Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 92 - 60 | 0 - 1 |
HALMAI Dániel (21) (Dombóvári Kosársuli KE) |
KISS Dominik (11) (Szolnoki KA) |
REIZINGER Máté (10) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Dávid Kornél KA | O | GY, 81 - 55 | 1 - 1 |
BATA Olivér (32) (Dávid Kornél KA) |
KISS Dominik (11) (Szolnoki KA) |
SEBŐK András (7) (Szolnoki KA) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Mezei Tibor (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | I | V, 95 - 63 | 1 - 2 |
KOVÁCS Levente Hetény (20) (FALCO-VE KC/A) |
TAKÁCS Zsolt (9) (FALCO-VE KC/A) |
KOVÁCS Levente Hetény (10) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs (Schneider Bertold Antal) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budapesti Honvéd /A | O | V, 55 - 71 | 1 - 3 |
BALOGH László (29) (Budapesti Honvéd/A) |
BALOGH László (10) (Budapesti Honvéd/A) |
DÉKÁNY Imre (8) (Budapesti Honvéd/A) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Szabó László (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | V, 66 - 58 | 1 - 4 |
HAJDU Péter Márton (21) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
ABRAHAM Arabo (15) (Szolnoki KA) |
SEBŐK András (4) (Szolnoki KA) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bátovszky Zsolt (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Vasas Akadémia/A | O | V, 64 - 93 | 1 - 5 |
KELEMEN Ádám (27) (Vasas Akadémia/A) |
KELEMEN Ádám (10) (Vasas Akadémia/A) |
KELEMEN Ádám (7) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kaposvári SI | O | V, 61 - 66 | 1 - 6 |
PAÁR Márk (31) (Kaposvári Delfinek) |
PAÁR Márk (12) (Kaposvári Delfinek) |
COHILL Eric Edward (7) (Kaposvári Delfinek) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | GY, 84 - 72 | 2 - 6 |
REIZINGER Máté (23) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (12) (Dombóvári Kosársuli KE) |
GÉMES Andor Benedek (9) (Szolnoki KA) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor (Szabó László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Dávid Kornél KA | I | GY, 63 - 65 | 3 - 6 |
SEBŐK András (21) (Szolnoki KA) |
KISS Dominik (13) (Szolnoki KA) |
SEBŐK András (4) (Szolnoki KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Erős Florentina (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | O | GY, 65 - 55 | 4 - 6 |
SEBŐK András (18) (Szolnoki KA) |
FODOR Máté (14) (Szolnoki KA) |
KOVÁCS Levente Hetény (13) (FALCO-VE KC/A) |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Budapesti Honvéd /A | I | GY, 53 - 70 | 5 - 6 |
VINCZE Roland (20) (Szolnoki KA) |
ABRAHAM Arabo (9) (Szolnoki KA) |
DÉKÁNY Imre (6) (Budapesti Honvéd/A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Káré Gergő, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | V, 50 - 74 | 5 - 7 |
HAJDU Péter Márton (25) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PAFFÉRI Péter (16) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PAFFÉRI Péter (11) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 70 - 54 | 5 - 8 |
VÁRSZEGI Ádám (24) (Vasas Akadémia/A) |
FODOR Máté (10) (Szolnoki KA) |
LAKATOS Máté (8) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Goda László, Rózsavölgyi Alexandra (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Kaposvári SI | I | GY, 79 - 85 | 6 - 8 |
PAÁR Márk (27) (Kaposvári Delfinek) |
ABRAHAM Arabo (13) (Szolnoki KA) |
PAÁR Márk (9) (Kaposvári Delfinek) |
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Szántó Dénes (Koncsek Balázs) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kaszások Akadémia | O | GY, 66 - 39 | 7 - 8 |
SAFRANKA Márton (17) (Kaszások Akadémia) |
SAFRANKA Márton (10) (Kaszások Akadémia) |
SZANYI Bence (4) (Szolnoki KA) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Drenyovszki Dániel (Hegedűs Mária Viktória) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | OSE Lions | I | GY, 45 - 87 | 8 - 8 |
SZABADFI Márk (20) (OSE Lions) |
ABRAHAM Arabo (12) (Szolnoki KA) |
SEBŐK András (4) (Szolnoki KA) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | GY, 73 - 29 | 9 - 8 |
FODOR Máté (17) (Szolnoki KA) |
KARSAI Balázs (12) (Vásárhelyi Kosársuli) |
SZANYI Bence (4) (Szolnoki KA) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kiss Lenke KS/A | O | GY, 98 - 47 | 10 - 8 |
KOCSIS Gergő (17) (Kiss Lenke KS/A) |
KOCSIS Gergő (17) (Kiss Lenke KS/A) |
SZANYI Bence (6) (Szolnoki KA) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szabó László (Hegedűs Mária Viktória) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kaszások Akadémia | I | GY, 60 - 74 | 11 - 8 |
GÉMES Andor Benedek (18) (Szolnoki KA) |
KONTA Zalán Máté (9) (Kaszások Akadémia) |
GÉMES Andor Benedek (8) (Szolnoki KA) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, NAGY ISTVÁN (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | GY, 53 - 93 | 12 - 8 |
FARAGÓ Márton (18) (Szolnoki KA) |
FODOR Máté (9) (Szolnoki KA) |
SEBŐK András (4) (Szolnoki KA) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kiss Lenke KS/A | I | GY, 71 - 99 | 13 - 8 |
REICH Marcell (19) (Kiss Lenke KS/A) |
SEBŐK András (10) (Szolnoki KA) |
SEBŐK András (9) (Szolnoki KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Matics Sándor, Paulus Bence Máté (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | OSE Lions | O | GY, 63 - 47 | 14 - 8 |
SZABADFI Márk (17) (OSE Lions) |
NAGY Balázs (8) (OSE Lions) |
SZANYI Bence (5) (Szolnoki KA) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC | O | V, 65 - 73 | 14 - 9 |
PINTÉR Dávid (23) (MAFC) |
LŐRINCZE Dominik (9) (MAFC) |
SEBŐK András (6) (Szolnoki KA) |
|
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC | I | V, 78 - 62 | 14 - 10 |
PINTÉR Dávid (23) (MAFC) |
BIBER Áron Benedek (12) (MAFC) |
LŐRINCZE Dominik (7) (MAFC) |
|
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Makay Dániel József (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK | O | V, 65 - 88 | 14 - 11 |
BÜKI Bence (29) (Zalakerámia ZTE KK) |
ABRAHAM Arabo (12) (Szolnoki KA) |
BÜKI Bence (5) (Zalakerámia ZTE KK) |
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Novák Bence, Szentpáli-Gavallér Csaba (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA | I | GY, 63 - 73 | 15 - 11 |
BATA Olivér (20) (Dávid Kornél KA) |
SEBŐK András (11) (Szolnoki KA) |
SEBŐK András (5) (Szolnoki KA) |
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Matics Sándor, Szentpáli-Gavallér Csaba (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár | I | GY, 56 - 82 | 16 - 11 |
DALLOS Bence (18) (Alba Fehérvár) |
LAKATOS Levente (11) (Alba Fehérvár) |
SEBŐK András (9) (Szolnoki KA) |
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Csoma Viktor, Szentpáli-Gavallér Csaba (Vághy Tamás János) |