Műsor - 2020. október 11. 18:00
Műsor - 2020. november 8. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | Kandó FSC |
O |
V, 52 - 67
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő |
Műsor - 2020. november 14. 12:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | TFSE |
O |
V, 66 - 86
|
1 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Csömöri sportcsarnok |
Játékvezetők: Lövei László, Válé Flórián |
Műsor - 2020. november 16. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | TF-BP SE |
I |
V, 128 - 72
|
1 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gruber Nikolett Lilla |
Műsor - 2020. november 29. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | BKG Príma Akadémia |
I |
V, 107 - 81
|
1 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton |
Műsor - 2020. december 13. 16:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | BRAVOS |
O |
GY, 87 - 73
|
2 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Csömöri sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Belák Zoltán |
Műsor - 2020. december 20. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | BKG-Veresegyház |
I |
V, 95 - 62
|
2 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Válé Flórián, Káré Gergő |
Műsor - 2021. január 16. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | SZPA-HSE |
I |
V, 91 - 74
|
2 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Komlódi Benedek |
Műsor - 2021. január 23. 14:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | MAFC BME |
O |
V, 72 - 77
|
2 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Csömöri sportcsarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tatár Domonkos |
Műsor - 2021. január 26. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | Százhalombattai KSE |
I |
V, 81 - 73
|
2 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Lázár Zsigmond György |
Műsor - 2021. január 28. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
I |
V, 78 - 70
|
2 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla |
Műsor - 2021. február 21. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | Gödi SE |
I |
V, 92 - 54
|
2 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Válé Flórián, Pohánka Balázs |
Műsor - 2021. március 2. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | BUDAFOK |
I |
V, 105 - 52
|
2 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, NAGY ISTVÁN |
Műsor - 2021. március 6. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | Kandó FSC |
I |
V, 69 - 59
|
2 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tóth Kitti |
Műsor - 2021. március 13. 16:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | TF-BP SE |
O |
V, 89 - 100
|
2 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Csömöri sportcsarnok |
Játékvezetők: Válé Flórián, Novák Bence |
Műsor - 2021. március 14. 14:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | BDSEbasket |
O |
V, 53 - 77
|
2 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: Csömöri sportcsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Zoltán |
Műsor - 2021. március 19. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | TFSE |
I |
V, 86 - 65
|
2 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: TF E-terem |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Lázár Zsigmond György |
Műsor - 2021. március 21. 12:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | Kiss Lenke KA |
O |
V, 50 - 63
|
2 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Csömöri sportcsarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Csoma Viktor |
Műsor - 2021. március 28. 14:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | BKG Príma Akadémia |
O |
GY, 76 - 73
|
3 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Csömöri sportcsarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, Csoma Viktor |
Műsor - 2021. április 11. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | MAFC BME |
I |
GY, 73 - 79
|
4 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Komlódi Benedek |
Műsor - 2021. április 13. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | BUDAFOK |
O |
V, 64 - 102
|
4 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Lázár Zsigmond György |
Műsor - 2021. április 16. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | BRAVOS |
I |
GY, 69 - 103
|
5 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Csoma Viktor |
Műsor - 2021. április 25. 15:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | BKG-Veresegyház |
O |
GY, 83 - 73
|
6 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Csömöri sportcsarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, NAGY ISTVÁN |
Műsor - 2021. május 4. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | SZPA-HSE |
O |
V, 65 - 91
|
6 - 18 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Novák Bence |
Műsor - 2021. május 16. 17:00
Műsor - 2021. május 17. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | MAFC Martos |
I |
V, 87 - 71
|
6 - 20 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla |
Műsor - 2021. május 18. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
O |
GY, 71 - 69
|
7 - 20 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Válé Flórián, Csoma Viktor |
Műsor - 2021. május 25. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | MAFC Martos |
O |
V, 71 - 85
|
7 - 21 |
|
-
|
-
|
Aréna: Csömöri sportcsarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Csoma Viktor |
Műsor - 2021. május 30. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | Kiss Lenke KA |
I |
V, 110 - 49
|
7 - 22 |
|
-
|
-
|
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő |
Műsor - -0001. november 30.
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | Gödi SE |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola |
|