Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Sunshine-NYIKSE | O | V, 67 - 110 | 0 - 1 |
TISZA Bálint Attila (25) (Sunshine-NYIKSE) |
BELEZNAI István (2) (Gyulai Color) |
TISZA Bálint Attila (6) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Békéscsabai KK | O | V, 46 - 86 | 0 - 2 |
VÁGVÖLGYI Ákos (24) (Békéscsaba) |
KOVÁCS József (3) (Békéscsaba) |
VÁGVÖLGYI Ákos (9) (Békéscsaba) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DEAC Campusfesztivál 2021. | O | V, 73 - 129 | 0 - 3 |
ERDEI Ádám (51) (DEAC) |
ERDEI Ádám (10) (DEAC) |
ERDEI Ádám (11) (DEAC) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kiskunfélegyházi KC | O | V, 61 - 72 | 0 - 4 |
GÁL Martin (21) (Kiskunfélegyházi KC) |
MARSCHAL Ákos (2) (Gyulai Color) |
TÁPAI Péter (5) (Kiskunfélegyházi KC) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Békési SZSK U23 | I | V, 156 - 62 | 0 - 5 |
VASS Dominik (44) (Békési SZSK U23) |
VASS Dominik (9) (Békési SZSK U23) |
SZŰCS Soma (7) (Gyulai Color) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | V, 139 - 46 | 0 - 6 |
ALCSER Dániel Balázs (45) (Szolnoki Olaj KK) |
BELLA Ádám (8) (Szolnoki Olaj KK) |
BELLA Ádám (2) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Sunshine-NYIKSE | I | V, 132 - 50 | 0 - 7 |
BEFAHY Gauthier Ettien (25) (Sunshine-NYIKSE) |
TISZA Bálint Attila (2) (Sunshine-NYIKSE) |
ASZTALOS István (5) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Békéscsabai KK | I | V, 116 - 54 | 0 - 8 |
HÁZI Márk Bálint (24) (Gyulai Color) |
VÁGVÖLGYI Ákos (4) (Békéscsaba) |
HÁZI Márk Bálint (5) (Gyulai Color) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | DEAC Campusfesztivál 2021. | I | V, 133 - 65 | 0 - 9 | - | - | |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Kiskunfélegyházi KC | I | V, 106 - 64 | 0 - 10 |
VUJADINOVIC Vladimir (21) (Kiskunfélegyházi KC) |
BINDICS Gábor (2) (Kiskunfélegyházi KC) |
HÁZI Márk Bálint (7) (Gyulai Color) |
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Mezőberényi KK | I | V, 91 - 65 | 0 - 11 |
ZSIROS Gábor (22) (Mezőberényi KK) |
KIS Gergő (5) (Mezőberényi KK) |
HÁZI Márk Bálint (6) (Gyulai Color) |
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | O | V, 90 - 105 | 0 - 12 |
NABIL MAHFOUZ Obai (46) (PRIMA SE II.) |
PALI Dávid (6) (PRIMA SE II.) |
NABIL MAHFOUZ Obai (10) (PRIMA SE II.) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | I | V, 81 - 55 | 0 - 13 |
NABIL MAHFOUZ Obai (29) (PRIMA SE II.) |
ZSUGA Tamás (4) (PRIMA SE II.) |
NABIL MAHFOUZ Obai (3) (PRIMA SE II.) |
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Békési SZSK U23 | O | V, 88 - 111 | 0 - 14 |
VASS Dominik (33) (Békési SZSK U23) |
VASS Dominik (7) (Békési SZSK U23) |
BELEZNAI István (6) (Gyulai Color) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | V, 74 - 95 | 0 - 15 |
NAGY Dömötör (25) (Szolnoki Olaj KK) |
HÁZI Márk Bálint (2) (Gyulai Color) |
GYEPES Gergő (3) (Gyulai Color) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Mezőberényi KK | O | V, 63 - 76 | 0 - 16 |
ZSIROS Gábor (25) (Mezőberényi KK) |
ZSIROS Gábor (3) (Mezőberényi KK) |
KIS Sándor (4) (Mezőberényi KK) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kiskunfélegyházi KC | O | V, 75 - 106 | 0 - 17 |
CHIOVINI Ádám (39) (Kiskunfélegyházi KC) |
CHIOVINI Ádám (7) (Kiskunfélegyházi KC) |
CHIOVINI Ádám (6) (Kiskunfélegyházi KC) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | I | V, 108 - 63 | 0 - 18 |
NABIL MAHFOUZ Obai (48) (PRIMA SE II.) |
PALI Dávid (3) (PRIMA SE II.) |
NABIL MAHFOUZ Obai (6) (PRIMA SE II.) |
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Mezőberényi KK | O | GY, 82 - 79 | 1 - 18 |
ZSIROS Gábor (30) (Mezőberényi KK) |
ZSIROS Gábor (4) (Mezőberényi KK) |
ZSIROS Gábor (6) (Mezőberényi KK) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kiskunfélegyházi KC | I | V, 120 - 100 | 1 - 19 |
HÁZI Márk Bálint (37) (Gyulai Color) |
SZILÁGYI Balázs (4) (Gyulai Color) |
HÁZI Márk Bálint (8) (Gyulai Color) |
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | O | V, 93 - 95 | 1 - 20 |
PALI Dávid (28) (PRIMA SE II.) |
PALI Dávid (5) (PRIMA SE II.) |
MAROSI Ottó (7) (PRIMA SE II.) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Mezőberényi KK | I | GY, 74 - 86 | 2 - 20 |
HÁZI Márk Bálint (28) (Gyulai Color) |
SZILÁGYI Balázs (4) (Gyulai Color) |
KIS Sándor (5) (Mezőberényi KK) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba |