Műsor - 2020. október 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O V, 69 - 105 0 - 1 KIS Gergő (23)
(Mez?berényi KK)
KAPELLÁRÓ Richárd (4)
(Mez?berényi KK)
KIS Gergő (8)
(Mez?berényi KK)
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs
Műsor - 2020. október 25. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló Békési SZSK U23Békési SZSK U23 O V, 88 - 115 0 - 2 - -
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok Játékvezetők: Márkus Gábor, Mezei Tibor
Műsor - 2020. november 8. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló DEAC Campusfesztivál 2021.DEAC Campusfesztivál 2021. I V, 106 - 68 0 - 3 - -
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
Műsor - 2020. december 11. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Sunshine-NYIKSESunshine-NYIKSE I V, 116 - 67 0 - 4 ASZTALOS István (31)
(Sunshine-NYIKSE)
PLAVECZ Adrián (5)
(Mez?berényi KK)
PLAVECZ Adrián (2)
(Mez?berényi KK)
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
Műsor - 2020. december 20. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló BKG-PRIMA Akadémia DebrecenBKG-PRIMA Akadémia Debrecen I V, 114 - 76 0 - 5 - -
Aréna: G4 Sportcsarnok Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
Műsor - 2021. január 13. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló Békéscsabai KKBékéscsabai KK O V, 44 - 117 0 - 6 - -
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Kisházi Béla Kálmán
Műsor - 2021. január 17. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 123 - 71 0 - 7 - -
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
Műsor - 2021. január 24. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló Békési SZSK U23Békési SZSK U23 I - -
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor
Műsor - 2021. január 29. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló DEAC Campusfesztivál 2021.DEAC Campusfesztivál 2021. O - -
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok
Műsor - 2021. február 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
14. forduló Gyulai Color KEGyulai Color KE O - -
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok
Műsor - 2021. február 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
15. forduló Kiskunfélegyházi KCKiskunfélegyházi KC O - -
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok
Műsor - 2021. február 20. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
16. forduló Békéscsabai KKBékéscsabai KK I - -
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Műsor - 2021. február 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
17. forduló Sunshine-NYIKSESunshine-NYIKSE O - -
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok
Műsor - 2021. március 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
18. forduló BKG-PRIMA Akadémia DebrecenBKG-PRIMA Akadémia Debrecen O - -
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló Gyulai Color KEGyulai Color KE I - -
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló Kiskunfélegyházi KCKiskunfélegyházi KC I - -
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok

Megyei szövetségek