Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű SE U20 | I | V, 96 - 65 | 0 - 1 |
DOROGI Gergő (29) (Atomerőmű SE U20) |
DOROGI Gergő (10) (Atomerőmű SE U20) |
VERASZTÓ Péter (8) (Atomerőmű SE U20) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Propszt Amanda, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szedeák U20 | I | V, 97 - 59 | 0 - 2 |
POLÁNYI Kristóf Áron (24) (Szedeák U20) |
BALOGH Szilárd (8) (Szedeák U20) |
ÓNODI Tamás (3) (Szedeák U20) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Tóth Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Sopron KC U20 | O | V, 50 - 65 | 0 - 3 |
DOKMANOVIC Milán (18) (OSE Lions U20) |
SCHÖLL Richárd (18) (Sopron KC U20) |
SCHÖLL Richárd (4) (Sopron KC U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | O | V, 61 - 70 | 0 - 4 |
DOKMANOVIC Milán (18) (OSE Lions U20) |
CSERKÓ András (14) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (7) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Egis Körmend U20 | I | V, 89 - 44 | 0 - 5 |
KISS Benedek (23) (Egis Körmend U20) |
OKOH Victor Kelechi (7) (Egis Körmend U20) |
KISS Benedek (5) (Egis Körmend U20) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | I | V, 91 - 54 | 0 - 6 |
POLSTER Attila (18) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
DOKMANOVIC Milán (11) (OSE Lions U20) |
BÜKI Bence (3) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Dr. Popgyákunik Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | I | V, 74 - 50 | 0 - 7 |
VARGA Tamás (17) (OSE Lions U20) |
DOKMANOVIC Milán (12) (OSE Lions U20) |
KALASSAI Martin (3) (DEAC U20) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Hegedűs Imre |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Alba Fehérvár U20 | O | V, 42 - 82 | 0 - 8 |
PAP Attila (14) (OSE Lions U20) |
TAKÁCS Erik (10) (Alba Fehérvár U20) |
TAKÁCS Milán (4) (Alba Fehérvár U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | O | V, 67 - 83 | 0 - 9 |
NÉMETH Bálint Péter (25) (Falco KC U20) |
VARGA Tamás (9) (OSE Lions U20) |
KOVÁCS Levente Hetény (9) (Falco KC U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | O | V, 61 - 84 | 0 - 10 |
GILSZKI Erik (24) (Szolnoki Olaj KK U20) |
ARNÓTH Zoltán (8) (Szolnoki Olaj KK U20) |
FRANK Áron (6) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Jászberényi KSE U20 | O | V, 49 - 82 | 0 - 11 |
KOVÁCS Vilmos (20) (Jászberény U20) |
SZŐKE Péter Soma (10) (Jászberény U20) |
TÓTH Tibor (4) (Jászberény U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Krisztián-Világos Tünde |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kaposvári KK U20 | O | V, 55 - 65 | 0 - 12 |
PAÁR Márk (14) (Kaposvári KK U20) |
PUSKA Bence (12) (Kaposvári KK U20) |
TAKÁCS Arnold (4) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Sopron KC U20 | I | V, 66 - 43 | 0 - 13 |
SCHÖLL Richárd (22) (Sopron KC U20) |
SCHÖLL Richárd (15) (Sopron KC U20) |
CSÁTALJAY Barna (5) (Sopron KC U20) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | O | V, 53 - 83 | 0 - 14 |
RÁTVAY Balázs (18) (PVSK U20) |
ERDEI Ádám (14) (PVSK U20) |
VARGA Tamás (4) (OSE Lions U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Szedeák U20 | O | V, 62 - 72 | 0 - 15 |
POLÁNYI Kristóf Áron (19) (Szedeák U20) |
DOKMANOVIC Milán (11) (OSE Lions U20) |
BALOGH Szilárd (6) (Szedeák U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Alba Fehérvár U20 | I | V, 65 - 35 | 0 - 16 |
KASS Balázs (17) (Alba Fehérvár U20) |
TAKÁCS Erik (8) (Alba Fehérvár U20) |
TAKÁCS Milán (5) (Alba Fehérvár U20) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Molnár Tamás, KOCSIS JÓZSEF |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | I | GY, 55 - 62 | 1 - 16 |
DOKMANOVIC Milán (18) (OSE Lions U20) |
ERDEI Ádám (12) (PVSK U20) |
MÁNDITY Markó (5) (PVSK U20) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | O | V, 61 - 74 | 1 - 17 |
SZABADFI Márk (19) (OSE Lions U20) |
DOKMANOVIC Milán (12) (OSE Lions U20) |
SÓLYOM Bence (6) (DEAC U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Atomerőmű SE U20 | O | GY, 86 - 67 | 2 - 17 |
PAP Attila (25) (OSE Lions U20) |
ARNOLD Botond (13) (Atomerőmű SE U20) |
PAP Attila (6) (OSE Lions U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | I | V, 72 - 57 | 2 - 18 |
GILSZKI Erik (26) (Szolnoki Olaj KK U20) |
ARNÓTH Zoltán (8) (Szolnoki Olaj KK U20) |
FRANK Áron (5) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Szőcs Béla, Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | O | GY, 80 - 69 | 3 - 18 |
PAP Attila (27) (OSE Lions U20) |
DOKMANOVIC Milán (14) (OSE Lions U20) |
PAP Attila (6) (OSE Lions U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | I | V, 77 - 67 | 3 - 19 |
GOSZTOLA Gábor Donát (19) (Falco KC U20) |
VARGA Gergő Detre (7) (Falco KC U20) |
GOSZTOLA Gábor Donát (6) (Falco KC U20) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Jászberényi KSE U20 | I | V, 90 - 81 | 3 - 20 |
PAP Attila (33) (OSE Lions U20) |
RÉKASI Bojta Bendegúz (13) (Jászberény U20) |
TÓTH Tibor (6) (Jászberény U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Szappanos Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Kaposvári KK U20 | I | V, 84 - 73 | 3 - 21 |
PUSKA Bence (28) (Kaposvári KK U20) |
PUSKA Bence (12) (Kaposvári KK U20) |
PUSKA Bence (10) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Egis Körmend U20 | O | V, 49 - 109 | 3 - 22 |
KISS Mátyás (19) (Egis Körmend U20) |
OROSZI Bence (7) (Egis Körmend U20) |
KISS Mátyás (5) (Egis Körmend U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyari Viktor, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | I | GY, 63 - 64 | 4 - 22 |
PAP Attila (25) (OSE Lions U20) |
PAP Attila (8) (OSE Lions U20) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (4) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Kónya Levente, Filep Áron Kálmán |