Műsor - 2020. október 11. 19:30
Műsor - 2020. október 16. 20:15
Műsor - 2020. október 25. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | BKG Príma Akadémia |
O |
GY, 65 - 49
|
1 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Makay Dániel József |
Műsor - 2020. november 8. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | KKS |
I |
GY, 52 - 67
|
2 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő |
Műsor - 2020. november 22. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | BKG-Veresegyház |
I |
V, 76 - 63
|
2 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán |
Műsor - 2020. november 29. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | Kiss Lenke KA |
I |
V, 66 - 58
|
2 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2021. január 17. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | BDSEbasket |
O |
GY, 67 - 58
|
3 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Makay Dániel József |
Műsor - 2021. január 24. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | Gödi SE |
I |
V, 74 - 49
|
3 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2021. január 31. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | BUDAFOK |
O |
V, 47 - 113
|
3 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Németh Patrik, Csoma Viktor |
Műsor - 2021. február 7. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | MAFC BME |
I |
V, 95 - 62
|
3 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gyurka Tamás |
Műsor - 2021. február 21. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | TFSE |
O |
V, 53 - 75
|
3 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Káré Gergő |
Műsor - 2021. február 27. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | BKG Príma Akadémia |
I |
V, 54 - 50
|
3 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tatár Domonkos |
Műsor - 2021. március 4. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
O |
V, 80 - 85
|
3 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Simon Kristóf Kolos |
Műsor - 2021. március 6. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | KKS |
O |
GY, 69 - 59
|
4 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tóth Kitti |
Műsor - 2021. március 8. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | MAFC Martos |
I |
GY, 52 - 62
|
5 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Gruber Nikolett Lilla |
Műsor - 2021. március 10. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | BRAVOS |
O |
GY, 97 - 72
|
6 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2021. március 17. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | BRAVOS |
I |
GY, 58 - 82
|
7 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Major Ádám, Molnár Tamás |
Műsor - 2021. április 18. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | Százhalombattai KSE |
O |
V, 85 - 88
|
7 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Simon Kristóf Kolos |
Műsor - 2021. április 22. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
I |
V, 85 - 62
|
7 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gruber Nikolett Lilla |
Műsor - 2021. május 2. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | MAFC Martos |
O |
V, 71 - 79
|
7 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , NAGY ISTVÁN |
Műsor - 2021. május 9. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | BDSEbasket |
I |
GY, 68 - 72
|
8 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Sancilio Alexis |
Műsor - 2021. május 11. 19:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | TF-BP SE |
I |
V, 86 - 73
|
8 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2021. május 13. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | SZPA-HSE |
O |
V, 64 - 69
|
8 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor |
Műsor - 2021. május 16. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | Gödi SE |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
|
Műsor - 2021. május 16. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | Kiss Lenke KA |
O |
V, 68 - 72
|
9 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Matics Sándor, Molnár Tamás |
Műsor - 2021. május 19. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | SZPA-HSE |
I |
V, 79 - 55
|
9 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Dr. Oláh Márk |
Műsor - 2021. május 21. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | BUDAFOK |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Matics Sándor |
Műsor - 2021. május 25. 19:00
Műsor - 2021. május 30. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | MAFC BME |
O |
GY, 92 - 67
|
10 - 19 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2021. június 6. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | BKG-Veresegyház |
O |
V, 77 - 84
|
10 - 20 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Belák Zoltán |