Műsor - 2020. október 9. 20:45
Műsor - 2020. október 18. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | BDSEbasket |
I |
V, 84 - 59
|
0 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Patrik, Hartai Tamás |
Műsor - 2020. október 28. 20:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | Gödi SE |
I |
V, 82 - 47
|
0 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, NAGY ISTVÁN |
Műsor - 2020. november 20. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | TF-BP SE |
O |
V, 81 - 100
|
0 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Major Ádám, Simon Kristóf Kolos |
Műsor - 2020. november 27. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | TFSE |
I |
V, 91 - 63
|
0 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: TF E-terem |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Belák Zoltán |
Műsor - 2020. december 13. 16:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | KKS |
I |
V, 87 - 73
|
0 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Csömöri sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Belák Zoltán |
Műsor - 2021. január 6. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | BKG-Veresegyház |
O |
V, 60 - 102
|
0 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tatár Domonkos |
Műsor - 2021. január 13. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | BKG Príma Akadémia |
O |
V, 57 - 75
|
0 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pohánka Balázs |
Műsor - 2021. január 16. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | Kiss Lenke KA |
I |
V, 90 - 40
|
0 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Csoma Viktor |
Műsor - 2021. január 22. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | SZPA-HSE |
O |
V, 57 - 102
|
0 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Komlódi Benedek |
Műsor - 2021. január 31. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Százhalombattai KSE |
I |
V, 105 - 55
|
0 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Ádám Attila |
Műsor - 2021. február 5. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
O |
V, 68 - 90
|
0 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Komlódi Benedek |
Műsor - 2021. február 17. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | MAFC BME |
O |
V, 52 - 83
|
0 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Molnár Tamás |
Műsor - 2021. február 24. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | BUDAFOK |
O |
V, 50 - 105
|
0 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2021. február 26. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | Gödi SE |
O |
V, 74 - 87
|
0 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Major Ádám, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2021. március 5. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | BUDAFOK |
I |
V, 116 - 63
|
0 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Hartai Tamás |
Műsor - 2021. március 10. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | Kandó FSC |
I |
V, 97 - 72
|
0 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2021. március 17. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | Kandó FSC |
O |
V, 58 - 82
|
0 - 18 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Major Ádám, Molnár Tamás |
Műsor - 2021. március 21. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | TF-BP SE |
I |
V, 97 - 66
|
0 - 19 |
|
-
|
-
|
Aréna: Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2021. március 24. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | MAFC Martos |
I |
V, 99 - 49
|
0 - 20 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, Tóth Kitti |
Műsor - 2021. március 26. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | TFSE |
O |
V, 63 - 103
|
0 - 21 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Komlódi Benedek |
Műsor - 2021. április 16. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | KKS |
O |
V, 69 - 103
|
0 - 22 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Csoma Viktor |
Műsor - 2021. április 25. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | MAFC BME |
I |
V, 95 - 76
|
0 - 23 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás |
Műsor - 2021. április 26. 20:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | BKG Príma Akadémia |
I |
V, 81 - 67
|
0 - 24 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás |
Műsor - 2021. április 27. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | BKG-Veresegyház |
I |
V, 86 - 68
|
0 - 25 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Pohánka Balázs |
Műsor - 2021. május 14. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | SZPA-HSE |
I |
V, 83 - 72
|
0 - 26 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Komlódi Benedek |
Műsor - 2021. május 19. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | Kiss Lenke KA |
O |
V, 70 - 90
|
0 - 27 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Novák Bence |
Műsor - 2021. május 21. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | Százhalombattai KSE |
O |
V, 86 - 117
|
0 - 28 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Ádám Attila |
Műsor - 2021. május 26. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | BDSEbasket |
O |
V, 82 - 88
|
0 - 29 |
|
-
|
-
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gyurka Tamás |
Műsor - 2021. május 27. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
I |
V, 102 - 83
|
0 - 30 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Bátovszky Zsolt |