Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | O | GY, 70 - 42 | 1 - 0 |
VICZE Kristóf (14) (SzOESE) |
DOMSITZ Márton (23) (MOGAAC) |
HORVÁTH Csaba (3) (SzOESE) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Közgáz SC és DSK | I | GY, 61 - 81 | 2 - 0 |
KISS Mihály Barna (20) (SzOESE) |
HÓDI Patrik (7) (SzOESE) |
KISS Barnabás (6) (Közgáz) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BME-MAFC | O | GY, 63 - 48 | 3 - 0 |
KISS Mihály Barna (17) (SzOESE) |
CSEPREGI Ádám István (13) (BME-MAFC) |
KISS Mihály Barna (7) (SzOESE) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Dr. Lipics László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | I | V, 62 - 56 | 3 - 1 |
KÁMÁN Bálint (20) (MOGAAC) |
HORVÁTH Ádám (10) (MOGAAC) |
HÓDI Patrik (7) (SzOESE) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | SMAFC | I | GY, 60 - 86 | 4 - 1 |
SZEGEDI Márton Dezső (18) (SMAFC) |
RÉTI Boldizsár Tibor (12) (SMAFC) |
KISS Mihály Barna (8) (SzOESE) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BME-MAFC | I | GY, 58 - 67 | 5 - 1 |
LÁNG-MITICZKY Dániel (17) (BME-MAFC) |
BEA Bence (10) (BME-MAFC) |
BEA Bence (7) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | NKE SE | O | GY, 127 - 51 | 6 - 1 |
VICZE Kristóf (29) (SzOESE) |
PÓCZOS Mátyás Bendegúz (9) (NKE SE) |
HÓDI Patrik (10) (SzOESE) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Lipics László, Kovács Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | SMAFC | O | GY, 67 - 30 | 7 - 1 |
VICZE Kristóf (18) (SzOESE) |
SZEGEDI Márton Dezső (10) (SMAFC) |
HORVÁTH Csaba (6) (SzOESE) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Lipics László, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | PTE-PEAC | I | V, 54 - 50 | 7 - 2 |
NAGY Kevin Krisztián (23) (PTE-PEAC) |
SCHVEIGHOFFER Péter Áron (9) (SzOESE) |
HORVÁTH Csaba (3) (SzOESE) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | VESC | I | GY, 61 - 103 | 8 - 2 |
SIMON Márton (39) (VESC) |
SCHVEIGHOFFER Péter Áron (15) (SzOESE) |
GUNDINGER Soma (6) (SzOESE) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | VESC | O | GY, 114 - 42 | 9 - 2 |
VICZE Kristóf (31) (SzOESE) |
BRUDER Flórián (10) (VESC) |
GUNDINGER Soma (12) (SzOESE) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Közgáz SC és DSK | O | GY, 78 - 56 | 10 - 2 |
KISS Mihály Barna (14) (SzOESE) |
BEA Gergely (7) (Közgáz) |
KISS Mihály Barna (7) (SzOESE) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Lipics László, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PTE-PEAC | O | GY, 91 - 45 | 11 - 2 |
VICZE Kristóf (16) (SzOESE) |
MEZEI Máté (14) (PTE-PEAC) |
KISS Mihály Barna (10) (SzOESE) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Lipics László, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | NKE SE | I | GY, 49 - 111 | 12 - 2 |
OROSZI Viktor (30) (SzOESE) |
KISS Mihály Barna (8) (SzOESE) |
HORVÁTH Csaba (5) (SzOESE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lázár Zsigmond György |