Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Sopron KC U20 | I | V, 100 - 63 | 0 - 1 |
SZŐKE Péter Soma (24) (Jászberény U20) |
SCHÖLL Richárd (13) (Sopron KC U20) |
CSÁTALJAY Barna (8) (Sopron KC U20) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kovács Zoltán, Buzai Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szedeák U20 | O | V, 61 - 64 | 0 - 2 |
POLÁNYI Kristóf Áron (16) (Szedeák U20) |
SZŐKE Péter Soma (12) (Jászberény U20) |
SZŐKE Péter Soma (5) (Jászberény U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Kovács Máté László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű SE U20 | I | GY, 85 - 89 | 1 - 2 |
RÉKASI Bojta Bendegúz (24) (Jászberény U20) |
RÉKASI Bojta Bendegúz (15) (Jászberény U20) |
PUPP Bence (4) (Atomerőmű SE U20) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Keresztes Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Egis Körmend U20 | O | V, 41 - 47 | 1 - 3 |
KOVÁCS Ákos (15) (Jászberény U20) |
HABEL Andrich Clemens (18) (Egis Körmend U20) |
SZŐKE Péter Soma (3) (Jászberény U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szappanos Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | I | V, 65 - 61 | 1 - 4 |
CAREV Aleksej (13) (PVSK U20) |
KASZÁS Márton (14) (Jászberény U20) |
JURIC Franko Josip (4) (PVSK U20) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Marossy Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | OSE Lions U20 | I | GY, 49 - 82 | 2 - 4 |
KOVÁCS Vilmos (20) (Jászberény U20) |
SZŐKE Péter Soma (10) (Jászberény U20) |
TÓTH Tibor (4) (Jászberény U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Krisztián-Világos Tünde |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | I | V, 79 - 65 | 2 - 5 |
SZŐKE Péter Soma (22) (Jászberény U20) |
KASZÁS Márton (13) (Jászberény U20) |
FRANK Áron (6) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | O | V, 58 - 67 | 2 - 6 |
KOVÁCS Vilmos (18) (Jászberény U20) |
HORVÁTH Nátán (14) (Falco KC U20) |
KOVÁCS Levente Hetény (9) (Falco KC U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Szappanos Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Sopron KC U20 | O | V, 80 - 106 | 2 - 7 |
POPADIC Miljan (23) (Sopron KC U20) |
SCHÖLL Richárd (13) (Sopron KC U20) |
SZŐKE Péter Soma (6) (Jászberény U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Szedeák U20 | I | V, 95 - 80 | 2 - 8 |
KASZÁS Márton (26) (Jászberény U20) |
RÉKASI Bojta Bendegúz (12) (Jászberény U20) |
BALOGH Szilárd (7) (Szedeák U20) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Kaposvári KK U20 | O | V, 62 - 68 | 2 - 9 |
KASZÁS Márton (21) (Jászberény U20) |
SZŐKE Péter Soma (9) (Jászberény U20) |
PUSKA Bence (4) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Gyenge Gábor, Kovács Máté Zádor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | O | V, 63 - 79 | 2 - 10 |
BOR Sándor (21) (PVSK U20) |
RÉKASI Bojta Bendegúz (10) (Jászberény U20) |
CAREV Aleksej (4) (PVSK U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | I | V, 64 - 61 | 2 - 11 |
TÓTH Barna (17) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
RÉKASI Bojta Bendegúz (11) (Jászberény U20) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (6) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Kónya Levente, Bozóki Bettina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Alba Fehérvár U20 | I | V, 73 - 41 | 2 - 12 |
TAKÁCS Martin (16) (Alba Fehérvár U20) |
SZŐKE Péter Soma (11) (Jászberény U20) |
TAKÁCS Martin (5) (Alba Fehérvár U20) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Alba Fehérvár U20 | O | V, 48 - 78 | 2 - 13 |
KASS Balázs (17) (Alba Fehérvár U20) |
SEYI AWOGBEMI Sodiq (9) (Alba Fehérvár U20) |
KASS Balázs (4) (Alba Fehérvár U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Szabó László, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | O | V, 69 - 95 | 2 - 14 |
SZŐKE Péter Soma (28) (Jászberény U20) |
SÓLYOM Bence (7) (DEAC U20) |
SÓLYOM Bence (8) (DEAC U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | I | V, 86 - 58 | 2 - 15 |
SZŐKE Péter Soma (18) (Jászberény U20) |
RÉKASI Bojta Bendegúz (14) (Jászberény U20) |
KISS Kolos (6) (DEAC U20) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | I | V, 82 - 54 | 2 - 16 |
RÉDEI Péter (18) (Falco KC U20) |
RÉKASI Bojta Bendegúz (15) (Jászberény U20) |
NÉMETH Bálint Péter (4) (Falco KC U20) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Atomerőmű SE U20 | O | V, 64 - 69 | 2 - 17 |
PAJOR Dávid (38) (Atomerőmű SE U20) |
PAJOR Dávid (11) (Atomerőmű SE U20) |
VERASZTÓ Péter (3) (Atomerőmű SE U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | O | V, 59 - 70 | 2 - 18 |
GILSZKI Erik (24) (Szolnoki Olaj KK U20) |
RÉKASI Bojta Bendegúz (17) (Jászberény U20) |
FRANK Áron (8) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szappanos Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Egis Körmend U20 | I | V, 105 - 60 | 2 - 19 |
KISS Mátyás (33) (Egis Körmend U20) |
KOVÁCS Vilmos (10) (Jászberény U20) |
KISS Mátyás (6) (Egis Körmend U20) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Bognár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | O | GY, 84 - 79 | 3 - 19 |
SIMÓ Bence Zoltán (38) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
KASZÁS Márton (12) (Jászberény U20) |
KOVÁCS Ákos (9) (Jászberény U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | OSE Lions U20 | O | GY, 90 - 81 | 4 - 19 |
PAP Attila (33) (OSE Lions U20) |
RÉKASI Bojta Bendegúz (13) (Jászberény U20) |
TÓTH Tibor (6) (Jászberény U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Szappanos Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kaposvári KK U20 | I | V, 74 - 58 | 4 - 20 |
COHILL Eric Edward (23) (Kaposvári KK U20) |
RÉKASI Bojta Bendegúz (16) (Jászberény U20) |
TAKÁCS Arnold (4) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Boros Gyevi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | I | V, 94 - 76 | 4 - 21 |
BÜKI Bence (28) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
KASZÁS Márton (13) (Jászberény U20) |
SIMÓ Bence Zoltán (9) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
Aréna: Mindszenty József Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | O | GY, 72 - 51 | 5 - 21 |
KOVÁCS Ákos (21) (Jászberény U20) |
RÉKASI Bojta Bendegúz (17) (Jászberény U20) |
KOVÁCS Ákos (6) (Jászberény U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szappanos Máté |