Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 80 - 53 | 0 - 1 |
HALMAI Dániel (22) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (8) (Dombóvári Kosársuli KE) |
HALMAI Dániel (5) (Dombóvári Kosársuli KE) |
|
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AKMÉ Körmendi Törpördögök | I | V, 86 - 61 | 0 - 2 |
NÉMETH András (24) (Körmendi Törpördögök) |
POLÓNYI Ákos (8) (OSE Lions) |
NÉMETH András (6) (Körmendi Törpördögök) |
|
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Dr. Popgyákunik Balázs (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/B | O | GY, 63 - 49 | 1 - 2 |
GERGÁCZ Gellért (16) (OSE Lions) |
SZABÓ Gábor (12) (NKA Pécs/B) |
HADARÓ Zalán (5) (OSE Lions) |
|
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | NKA Pécs/B | I | GY, 59 - 65 | 2 - 2 |
ZSIROS János (15) (OSE Lions) |
GERGÁCZ Gellért (12) (OSE Lions) |
HADARÓ Zalán (3) (OSE Lions) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Lovász Balázs (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Bajai Bácska FKE | O | GY, 79 - 58 | 3 - 2 |
GERGÁCZ Gellért (22) (OSE Lions) |
ZSIROS János (13) (OSE Lions) |
LINCZMAIER Gergő Máté (6) (OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kiss Lenke KS/A | O | V, 53 - 72 | 3 - 3 |
REICH Marcell (19) (Kiss Lenke KS/A) |
KOCSIS Gergő (14) (Kiss Lenke KS/A) |
REICH Marcell (10) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Egri VSI KOK | O | GY, 99 - 44 | 4 - 3 |
POLÓNYI Ákos (21) (OSE Lions) |
POLÓNYI Ákos (14) (OSE Lions) |
MESTER Ákos (5) (OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik Akác András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | V, 65 - 52 | 4 - 4 |
KNYUR Soma Máté (20) (Vásárhelyi Kosársuli) |
MEGYESI Dániel Márk (11) (Vásárhelyi Kosársuli) |
LINCZMAIER Gergő Máté (4) (OSE Lions) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Kovács István (Szabó Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | NKA Pécs/B | O | GY, 66 - 60 | 5 - 4 |
LINCZMAIER Gergő Máté (16) (OSE Lions) |
NAGY Balázs (8) (OSE Lions) |
GERGÁCZ Gellért (5) (OSE Lions) |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Bajai Bácska FKE | I | GY, 41 - 85 | 6 - 4 |
HADARÓ Zalán (16) (OSE Lions) |
GERGÁCZ Gellért (9) (OSE Lions) |
GERGÁCZ Gellért (5) (OSE Lions) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kaszások Akadémia | O | V, 79 - 82 | 6 - 5 |
SZABADFI Márk (25) (OSE Lions) |
DÓCS Benedek András (12) (Kaszások Akadémia) |
KONTA Zalán Máté (5) (Kaszások Akadémia) |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Egri VSI KOK | I | GY, 38 - 97 | 7 - 5 |
NAGY Balázs (18) (OSE Lions) |
NAGY Balázs (10) (OSE Lions) |
GERGÁCZ Gellért (3) (OSE Lions) |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Molnár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kaszások Akadémia | I | GY, 55 - 61 | 8 - 5 |
ORBÁN Patrik (15) (Kaszások Akadémia) |
SAFRANKA Márton (10) (Kaszások Akadémia) |
VARSÁNYI Áron (4) (Kaszások Akadémia) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Magyar Zoltán (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Lehel Kosársuli | O | GY, 108 - 52 | 9 - 5 |
GERGÁCZ Gellért (28) (OSE Lions) |
SZABADFI Márk (17) (OSE Lions) |
LÉKÓ Konrád (4) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Krajnyik Akác András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kiss Lenke KS/A | I | V, 68 - 44 | 9 - 6 |
KOCSIS Gergő (25) (Kiss Lenke KS/A) |
KOCSIS Gergő (19) (Kiss Lenke KS/A) |
CZIBÓK Balázs (4) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kitti, Paulus Bence Máté (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | V, 58 - 63 | 9 - 7 |
MEGYESI Dániel Márk (19) (Vásárhelyi Kosársuli) |
SZABADFI Márk (12) (OSE Lions) |
LINCZMAIER Gergő Máté (4) (OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Krisztián-Világos Tünde (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Lehel Kosársuli | I | GY, 55 - 71 | 10 - 7 |
KOVÁCS Vilmos (30) (Lehel Kosársuli) |
KOVÁCS Vilmos (17) (Lehel Kosársuli) |
GERGÁCZ Gellért (5) (OSE Lions) |
Aréna: Lehel Sportcsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szolnoki KA | O | V, 45 - 87 | 10 - 8 |
SZABADFI Márk (20) (OSE Lions) |
ABRAHAM Arabo (12) (Szolnoki KA) |
SEBŐK András (4) (Szolnoki KA) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Dávid Kornél KA | I | V, 83 - 55 | 10 - 9 |
SIMON Benedek (23) (Dávid Kornél KA) |
BATA Olivér (10) (Dávid Kornél KA) |
SZILÁGYI Örs (7) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | V, 53 - 102 | 10 - 10 |
REIZINGER Máté (47) (Dombóvári Kosársuli KE) |
NAGY Balázs (10) (OSE Lions) |
REIZINGER Máté (3) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence (Szakáll András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budapesti Honvéd /A | I | V, 72 - 49 | 10 - 11 |
SZABADFI Márk (22) (OSE Lions) |
KÖCSE Bálint (10) (Budapesti Honvéd/A) |
DÉKÁNY Imre (12) (Budapesti Honvéd/A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Budapesti Honvéd /A | O | V, 52 - 83 | 10 - 12 |
SZABADFI Márk (22) (OSE Lions) |
DÉKÁNY Imre (13) (Budapesti Honvéd/A) |
DÉKÁNY Imre (11) (Budapesti Honvéd/A) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 81 - 54 | 10 - 13 |
HALMAI Dániel (23) (Dombóvári Kosársuli KE) |
HALMAI Dániel (9) (Dombóvári Kosársuli KE) |
HALMAI Dániel (7) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szolnoki KA | I | V, 63 - 47 | 10 - 14 |
SZABADFI Márk (17) (OSE Lions) |
NAGY Balázs (8) (OSE Lions) |
SZANYI Bence (5) (Szolnoki KA) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Dávid Kornél KA | O | V, 56 - 69 | 10 - 15 |
BATA Olivér (24) (Dávid Kornél KA) |
SZILÁGYI Örs (16) (Dávid Kornél KA) |
SZABADFI Márk (3) (OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc) |