Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Bajai Női Kosárlabda Klub | I | GY, 55 - 63 | 1 - 0 |
KUCSORA Réka (20) (Bajai NKK) |
SZÖLLŐSI Boglárka (12) (Bajai NKK) |
KUCSORA Réka (6) (Bajai NKK) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | UNI-Győr Szese | O | GY, 70 - 65 | 2 - 0 |
ROZMÁN Lilla Anna (26) (UNI-Győr Szese) |
NÉMETH-SZABÓ Vivien (13) (MAFC) |
MILKOVICS Réka (6) (UNI-Győr Szese) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Sportdarázs-SMAFC | I | GY, 57 - 61 | 3 - 0 |
KARÁCSONY Tamara (14) (Sportdarázs) |
ARADI Zsanett (11) (MAFC) |
EGRESITS Réka (3) (Sportdarázs) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Földesi Marcell |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BEAC Újbuda | O | V, 72 - 83 | 3 - 1 |
BOROS Júlia (27) (BEAC Újbuda) |
MÉRÉSZ Beatrix (13) (BEAC Újbuda) |
ZSÁMÁR Lili (5) (BEAC Újbuda) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Kruk Melinda, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | DEAC | I | GY, 51 - 59 | 4 - 1 |
HOLINKA-MIKLÓS Hanna (16) (DEAC) |
DR. VARGA Barbara Nikolett (10) (MAFC) |
ARADI Zsanett (5) (MAFC) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | O | GY, 104 - 52 | 5 - 1 |
ARADI Zsanett (22) (MAFC) |
DR. VARGA Barbara Nikolett (11) (MAFC) |
BOZSÓ Katica (8) (MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál Norbert, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | MTK-TFSE | I | V, 74 - 62 | 5 - 2 |
ARADI Zsanett (25) (MAFC) |
KARLÓCAI Julianna (21) (MTK-TFSE) |
KARLÓCAI Julianna (6) (MTK-TFSE) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Vasas Akadémia II. | I | GY, 62 - 68 | 6 - 2 |
BOZSÓ Katica (14) (MAFC) |
KUNCZ Petra Laura (14) (Vasas Akadémia) |
HORVÁTH Anna (5) (MAFC) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Kozma Balázs, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Csata Diáksport Egyesület | I | V, 82 - 53 | 6 - 3 |
GYÖNGYÖSI Janka (19) (Csata DSE) |
NÉMETH-SZABÓ Vivien (11) (MAFC) |
RAKITA Lili (6) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | PINKK-PVSK U23 | O | V, 75 - 85 | 6 - 4 |
PUCZ Eszter (18) (PINKK-PVSK U23) |
ARADI Zsanett (11) (MAFC) |
JÁHNI Zsófia Anna (9) (PINKK-PVSK U23) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd II | I | V, 98 - 90 | 6 - 5 |
HORVÁTH Dóra (22) (Szekszárd) |
DR. VARGA Barbara Nikolett (14) (MAFC) |
RENCZES Rebeka (14) (Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Csallóközi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | AJKA | O | V, 56 - 73 | 6 - 6 |
SZABÓ Bettina Gréta (22) (AJKA) |
DR. VARGA Barbara Nikolett (9) (MAFC) |
ARADI Zsanett (5) (MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | RADOBASKET | I | GY, 51 - 78 | 7 - 6 |
ARADI Zsanett (17) (MAFC) |
SCHIROKY Szonja (14) (RADOBASKET) |
BOZSÓ Katica (5) (MAFC) |
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | NKA-Pécs-PEAC | O | GY, 100 - 96 | 8 - 6 |
ARADI Zsanett (31) (MAFC) |
BOZSÓ Katica (13) (MAFC) |
DR. VARGA Barbara Nikolett (8) (MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kitti, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | BKG PRIMA Akadémia | O | V, 48 - 59 | 8 - 7 |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (21) (BKG DSE) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (12) (BKG DSE) |
ARADI Zsanett (4) (MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Bajai Női Kosárlabda Klub | O | V, 67 - 72 | 8 - 8 |
TAMÁS Gréta (26) (Bajai NKK) |
ARADI Zsanett (15) (MAFC) |
ARADI Zsanett (5) (MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Kruk Melinda, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | I | V, 91 - 85 | 8 - 9 |
BAA Dominika (27) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
ARADI Zsanett (12) (MAFC) |
BAA Dominika (8) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Czupi Márton, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Vasas Akadémia II. | O | V, 74 - 80 | 8 - 10 |
HORVÁTH Enikő Judit (21) (MAFC) |
BOZSÓ Katica (8) (MAFC) |
BOZSÓ Katica (7) (MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Csata Diáksport Egyesület | O | V, 57 - 85 | 8 - 11 |
ARADI Zsanett (21) (MAFC) |
ARADI Zsanett (14) (MAFC) |
RAKITA Lili (6) (Csata DSE) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál Norbert, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | PINKK-PVSK U23 | I | V, 89 - 86 | 8 - 12 |
HORVÁTH Enikő Judit (21) (MAFC) |
KOVÁCS Kitti Regina (15) (PINKK-PVSK U23) |
TENYÉR Zsófia (10) (PINKK-PVSK U23) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | UNI-Győr Szese | I | GY, 65 - 76 | 9 - 12 |
NÉMETH-SZABÓ Vivien (20) (MAFC) |
ARADI Zsanett (10) (MAFC) |
ARADI Zsanett (10) (MAFC) |
Aréna: Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd II | O | V, 66 - 71 | 9 - 13 |
MIKLÓS Melinda (26) (Szekszárd) |
DR. VARGA Barbara Nikolett (15) (MAFC) |
ARADI Zsanett (5) (MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | AJKA | I | V, 86 - 54 | 9 - 14 |
SHIRIAN Fatime (19) (AJKA) |
SHIRIAN Fatime (12) (AJKA) |
LENDÉR Lilla (8) (AJKA) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | NKA-Pécs-PEAC | I | V, 70 - 55 | 9 - 15 |
LACZKÓ Sára (25) (NKA-Pécs-PEAC) |
ARADI Zsanett (17) (MAFC) |
KÖTŐ Luca Rebeka (5) (NKA-Pécs-PEAC) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | MTK-TFSE | O | V, 65 - 72 | 9 - 16 |
BENKE Sára (22) (MTK-TFSE) |
KARLÓCAI Julianna (13) (MTK-TFSE) |
KARLÓCAI Julianna (6) (MTK-TFSE) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | DEAC | O | V, 66 - 76 | 9 - 17 |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (32) (DEAC) |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (12) (DEAC) |
BOZSÓ Katica (7) (MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Polonkai Balázs István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Sportdarázs-SMAFC | O | V, 62 - 93 | 9 - 18 |
SZELI Kitti (20) (Sportdarázs) |
SZELI Kitti (14) (Sportdarázs) |
VARGA Kamilla (8) (Sportdarázs) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | RADOBASKET | O | V, 55 - 61 | 9 - 19 |
SCHIROKY Szonja (16) (RADOBASKET) |
GRÓF Júlia (10) (RADOBASKET) |
ARADI Zsanett (9) (MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | BEAC Újbuda | I | V, 84 - 68 | 9 - 20 |
BOROS Júlia (23) (BEAC Újbuda) |
DR. VARGA Barbara Nikolett (13) (MAFC) |
BOROS Júlia (7) (BEAC Újbuda) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | BKG PRIMA Akadémia | I | V, 87 - 37 | 9 - 21 |
DAVIS Camesha Rochell (13) (BKG DSE) |
NÉMETH-SZABÓ Vivien (12) (MAFC) |
SUPPÁN Anna (4) (BKG DSE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh Patrik, Matics Sándor |