Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
OSE Lions | O | GY, 80 - 53 | 1 - 0 |
HALMAI Dániel (22) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (8) (Dombóvári Kosársuli KE) |
HALMAI Dániel (5) (Dombóvári Kosársuli KE) |
|
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/B | I | GY, 42 - 90 | 2 - 0 |
SZŐKE Bálint (15) (Dombóvári Kosársuli KE) |
REIZINGER Máté (11) (Dombóvári Kosársuli KE) |
HALMAI Dániel (7) (Dombóvári Kosársuli KE) |
|
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Dr. Popgyákunik Balázs (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AKMÉ Körmendi Törpördögök | O | GY, 94 - 57 | 3 - 0 |
REIZINGER Máté (23) (Dombóvári Kosársuli KE) |
ROÓSZ Roland (8) (Dombóvári Kosársuli KE) |
HALMAI Dániel (9) (Dombóvári Kosársuli KE) |
|
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki KA | O | GY, 92 - 60 | 4 - 0 |
HALMAI Dániel (21) (Dombóvári Kosársuli KE) |
KISS Dominik (11) (Szolnoki KA) |
REIZINGER Máté (10) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | V, 74 - 57 | 4 - 1 |
HALMAI Dániel (25) (Dombóvári Kosársuli KE) |
VÁMOS Ádám (18) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
REIZINGER Máté (5) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Káré Gergő (Halmos Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia/A | O | V, 66 - 72 | 4 - 2 |
HALMAI Dániel (28) (Dombóvári Kosársuli KE) |
KELEMEN Ádám (13) (Vasas Akadémia/A) |
VÁRSZEGI Ádám (5) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | O | V, 80 - 84 | 4 - 3 |
SZŐKE Bálint (26) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (11) (Dombóvári Kosársuli KE) |
KOVÁCS Levente Hetény (9) (FALCO-VE KC/A) |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Dávid Kornél KA | O | GY, 83 - 64 | 5 - 3 |
SZŐKE Bálint (16) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (7) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (6) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szolnoki KA | I | V, 84 - 72 | 5 - 4 |
REIZINGER Máté (23) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (12) (Dombóvári Kosársuli KE) |
GÉMES Andor Benedek (9) (Szolnoki KA) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor (Szabó László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | GY, 78 - 67 | 6 - 4 |
REIZINGER Máté (29) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (13) (Dombóvári Kosársuli KE) |
REIZINGER Máté (10) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 88 - 41 | 6 - 5 |
DUNAI Zétény Péter (18) (Vasas Akadémia/A) |
KELEMEN Ádám (13) (Vasas Akadémia/A) |
LAKATOS Máté (6) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Major Ádám, Rózsavölgyi Alexandra (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Budapesti Honvéd /A | O | V, 68 - 70 | 6 - 6 |
SZŐKE Bálint (27) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (21) (Dombóvári Kosársuli KE) |
DÉKÁNY Imre (6) (Budapesti Honvéd/A) |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Budapesti Honvéd /A | I | V, 91 - 58 | 6 - 7 |
BALOGH László (28) (Budapesti Honvéd/A) |
DÉKÁNY Imre (7) (Budapesti Honvéd/A) |
DÉKÁNY Imre (14) (Budapesti Honvéd/A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kaposvári SI | I | V, 75 - 38 | 6 - 8 |
PAÁR Márk (35) (Kaposvári Delfinek) |
GYŐR Bálint Gergely (10) (Kaposvári Delfinek) |
COHILL Eric Edward (4) (Kaposvári Delfinek) |
Aréna: Szent István Egyetem | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Kele János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | I | V, 81 - 52 | 6 - 9 |
TAKÁCS Zsolt (22) (FALCO-VE KC/A) |
TAKÁCS Zsolt (13) (FALCO-VE KC/A) |
TIBORCZ Benedek (6) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Antoni Márk Ágoston (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kaposvári SI | O | V, 67 - 81 | 6 - 10 |
PAÁR Márk (36) (Kaposvári Delfinek) |
GYŐR Bálint Gergely (12) (Kaposvári Delfinek) |
PAÁR Márk (5) (Kaposvári Delfinek) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Dávid Kornél KA | I | GY, 64 - 84 | 7 - 10 |
BATA Olivér (30) (Dávid Kornél KA) |
BATA Olivér (11) (Dávid Kornél KA) |
HALMAI Dániel (10) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Erős Florentina (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | GY, 80 - 53 | 8 - 10 |
SZŐKE Bálint (27) (Dombóvári Kosársuli KE) |
REIZINGER Máté (13) (Dombóvári Kosársuli KE) |
HALMAI Dániel (10) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kaszások Akadémia | O | GY, 79 - 47 | 9 - 10 |
SZŐKE Bálint (18) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SAFRANKA Márton (14) (Kaszások Akadémia) |
HALMAI Dániel (11) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | OSE Lions | I | GY, 53 - 102 | 10 - 10 |
REIZINGER Máté (47) (Dombóvári Kosársuli KE) |
NAGY Balázs (10) (OSE Lions) |
REIZINGER Máté (3) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence (Szakáll András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kiss Lenke KS/A | I | GY, 39 - 111 | 11 - 10 |
REIZINGER Máté (28) (Dombóvári Kosársuli KE) |
REIZINGER Máté (14) (Dombóvári Kosársuli KE) |
HALMAI Dániel (6) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | GY, 43 - 85 | 12 - 10 |
SZŐKE Bálint (17) (Dombóvári Kosársuli KE) |
REIZINGER Máté (11) (Dombóvári Kosársuli KE) |
HALMAI Dániel (8) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Bartucz Csaba (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Kiss Lenke KS/A | O | GY, 110 - 62 | 13 - 10 |
REIZINGER Máté (23) (Dombóvári Kosársuli KE) |
KOCSIS Gergő (25) (Kiss Lenke KS/A) |
SZŐKE Bálint (8) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | OSE Lions | O | GY, 81 - 54 | 14 - 10 |
HALMAI Dániel (23) (Dombóvári Kosársuli KE) |
HALMAI Dániel (9) (Dombóvári Kosársuli KE) |
HALMAI Dániel (7) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kaszások Akadémia | I | - | - | |||
Aréna: Kaszások Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AKMÉ Körmendi Törpördögök | I | GY, 73 - 79 | 16 - 10 |
REIZINGER Máté (24) (Dombóvári Kosársuli KE) |
REIZINGER Máté (17) (Dombóvári Kosársuli KE) |
REIZINGER Máté (8) (Dombóvári Kosársuli KE) |
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Csoma Viktor (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd /A | O | V, 74 - 77 | 16 - 11 |
SZŐKE Bálint (27) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (10) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (7) (Dombóvári Kosársuli KE) |
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Novák Bence (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 90 - 67 | 17 - 11 |
CSUTI Kornél (25) (Zalakerámia ZTE KK) |
REIZINGER Máté (12) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (11) (Dombóvári Kosársuli KE) |
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Matics Sándor, Szőts Dávid István (Vághy Tamás János) |