Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BME-MAFC | O | V, 46 - 88 | 0 - 1 |
OBERMANN Norbert (20) (NKE SE) |
SVÉDA Szabolcs (13) (BME-MAFC) |
SVÉDA Szabolcs (8) (BME-MAFC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | SMAFC | O | V, 43 - 72 | 0 - 2 |
HEISZENBERGER Norbert (28) (SMAFC) |
RÉTI Boldizsár Tibor (16) (SMAFC) |
HEISZENBERGER Norbert (5) (SMAFC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Közgáz SC és DSK | O | V, 44 - 76 | 0 - 3 |
KISS Barnabás (19) (Közgáz) |
PÓCZOS Mátyás Bendegúz (18) (NKE SE) |
KISS Barnabás (7) (Közgáz) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | I | V, 126 - 82 | 0 - 4 |
HORVÁTH Ádám (30) (MOGAAC) |
PÓCZOS Mátyás Bendegúz (18) (NKE SE) |
VARGA Tamás (14) (MOGAAC) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PTE-PEAC | I | V, 99 - 48 | 0 - 5 |
LAJOS Norbert (23) (PTE-PEAC) |
PÓCZOS Mátyás Bendegúz (24) (NKE SE) |
SCHUJ Márton János (7) (PTE-PEAC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PTE-PEAC | O | V, 51 - 123 | 0 - 6 |
KIS Milán (22) (PTE-PEAC) |
KIS Milán (12) (PTE-PEAC) |
SZIRÁKI Lőrinc (10) (PTE-PEAC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Nyíri Péter Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | SMAFC | I | V, 92 - 65 | 0 - 7 |
PÁLVÖLGYI Richárd (30) (NKE SE) |
PÓCZOS Mátyás Bendegúz (14) (NKE SE) |
HIPSÁGH Barna (7) (SMAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | I | V, 127 - 51 | 0 - 8 |
VICZE Kristóf (29) (SzOESE) |
PÓCZOS Mátyás Bendegúz (9) (NKE SE) |
HÓDI Patrik (10) (SzOESE) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Lipics László, Kovács Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | VESC | I | V, 110 - 83 | 0 - 9 |
SIMON Márton (51) (VESC) |
PÓCZOS Mátyás Bendegúz (21) (NKE SE) |
NAMÉNYI Márk (15) (VESC) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | BME-MAFC | I | V, 119 - 59 | 0 - 10 |
BEA Bence (28) (BME-MAFC) |
BEA Bence (18) (BME-MAFC) |
BEA Bence (11) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Közgáz SC és DSK | I | V, 127 - 60 | 0 - 11 |
NAGY Gergely Máté (25) (Közgáz) |
PÓCZOS Mátyás Bendegúz (18) (NKE SE) |
LACZÓ Levente (11) (Közgáz) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | O | V, 58 - 91 | 0 - 12 |
KÁMÁN Bálint (39) (MOGAAC) |
PÓCZOS Mátyás Bendegúz (15) (NKE SE) |
FRIEDL Kristóf Bence (6) (MOGAAC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Bagi Bálint, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | VESC | O | GY, 100 - 86 | 1 - 12 |
VEINGARTNER András (46) (VESC) |
SZENTIRMAI Ákos András (22) (NKE SE) |
OBERMANN Norbert (10) (NKE SE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | O | V, 49 - 111 | 1 - 13 |
OROSZI Viktor (30) (SzOESE) |
KISS Mihály Barna (8) (SzOESE) |
HORVÁTH Csaba (5) (SzOESE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lázár Zsigmond György |