Műsor - 2020. október 11. 19:30
Műsor - 2020. október 18. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | TF-BP SE |
I |
V, 98 - 81
|
0 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Lövei László, Bátovszky Zsolt |
Műsor - 2020. október 25. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | Százhalombattai KSE |
O |
V, 59 - 71
|
0 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Nyíri Péter Patrik |
Műsor - 2020. november 6. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | TFSE |
I |
V, 91 - 54
|
0 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: TF E-terem |
Játékvezetők: Lövei László, Kozma Balázs |
Műsor - 2021. január 3. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
O |
GY, 86 - 71
|
1 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Simon Kristóf Kolos |
Műsor - 2021. január 10. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | Gödi SE |
O |
GY, 83 - 77
|
2 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2021. január 17. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | BKG-Veresegyház |
I |
V, 66 - 61
|
2 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Tatár Domonkos |
Műsor - 2021. január 18. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | MAFC Martos |
I |
V, 87 - 47
|
2 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lövei László, Sancilio Alexis |
Műsor - 2021. január 23. 14:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | KKS |
I |
GY, 72 - 77
|
3 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Csömöri sportcsarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tatár Domonkos |
Műsor - 2021. január 24. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | BUDAFOK |
O |
V, 74 - 119
|
3 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis |
Műsor - 2021. január 30. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Kiss Lenke KA |
I |
GY, 48 - 57
|
4 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2021. február 5. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | BKG Príma Akadémia |
I |
V, 74 - 59
|
4 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gyurka Tamás |
Műsor - 2021. február 7. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Kandó FSC |
O |
GY, 95 - 62
|
5 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gyurka Tamás |
Műsor - 2021. február 11. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | SZPA-HSE |
I |
GY, 63 - 70
|
6 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Novák Bence |
Műsor - 2021. február 14. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | BDSEbasket |
O |
GY, 74 - 52
|
7 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gruber Nikolett Lilla |
Műsor - 2021. február 17. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | BRAVOS |
I |
GY, 52 - 83
|
8 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Molnár Tamás |
Műsor - 2021. február 21. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | TF-BP SE |
O |
V, 81 - 101
|
8 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Simon Kristóf Kolos |
Műsor - 2021. március 7. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | TFSE |
O |
V, 79 - 91
|
8 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis |
Műsor - 2021. március 21. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | BKG Príma Akadémia |
O |
GY, 97 - 93
|
9 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Makay Dániel József |
Műsor - 2021. március 31. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | MAFC Martos |
O |
V, 80 - 91
|
9 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis |
Műsor - 2021. április 11. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | KKS |
O |
V, 73 - 79
|
9 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Komlódi Benedek |
Műsor - 2021. április 25. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | BRAVOS |
O |
GY, 95 - 76
|
10 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás |
Műsor - 2021. április 27. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
I |
V, 82 - 77
|
10 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyar Zoltán |
Műsor - 2021. május 2. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | Gödi SE |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola |
|
Műsor - 2021. május 9. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | BKG-Veresegyház |
O |
V, 87 - 95
|
11 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, Káré Gergő |
Műsor - 2021. május 14. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | BUDAFOK |
I |
V, 138 - 65
|
11 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nagy-Pál Petra |
Műsor - 2021. május 18. 19:00
Műsor - 2021. május 23. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | Kiss Lenke KA |
O |
GY, 80 - 65
|
12 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Belák Zoltán |
Műsor - 2021. május 30. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | Kandó FSC |
I |
V, 92 - 67
|
12 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2021. június 6. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | BDSEbasket |
I |
GY, 74 - 77
|
13 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
|