Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | EKE Eger | I | GY, 27 - 112 | 1 - 0 |
KÁRMÁN Domonkos (20) (TFSE) |
KELENFÖLDI Domonkos (12) (TFSE) |
KOPÁCSI Ákos (5) (TFSE) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DMSE | O | GY, 64 - 48 | 2 - 0 |
KOVÁCS Benedek Balázs (20) (TFSE) |
VESZPRÉMY Zoltán (10) (DMSE) |
VESZPRÉMY Zoltán (4) (DMSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Káré Gergő, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | DEAC | I | GY, 74 - 76 | 3 - 0 |
POLLÁK Balázs István (27) (DEAC) |
FÉLIX Ákos (16) (TFSE) |
ZSUGA Tamás (4) (DEAC) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | ELTE-BEAC | I | GY, 61 - 84 | 4 - 0 |
FÉLIX Ákos (26) (TFSE) |
BARTOS Bálint István (15) (ELTE BEAC) |
BORSOS Balázs (9) (ELTE BEAC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | EKE Eger | O | GY, 66 - 50 | 5 - 0 |
SZABÓ Domokos Mátyás (15) (TFSE) |
SZICSÁK Bence (17) (EKE Eger) |
SZABÓ Domokos Mátyás (6) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Molnár Tamás, Tatár Domonkos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Miskolci Egyetem | I | V, 75 - 65 | 5 - 1 |
KOZÁK Márton (26) (MEAFC) |
FÉLIX Ákos (16) (TFSE) |
KOZÁK Bertalan (6) (MEAFC) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Marton Péter, Vaszi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | DMSE | I | GY, 60 - 112 | 6 - 1 |
KOVÁCS Gábor Gergely (19) (DMSE) |
PINTÉR Dávid (13) (TFSE) |
HORAI Krisztián (4) (DMSE) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | ELTE-BEAC | O | GY, 72 - 55 | 7 - 1 |
TIMÁR Gergely (20) (ELTE BEAC) |
TIMÁR Gergely (12) (ELTE BEAC) |
KOVÁCS Martin Tamás (7) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Németh Patrik, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | DEAC | O | GY, 92 - 61 | 8 - 1 |
LAMAN Richárd (24) (TFSE) |
FÉLIX Ákos (21) (TFSE) |
FÉLIX Ákos (8) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Miskolci Egyetem | O | V, 77 - 87 | 8 - 2 |
KOZÁK Márton (21) (MEAFC) |
LIPPAI Szabolcs (13) (MEAFC) |
SZABÓ Domokos Mátyás (6) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Bagi Bálint, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Nyíregyházi Egyetemi SE | I | V, 91 - 84 | 8 - 3 |
VASKÓ György (24) (NYESE) |
KIRÁLY Zalán (12) (TFSE) |
SZABÓ Domokos Mátyás (2) (TFSE) |
Aréna: Nyíregyházi Főiskola | Játékvezetők: Sallai István József, Kisházi Béla Kálmán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Nyíregyházi Egyetemi SE | O | GY, 88 - 65 | 9 - 3 |
SZILASI Bence (21) (NYESE) |
GERŐCS Roland Bálint (11) (NYESE) |
PINTÉR Dávid (5) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Molnár Tamás |