Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | GY, 102 - 70 | 1 - 0 |
DZOMBETA Miljana (21) (ZTE NKK) |
SOTIRIOU Aikaterina (11) (VBW CEKK Cegléd) |
ORTIZ VIVES Mariona (7) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Balogh Gyula, Lengyel Ádám József (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Aluinvent DVTK | I | V, 71 - 69 | 1 - 1 |
SOTIRIOU Aikaterina (25) (VBW CEKK Cegléd) |
MOKANGO MODIRI Chanel (10) (Aluinvent DVTK) |
PUSZTAI Petra Panna (4) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László, Györfy Rúben (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 69 - 73 | 1 - 2 |
FRASER Brianna Ashaki (22) (Vasas Akadémia) |
FRASER Brianna Ashaki (13) (Vasas Akadémia) |
TÓTH Orsolya (6) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Fodor Attila, Nagy Viktor, Szilágyi Bálint (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | PEAC-Pécs | O | GY, 58 - 53 | 2 - 2 |
WENTZEL Nóra (19) (PEAC-Pécs) |
KISS Virág (10) (PEAC-Pécs) |
ORTIZ VIVES Mariona (8) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Lengyel Ádám József, Dr. Oláh Márk (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Ludovika-FCSM Csata | I | GY, 61 - 69 | 3 - 2 |
KEYONA LAVETTE Hayes (23) (Ludovika-FCSM Csata ) |
SOTIRIOU Aikaterina (10) (VBW CEKK Cegléd) |
ORTIZ VIVES Mariona (10) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | ELTE BEAC Újbuda | I | GY, 69 - 86 | 4 - 2 |
MOORE Tinara Nicole (25) (VBW CEKK Cegléd) |
MOORE Tinara Nicole (15) (VBW CEKK Cegléd) |
ORTIZ VIVES Mariona (14) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc, Rózsavölgyi Alexandra (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | PINKK-Pécsi 424 | O | GY, 68 - 59 | 5 - 2 |
VORPAHL Leslie (25) (PINKK-Pécsi 424) |
SARAUSKAITE Daugile (17) (PINKK-Pécsi 424) |
SOTIRIOU Aikaterina (7) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Fodor Attila, Nyilas István, Varga-Záray Katalin (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 94 - 83 | 5 - 3 |
MOORE Tinara Nicole (25) (VBW CEKK Cegléd) |
GOREE Cyesha Damian (10) (KSC-Szekszárd) |
ORTIZ VIVES Mariona (5) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | PEAC-Pécs | I | V, 68 - 58 | 5 - 4 |
KISS Virág (26) (PEAC-Pécs) |
KISS Virág (16) (PEAC-Pécs) |
SAROK Nikolett (4) (PEAC-Pécs) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Frányó Péter, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Uni Győr MÉLY-ÚT | I | V, 93 - 60 | 5 - 5 |
WENINGER Virág (17) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (8) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
KIESEL Brianna (9) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Varga-Záray Katalin (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Ludovika-FCSM Csata | O | GY, 80 - 56 | 6 - 5 |
ORTIZ VIVES Mariona (23) (VBW CEKK Cegléd) |
ZEMPARE Batabe (16) (Ludovika-FCSM Csata ) |
ORTIZ VIVES Mariona (5) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Uni Győr MÉLY-ÚT | O | V, 66 - 71 | 6 - 6 |
KIESEL Brianna (26) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (15) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
ORTIZ VIVES Mariona (8) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Horváth Csongor Béla (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | TFSE-MTK | I | V, 71 - 57 | 6 - 7 |
JENKINS Chanise Monique (23) (TFSE-MTK) |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (18) (TFSE-MTK) |
ORTIZ VIVES Mariona (6) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Nyilas István, Lengyel Ádám József (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Sopron Basket | O | V, 55 - 78 | 6 - 8 |
WALKER MEGAN KAYLA (20) (Sopron Basket) |
KRAJISNIK Tina (14) (Sopron Basket) |
JANUARY Briann (6) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János, Horváth Alajos (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Sopron Basket | I | V, 74 - 51 | 6 - 9 |
WALKER MEGAN KAYLA (24) (Sopron Basket) |
KRAJISNIK Tina (9) (Sopron Basket) |
JANUARY Briann (5) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Fodor Attila, Dr. Oláh Márk, Szalai Zsolt (HOFFMANN Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | TFSE-MTK | O | GY, 93 - 89 | 7 - 9 |
JENKINS Chanise Monique (27) (TFSE-MTK) |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (9) (TFSE-MTK) |
ORTIZ VIVES Mariona (10) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Papp Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Boros Tamás (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | V, 57 - 65 | 7 - 10 |
GOREE Cyesha Damian (14) (KSC-Szekszárd) |
GOREE Cyesha Damian (10) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (10) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szilágyi Bálint, Vida József (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | GY, 49 - 90 | 8 - 10 |
SOTIRIOU Aikaterina (17) (VBW CEKK Cegléd) |
SOTIRIOU Aikaterina (12) (VBW CEKK Cegléd) |
DZOMBETA Miljana (8) (ZTE NKK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Varga-Záray Katalin (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 66 - 61 | 8 - 11 |
FRASER Brianna Ashaki (22) (Vasas Akadémia) |
FRASER Brianna Ashaki (11) (Vasas Akadémia) |
BACH Boglárka (4) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Kapitány Gellért, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Aluinvent DVTK | O | V, 65 - 78 | 8 - 12 |
KEYONA LAVETTE Hayes (22) (Aluinvent DVTK) |
KEYONA LAVETTE Hayes (13) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (10) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László, Boros Tamás (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | PINKK-Pécsi 424 | I | GY, 59 - 64 | 9 - 12 |
SOTIRIOU Aikaterina (19) (VBW CEKK Cegléd) |
SARAUSKAITE Daugile (11) (PINKK-Pécsi 424) |
VORPAHL Leslie (9) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Minár László Balázs, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | ELTE BEAC Újbuda | O | V, 54 - 61 | 9 - 13 |
KOCH Dóra (17) (ELTE BEAC Újbuda) |
SMITH Janae Louise (13) (ELTE BEAC Újbuda) |
SZABÓ Dóra (7) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Sörlei Attila, Horváth Csongor Béla (Vághy Tamás János) |