Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szombathelyi Egyetem | I | V, 96 - 38 | 0 - 1 |
PÜSPÖKI Lotti (19) (Szombathelyi Egyetem) |
BALOGH Viktória (12) (Szombathelyi Egyetem) |
KOVÁCS Georgina (8) (Szombathelyi Egyetem) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kecskeméti KC | O | V, 61 - 66 | 0 - 2 |
KOVÁCS Virág (17) (BKG Príma II.) |
LEVENTE Zsófia Katalin (10) (BKG Príma II.) |
MOLNÁR Flóra (5) (BKG Príma II.) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 102 - 51 | 0 - 3 |
TURI Eszter Dóra (16) (Zsíros Akadémia) |
TÁLAS Lívia (9) (Zsíros Akadémia) |
GALLYAS Andrea Erika (8) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Dávid Kornél KA | O | V, 58 - 72 | 0 - 4 |
TAMÁS Jázmin (16) (Dávid Kornél KA) |
TAMÁS Jázmin (9) (Dávid Kornél KA) |
SZŐKE Cintia Fanni (5) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | I | V, 68 - 56 | 0 - 5 |
MOLNÁR Flóra (19) (BKG Príma II.) |
FRANK Fanni Lili (10) (Szolnoki MÁV SE) |
KAPI Boglárka Vivien (7) (BKG Príma II.) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | O | V, 60 - 61 | 0 - 6 |
PERÉNYI Lídia Dalma (21) (Szegedi KE) |
VÁRADI Nóra (12) (Szegedi KE) |
MOLNÁR Flóra (7) (BKG Príma II.) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DVTK Miskolc U23 | I | V, 107 - 56 | 0 - 7 |
FRINDT Nikolett (30) (DVTK Miskolc) |
VÉG-DUDÁS Anna (12) (DVTK Miskolc) |
MOLNÁR Flóra (5) (BKG Príma II.) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Tatai SE | O | V, 58 - 71 | 0 - 8 |
KOVÁCS Virág (21) (BKG Príma II.) |
GYÖNGYÖSI Eszter (12) (Tatai SE) |
MORCZ Viktória (8) (Tatai SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 77 - 60 | 0 - 9 |
KOVÁCS Virág (17) (BKG Príma II.) |
HORVÁTH Boglárka (11) (BKG Príma II.) |
KARAKÓ Dorina Lilla (7) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | TFSE-MTK U23 | O | V, 63 - 93 | 0 - 10 |
LEVENTE Zsófia Katalin (28) (BKG Príma II.) |
LEVENTE Zsófia Katalin (11) (BKG Príma II.) |
TAKÁCS Emese Réka (10) (TFSE-MTK U23) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kozma Balázs, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | I | V, 94 - 62 | 0 - 11 |
NAGY Andrea Franciska (25) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Andrea Franciska (9) (Kiss Lenke KA) |
MOLNÁR Flóra (6) (BKG Príma II.) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Erős Florentina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | ELTE Fortis | I | V, 74 - 62 | 0 - 12 |
NAGYI Tímea Brigitta (19) (ELTE Fortis) |
NAGYI Tímea Brigitta (11) (ELTE Fortis) |
SIMON Réka (5) (ELTE Fortis) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Törekvés SE | O | V, 48 - 89 | 0 - 13 |
DOBOS Kíra Cintia (21) (Törekvés SE) |
FÁBIÁN Dorottya (10) (Törekvés SE) |
MOLNÁR Flóra (8) (BKG Príma II.) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Szombathelyi Egyetem | O | V, 61 - 82 | 0 - 14 |
KOVÁCS Georgina (24) (Szombathelyi Egyetem) |
HORVÁTH Boglárka (14) (BKG Príma II.) |
KOVÁCS Georgina (12) (Szombathelyi Egyetem) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Kecskeméti KC | I | V, 84 - 42 | 0 - 15 |
BIBOK Liza (22) (Kecskeméti KC) |
BIBOK Liza (12) (Kecskeméti KC) |
MAGNA Glória (6) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | V, 67 - 86 | 0 - 16 |
KOVÁCS Virág (21) (BKG Príma II.) |
SÁNDOR Alexandra (9) (Zsíros Akadémia) |
TATÁR Hanna Anikó (6) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Dávid Kornél KA | I | V, 103 - 40 | 0 - 17 |
SZABÓ Eszter (20) (Dávid Kornél KA) |
DELI Dóra (10) (BKG Príma II.) |
MOLNÁR Flóra (6) (BKG Príma II.) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | O | V, 62 - 64 | 0 - 18 |
LEVENTE Zsófia Katalin (27) (BKG Príma II.) |
CZINGER Boglárka (10) (Szolnoki MÁV SE) |
MOLNÁR Flóra (7) (BKG Príma II.) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | I | V, 99 - 60 | 0 - 19 |
HORVÁTH Gréta (30) (Szegedi KE) |
LEVENTE Zsófia Katalin (11) (BKG Príma II.) |
MOLNÁR Flóra (6) (BKG Príma II.) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | DVTK Miskolc U23 | O | V, 60 - 66 | 0 - 20 |
KOVÁCS Virág (23) (BKG Príma II.) |
HORVÁTH Boglárka (15) (BKG Príma II.) |
MOLNÁR Flóra (9) (BKG Príma II.) |
Aréna: Veresegyházi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Tatai SE | I | V, 60 - 58 | 0 - 21 |
LEVENTE Zsófia Katalin (25) (BKG Príma II.) |
HORVÁTH Boglárka (11) (BKG Príma II.) |
MOHAI Zita (7) (Tatai SE) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | V, 29 - 98 | 0 - 22 |
KARAKÓ Dorina Lilla (18) (Nyíregyházi Kosársuli) |
ABOU-NAMOUSS Leila (9) (BKG Príma II.) |
DOBÓ Heléna Lilla (12) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kozma Balázs, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | O | V, 56 - 67 | 0 - 23 |
NAGY Andrea Franciska (17) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Zsófia (14) (Kiss Lenke KA) |
KAPI Boglárka Vivien (4) (BKG Príma II.) |
Aréna: Veresegyházi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Horváth Csongor Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | TFSE-MTK U23 | I | V, 100 - 49 | 0 - 24 |
VÖRÖSHÁZI Jázmin (27) (TFSE-MTK U23) |
GALLI-HIRLING Borbála (17) (TFSE-MTK U23) |
JAMBRIK Barbara (9) (TFSE-MTK U23) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Hartai Tamás, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | ELTE Fortis | O | GY, 72 - 52 | 1 - 24 |
LEVENTE Zsófia Katalin (26) (BKG Príma II.) |
CSOMOR Flóra (17) (ELTE Fortis) |
MOLNÁR Flóra (8) (BKG Príma II.) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | Törekvés SE | I | V, 91 - 38 | 1 - 25 |
DOBOS Kíra Cintia (15) (Törekvés SE) |
HORVÁTH Boglárka (10) (BKG Príma II.) |
MOLNÁR Flóra (6) (BKG Príma II.) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Válé Flórián, Lázár Zsigmond György |