Műsor - 2020. október 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Gyulai Color KEGyulai Color KE I GY, 67 - 110 1 - 0 - -
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba
Műsor - 2020. október 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló Kiskunfélegyházi KCKiskunfélegyházi KC O GY, 85 - 75 2 - 0 - -
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám
Műsor - 2020. november 6. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O GY, 98 - 57 3 - 0 TISZA Bálint (19)
(Sunshine-NYIKSE)
TISZA Bálint (2)
(Sunshine-NYIKSE)
KÓSA Tamás (4)
(Sunshine-NYIKSE)
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám
Műsor - 2020. november 14. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló Békési SZSK U23Békési SZSK U23 I GY, 62 - 99 4 - 0 - -
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba
Műsor - 2020. december 3. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló DEAC Campusfesztivál 2021.DEAC Campusfesztivál 2021. O - -
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Műsor - 2020. december 11. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Mezőberényi KKMezőberényi KK O GY, 116 - 67 5 - 0 ASZTALOS István (31)
(Sunshine-NYIKSE)
PLAVECZ Adrián (5)
(Mez?berényi KK)
PLAVECZ Adrián (2)
(Mez?berényi KK)
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
Műsor - 2020. december 18. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló Békéscsabai KKBékéscsabai KK O GY, 82 - 60 6 - 0 - -
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt
Műsor - 2021. január 8. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
10. forduló Gyulai Color KEGyulai Color KE O GY, 132 - 50 7 - 0 BEFAHY Gauthier Ettien (25)
(Sunshine-NYIKSE)
TISZA Bálint (2)
(Sunshine-NYIKSE)
ASZTALOS István (5)
(Sunshine-NYIKSE)
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám
Műsor - 2021. január 17. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló Kiskunfélegyházi KCKiskunfélegyházi KC I - -
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
Műsor - 2021. január 31. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I - -
Aréna: Tiszavirág Aréna
Műsor - 2021. február 5. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
14. forduló Békési SZSK U23Békési SZSK U23 O - -
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Műsor - 2021. február 12. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
15. forduló DEAC Campusfesztivál 2021.DEAC Campusfesztivál 2021. I - -
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Műsor - 2021. február 17. 20:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
16. forduló BKG-PRIMA Akadémia DebrecenBKG-PRIMA Akadémia Debrecen I - -
Aréna: G4 Sportcsarnok
Műsor - 2021. február 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
17. forduló Mezőberényi KKMezőberényi KK I - -
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok
Műsor - 2021. március 7. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
18. forduló Békéscsabai KKBékéscsabai KK I - -
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló BKG-PRIMA Akadémia DebrecenBKG-PRIMA Akadémia Debrecen O - -
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Megyei szövetségek