Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Békési SZSK U23 | O | GY, 73 - 68 | 1 - 0 |
MILOSEVIC Igor (26) (Békési SZSK U23) |
OLIC Milos (4) (Békési SZSK U23) |
MILOSEVIC Igor (4) (Békési SZSK U23) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Mezőberényi KK | I | GY, 69 - 105 | 2 - 0 |
KIS Gergő (23) (Mezőberényi KK) |
KAPELLÁRÓ Richárd (4) (Mezőberényi KK) |
KIS Gergő (8) (Mezőberényi KK) |
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | O | GY, 80 - 70 | 3 - 0 |
NABIL MAHFOUZ Obai (24) (PRIMA SE II.) |
PALI Dávid (4) (PRIMA SE II.) |
NABIL MAHFOUZ Obai (8) (PRIMA SE II.) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Sunshine-NYIKSE | I | V, 98 - 57 | 3 - 1 |
TISZA Bálint Attila (19) (Sunshine-NYIKSE) |
TISZA Bálint Attila (2) (Sunshine-NYIKSE) |
KÓSA Tamás (4) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kiskunfélegyházi KC | I | GY, 70 - 75 | 4 - 1 |
ARNÓTH Zoltán (18) (Szolnoki Olaj KK) |
CHIOVINI Ádám (2) (Kiskunfélegyházi KC) |
GÁL Martin (8) (Kiskunfélegyházi KC) |
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Gyulai Color KE | O | GY, 139 - 46 | 5 - 1 |
ALCSER Dániel Balázs (45) (Szolnoki Olaj KK) |
BELLA Ádám (8) (Szolnoki Olaj KK) |
BELLA Ádám (2) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Békési SZSK U23 | I | V, 96 - 69 | 5 - 2 |
SOLEVIC Nikola (23) (Békési SZSK U23) |
SOLEVIC Nikola (7) (Békési SZSK U23) |
BALOG Gábor (8) (Békési SZSK U23) |
Aréna: Szegedi Kis István Református Gimnázium | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Mezőberényi KK | O | GY, 123 - 71 | 6 - 2 |
ZSIROS Gábor (26) (Mezőberényi KK) |
BELLA Ádám (8) (Szolnoki Olaj KK) |
TÓTH Levente (5) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | I | GY, 73 - 90 | 7 - 2 |
NABIL MAHFOUZ Obai (33) (PRIMA SE II.) |
PALI Dávid (3) (PRIMA SE II.) |
NABIL MAHFOUZ Obai (5) (PRIMA SE II.) |
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Békéscsabai KK | O | V, 58 - 85 | 7 - 3 |
GRUDA Gergely (27) (Békéscsaba) |
VÁGVÖLGYI Ákos (5) (Békéscsaba) |
GRUDA Gergely (5) (Békéscsaba) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Sunshine-NYIKSE | O | V, 66 - 76 | 7 - 4 |
TISZA Bálint Attila (28) (Sunshine-NYIKSE) |
TISZA Bálint Attila (5) (Sunshine-NYIKSE) |
TISZA Bálint Attila (5) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Békéscsabai KK | I | V, 66 - 61 | 7 - 5 |
ORBÁN Péter Bendegúz (22) (Szolnoki Olaj KK) |
VÁGVÖLGYI Ádám (5) (Békéscsaba) |
ORBÁN Péter Bendegúz (3) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Vadász Csaba, Borgula György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DEAC Campusfesztivál 2021. | I | V, 112 - 93 | 7 - 6 |
LEKLI József (26) (DEAC) |
ERDEI Ádám (7) (DEAC) |
SZÉLL Gábor (8) (DEAC) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Kiskunfélegyházi KC | O | GY, 73 - 62 | 8 - 6 |
GÁL Martin (23) (Kiskunfélegyházi KC) |
NAGY Dömötör (5) (Szolnoki Olaj KK) |
GÁL Martin (6) (Kiskunfélegyházi KC) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Gyulai Color KE | I | GY, 74 - 95 | 9 - 6 |
NAGY Dömötör (25) (Szolnoki Olaj KK) |
HÁZI Márk Bálint (2) (Gyulai Color) |
GYEPES Gergő (3) (Gyulai Color) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | DEAC Campusfesztivál 2021. | O | V, 62 - 75 | 9 - 7 |
VARGA Ádám (20) (DEAC) |
SZARVAS Péter Roland (4) (DEAC) |
VARGA Ádám (7) (DEAC) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Békési SZSK U23 | O | V, 70 - 81 | 9 - 8 |
VASS Dominik (20) (Békési SZSK U23) |
ARNÓTH Zoltán (4) (Szolnoki Olaj KK) |
MILOSEVIC Igor (4) (Békési SZSK U23) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Sunshine-NYIKSE | O | V, 70 - 72 | 9 - 9 |
KÓSA Tamás (23) (Sunshine-NYIKSE) |
CSOMÓS Kristóf (4) (Szolnoki Olaj KK) |
ASZTALOS István (5) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földi László, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | DEAC Campusfesztivál 2021. | I | V, 106 - 77 | 9 - 10 |
ASZTALOS Soma (18) (DEAC) |
ERDEI Ádám (5) (DEAC) |
KOVÁCS Imre (6) (DEAC) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Domán István, Nyíri Péter Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Békéscsabai KK | O | V, 58 - 68 | 9 - 11 |
VÁGVÖLGYI Ákos (23) (Békéscsaba) |
VÁGVÖLGYI Ákos (4) (Békéscsaba) |
VÁGVÖLGYI Ákos (7) (Békéscsaba) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Sunshine-NYIKSE | I | V, 111 - 58 | 9 - 12 |
ASZTALOS István (24) (Sunshine-NYIKSE) |
NAGY Dömötör (2) (Szolnoki Olaj KK) |
ASZTALOS István (5) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Békési SZSK U23 | I | V, 105 - 81 | 9 - 13 | - | - | |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Békéscsabai KK | I | V, 74 - 57 | 9 - 14 |
CSOMÓS Kristóf (21) (Szolnoki Olaj KK) |
KOVÁCS József (6) (Békéscsaba) |
KISS Dániel (6) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | DEAC Campusfesztivál 2021. | O | GY, 112 - 86 | 10 - 14 | - | - | |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Borgula György, Czékmán Csaba |