Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | PINKK-Pécsi 424 | I | GY, 61 - 76 | 1 - 0 |
TÓTH Orsolya (18) (Vasas Akadémia) |
TÓTH Orsolya (9) (Vasas Akadémia) |
VORPAHL Leslie (7) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Kovács Nimród János, Nyilas István (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | V, 63 - 90 | 1 - 1 |
FRASER Brianna Ashaki (25) (Vasas Akadémia) |
FRASER Brianna Ashaki (11) (Vasas Akadémia) |
STUDER Ágnes (11) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | GY, 69 - 73 | 2 - 1 |
FRASER Brianna Ashaki (22) (Vasas Akadémia) |
FRASER Brianna Ashaki (13) (Vasas Akadémia) |
TÓTH Orsolya (6) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Fodor Attila, Nagy Viktor, Szilágyi Bálint (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | ELTE BEAC Újbuda | I | GY, 56 - 70 | 3 - 1 |
BACH Boglárka (20) (Vasas Akadémia) |
SMALL Ieshia Diamond (12) (ELTE BEAC Újbuda) |
FRASER Brianna Ashaki (6) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László, Varga-Záray Katalin (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Sopron Basket | O | V, 71 - 100 | 3 - 2 |
BROOKS Jelena (18) (Sopron Basket) |
KRAJISNIK Tina (13) (Sopron Basket) |
DÉNESNÉ FEGYVERNEKY Zsófia (6) (Sopron Basket) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Kovács Nimród János, Varga-Záray Katalin (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | ELTE BEAC Újbuda | O | GY, 63 - 58 | 4 - 2 |
SMALL Ieshia Diamond (17) (ELTE BEAC Újbuda) |
MÉRÉSZ Beatrix (13) (ELTE BEAC Újbuda) |
BOROS Júlia (4) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília, Lengyel Ádám József (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Aluinvent DVTK | I | V, 87 - 68 | 4 - 3 |
KEYONA LAVETTE Hayes (24) (Aluinvent DVTK) |
MOKANGO MODIRI Chanel (11) (Aluinvent DVTK) |
KÁNYÁSI Veronika (6) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Frányó Péter, Györfy Rúben, Makrai Márton (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Sopron Basket | I | V, 89 - 69 | 4 - 4 |
FRASER Brianna Ashaki (25) (Vasas Akadémia) |
KRAJISNIK Tina (13) (Sopron Basket) |
DÉNESNÉ FEGYVERNEKY Zsófia (5) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Farkas Gábor, Hervay Tibor, Németh Patrik (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | TFSE-MTK | O | V, 82 - 83 | 4 - 5 |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (26) (TFSE-MTK) |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (11) (TFSE-MTK) |
JENKINS Chanise Monique (8) (TFSE-MTK) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Balogh Gyula, Varga-Záray Katalin (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Aluinvent DVTK | O | V, 64 - 70 | 4 - 6 |
KEYONA LAVETTE Hayes (25) (Aluinvent DVTK) |
KEYONA LAVETTE Hayes (15) (Aluinvent DVTK) |
TÓTH Orsolya (8) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Nyilas István, Hervay Tibor, Drenyovszki Dániel (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | GY, 86 - 62 | 5 - 6 |
SZABÓ Petra Judit (27) (ZTE NKK) |
SZABÓ Petra Judit (12) (ZTE NKK) |
DZOMBETA Miljana (10) (ZTE NKK) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Pozsonyi László, Nagy Viktor, Sörlei Attila (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Ludovika-FCSM Csata | O | GY, 88 - 83 | 6 - 6 |
FRASER Brianna Ashaki (34) (Vasas Akadémia) |
ZEMPARE Batabe (18) (Ludovika-FCSM Csata ) |
HORVÁTH Bernadett Katalin (7) (Ludovika-FCSM Csata ) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Major Ádám, Horváth Csongor Béla (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Uni Győr MÉLY-ÚT | O | V, 71 - 83 | 6 - 7 |
FRASER Brianna Ashaki (31) (Vasas Akadémia) |
MOMPREMIER Beatrice (13) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
PAPP Klaudia (6) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Tóth Cecília, Varga-Záray Katalin, Makrai Márton (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Ludovika-FCSM Csata | I | V, 54 - 42 | 6 - 8 |
ZEMPARE Batabe (15) (Ludovika-FCSM Csata ) |
ZEMPARE Batabe (17) (Ludovika-FCSM Csata ) |
HORVÁTH Bernadett Katalin (6) (Ludovika-FCSM Csata ) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Györfy Rúben, Drenyovszki Dániel (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | GY, 74 - 82 | 7 - 8 |
DZOMBETA Miljana (30) (ZTE NKK) |
SZABÓ Petra Judit (10) (ZTE NKK) |
DZOMBETA Miljana (7) (ZTE NKK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Tóth Kálmán, Németh Patrik (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | PEAC-Pécs | I | V, 81 - 69 | 7 - 9 |
FRASER Brianna Ashaki (21) (Vasas Akadémia) |
ANDUSIC Tijana (12) (PEAC-Pécs) |
SZŰCS Réka (9) (PEAC-Pécs) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor, Varga-Záray Katalin (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | TFSE-MTK | I | V, 87 - 75 | 7 - 10 |
FRASER Brianna Ashaki (32) (Vasas Akadémia) |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (15) (TFSE-MTK) |
JENKINS Chanise Monique (10) (TFSE-MTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | PINKK-Pécsi 424 | O | GY, 73 - 72 | 8 - 10 |
FRASER Brianna Ashaki (28) (Vasas Akadémia) |
SARAUSKAITE Daugile (15) (PINKK-Pécsi 424) |
VORPAHL Leslie (8) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Tóth Cecília, Goda László, Minár László Balázs (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | GY, 66 - 61 | 9 - 10 |
FRASER Brianna Ashaki (22) (Vasas Akadémia) |
FRASER Brianna Ashaki (11) (Vasas Akadémia) |
BACH Boglárka (4) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Kapitány Gellért, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 96 - 69 | 9 - 11 |
FRASER Brianna Ashaki (21) (Vasas Akadémia) |
MC CALL Erica Angelyn (11) (KSC-Szekszárd) |
GEREBEN Lívia (5) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Kovács Nimród János, Varga-Záray Katalin (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Uni Győr MÉLY-ÚT | I | V, 98 - 70 | 9 - 12 |
FRASER Brianna Ashaki (27) (Vasas Akadémia) |
BARNAI Judit Eszter (8) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
KÉITA Aya Júlia (5) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, Balogh Gyula, Major Ádám (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | PEAC-Pécs | O | V, 42 - 58 | 9 - 13 |
WENTZEL Nóra (16) (PEAC-Pécs) |
FRASER Brianna Ashaki (12) (Vasas Akadémia) |
WENTZEL Nóra (4) (PEAC-Pécs) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Schäffer Béla Róbert) |