Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Aluinvent DVTK | O | V, 68 - 73 | 0 - 1 |
VITOLA Kristine (18) (Aluinvent DVTK) |
MOKANGO MODIRI Chanel (15) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (8) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Varga-Záray Katalin, Horváth Csongor Béla (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | GY, 74 - 108 | 1 - 1 |
SMALL Ieshia Diamond (23) (ELTE BEAC Újbuda) |
SMITH Janae Louise (9) (ELTE BEAC Újbuda) |
DZOMBETA Miljana (13) (ZTE NKK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Boros Tamás, Dr. Oláh Márk (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | PEAC-Pécs | I | V, 65 - 59 | 1 - 2 |
ANDUSIC Tijana (12) (PEAC-Pécs) |
ANDUSIC Tijana (7) (PEAC-Pécs) |
WENTZEL Nóra (4) (PEAC-Pécs) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród János, Nyilas István, Györfy Rúben (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 56 - 70 | 1 - 3 |
BACH Boglárka (20) (Vasas Akadémia) |
SMALL Ieshia Diamond (12) (ELTE BEAC Újbuda) |
FRASER Brianna Ashaki (6) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László, Varga-Záray Katalin (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Ludovika-FCSM Csata | I | V, 106 - 66 | 1 - 4 |
KEYONA LAVETTE Hayes (19) (Ludovika-FCSM Csata ) |
ZEMPARE Batabe (9) (Ludovika-FCSM Csata ) |
HORVÁTH Bernadett Katalin (10) (Ludovika-FCSM Csata ) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Farkas Gábor, Goda László, Horváth Csongor Béla (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | TFSE-MTK | O | V, 63 - 78 | 1 - 5 |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (20) (TFSE-MTK) |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (14) (TFSE-MTK) |
SZABÓ Dóra (8) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Csabai-Kaskötő Brigitta, Drenyovszki Dániel (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Sopron Basket | I | V, 86 - 55 | 1 - 6 |
JANUARY Briann (22) (Sopron Basket) |
BROOKS Jelena (15) (Sopron Basket) |
WILLIAMS Gabrielle (6) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Makrai Márton, Németh Patrik (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | V, 69 - 86 | 1 - 7 |
MOORE Tinara Nicole (25) (VBW CEKK Cegléd) |
MOORE Tinara Nicole (15) (VBW CEKK Cegléd) |
ORTIZ VIVES Mariona (14) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc, Rózsavölgyi Alexandra (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Uni Győr MÉLY-ÚT | O | V, 65 - 82 | 1 - 8 |
SMALL Ieshia Diamond (19) (ELTE BEAC Újbuda) |
MOMPREMIER Beatrice (12) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
SMALL Ieshia Diamond (6) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Nyilas István, Varga-Záray Katalin (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PINKK-Pécsi 424 | I | GY, 93 - 95 | 2 - 8 |
VORPAHL Leslie (35) (PINKK-Pécsi 424) |
SARAUSKAITE Daugile (15) (PINKK-Pécsi 424) |
CZANK Timea (8) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Farkas Gábor, Németh Patrik (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 63 - 58 | 2 - 9 |
SMALL Ieshia Diamond (17) (ELTE BEAC Újbuda) |
MÉRÉSZ Beatrix (13) (ELTE BEAC Újbuda) |
BOROS Júlia (4) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília, Lengyel Ádám József (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | V, 79 - 92 | 2 - 10 |
SKORIC Maja (26) (KSC-Szekszárd) |
SMITH Janae Louise (11) (ELTE BEAC Újbuda) |
STUDER Ágnes (8) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Balogh Gyula (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Uni Győr MÉLY-ÚT | I | V, 95 - 89 | 2 - 11 |
CZANK Timea (24) (ELTE BEAC Újbuda) |
SMITH Janae Louise (11) (ELTE BEAC Újbuda) |
KIESEL Brianna (9) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Kovács Nimród János, Major Ádám (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Ludovika-FCSM Csata | O | V, 80 - 88 | 2 - 12 |
HORVÁTH Bernadett Katalin (29) (Ludovika-FCSM Csata ) |
ZEMPARE Batabe (17) (Ludovika-FCSM Csata ) |
SMALL Ieshia Diamond (7) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Györfy Rúben, Dr. Oláh Márk (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | TFSE-MTK | I | V, 82 - 64 | 2 - 13 |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (30) (TFSE-MTK) |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (15) (TFSE-MTK) |
JENKINS Chanise Monique (6) (TFSE-MTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István József, Makrai Márton (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Sopron Basket | O | V, 52 - 77 | 2 - 14 |
KRAJISNIK Tina (17) (Sopron Basket) |
SMITH Janae Louise (11) (ELTE BEAC Újbuda) |
JANUARY Briann (4) (Sopron Basket) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József, Varga-Záray Katalin (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | PINKK-Pécsi 424 | O | GY, 87 - 71 | 3 - 14 |
SMITH Janae Louise (26) (ELTE BEAC Újbuda) |
SARAUSKAITE Daugile (17) (PINKK-Pécsi 424) |
VORPAHL Leslie (5) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Györfy Rúben, Hervay Tibor, Drenyovszki Dániel (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Aluinvent DVTK | I | V, 108 - 65 | 3 - 15 |
KEYONA LAVETTE Hayes (23) (Aluinvent DVTK) |
KEYONA LAVETTE Hayes (9) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (8) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Papp Péter, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | PEAC-Pécs | O | V, 64 - 71 | 3 - 16 |
SMITH Janae Louise (18) (ELTE BEAC Újbuda) |
KISS Virág (11) (PEAC-Pécs) |
SZŰCS Réka (6) (PEAC-Pécs) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Nyilas István (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | GY, 73 - 64 | 4 - 16 |
DZOMBETA Miljana (26) (ZTE NKK) |
SMITH Janae Louise (13) (ELTE BEAC Újbuda) |
DZOMBETA Miljana (12) (ZTE NKK) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Györfy Rúben, Szilágyi Bálint (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 99 - 70 | 4 - 17 |
GOREE Cyesha Damian (18) (KSC-Szekszárd) |
SMITH Janae Louise (6) (ELTE BEAC Újbuda) |
STUDER Ágnes (8) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Hervay Tibor, Makrai Márton (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | GY, 54 - 61 | 5 - 17 |
KOCH Dóra (17) (ELTE BEAC Újbuda) |
SMITH Janae Louise (13) (ELTE BEAC Újbuda) |
SZABÓ Dóra (7) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Sörlei Attila, Horváth Csongor Béla (Vághy Tamás János) |