Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Conoil Motax KC Pápa | O | GY, 78 - 74 | 1 - 0 |
KOMA Dániel (23) (Conoil Motax KC) |
MÉSZÁROS Máté (12) (Cegléd) |
MURAI Gábor (6) (Conoil Motax KC) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Minár László Balázs, Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Óbudai Kaszások KA | I | V, 66 - 59 | 1 - 1 |
ROSEMOND Steve (24) (Óbudai Kaszások) |
VARGA Dániel Géza (9) (Óbudai Kaszások) |
ROSEMOND Steve (4) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly, Gaál Norbert (HOFFMANN Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | I | GY, 82 - 101 | 2 - 1 |
DRAHOS Gábor (30) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
SZABÓ Norbert (9) (Cegléd) |
DRAHOS Gábor (6) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Sörlei Attila, Németh Patrik, Nagy-Pál Petra (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | SMAFC | O | GY, 93 - 46 | 3 - 1 |
CSÁK Bence (18) (Cegléd) |
CSÁKVÁRI Csaba László (14) (Cegléd) |
HEGEDŰS Gergely (9) (Cegléd) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Menyhárt Ferenc Tamás, Drenyovszki Dániel (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Újpest-MT | O | GY, 92 - 79 | 4 - 1 |
HORVÁTH Ákos (24) (Újpest-MT) |
CSABA György (10) (Újpest-MT) |
VÁRBÍRÓ Gergő (6) (Cegléd) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Nyilas István, Borgula György, Pécsi Zsolt (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Békési SzSK | I | GY, 78 - 92 | 5 - 1 |
FEKETE Viktor Norbert (33) (Cegléd) |
MELEG Károly Richárd (10) (Békés) |
FRIKKER Marcell (5) (Békés) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Gergely Csaba, Makrai Márton, Marton Péter (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | EKE Eger KOK | O | GY, 73 - 51 | 6 - 1 |
MÉSZÁROS Máté (24) (Cegléd) |
SWANSON Kevin Wade (9) (Cegléd) |
ILLÉS Balázs (5) (EKE Eger KOK) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel , Németh Patrik (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Atomerőmű KSE Bonyhád | I | GY, 78 - 102 | 7 - 1 |
SZABÓ Norbert (20) (Cegléd) |
KALMÁR Viktor (8) (Bonyhádi KSE) |
FEKETE Viktor Norbert (4) (Cegléd) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Pécsi Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | DEAC U23 | I | GY, 45 - 83 | 8 - 1 |
FEKETE Viktor Norbert (26) (Cegléd) |
FEKETE Viktor Norbert (11) (Cegléd) |
MÉSZÁROS Máté (4) (Cegléd) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Domán István, Marton Péter (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | I | GY, 84 - 91 | 9 - 1 |
FEKETE Viktor Norbert (30) (Cegléd) |
KERTÉSZ Dániel (11) (SZE Győri KC) |
TÓTH Zoltán (6) (Cegléd) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Horváth Alajos, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | GY, 72 - 70 | 10 - 1 |
FEKETE Viktor Norbert (17) (Cegléd) |
BÉRES Nándor András (19) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (7) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Gaál István Tamás, Polonkai Balázs István (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Conoil Motax KC Pápa | I | V, 102 - 100 | 10 - 2 |
KOMA Dániel (30) (Conoil Motax KC) |
MURAI Gábor (8) (Conoil Motax KC) |
MURAI Gábor (4) (Conoil Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Esztergályos Róbert, Kapusi Gábor (HOFFMANN Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | O | GY, 95 - 58 | 11 - 2 |
SZILASI Bence (22) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
NÁRAI Bence Márk (9) (Cegléd) |
ORLICZKI Bence Barnabás (6) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Varga Zoltán, Mintál Csaba, Dr. Szalóki Bence (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Óbudai Kaszások KA | O | GY, 91 - 66 | 12 - 2 |
FEKETE Viktor Norbert (27) (Cegléd) |
VARGA Dániel Géza (12) (Óbudai Kaszások) |
TÓTH Zoltán (11) (Cegléd) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | SMAFC | I | GY, 66 - 78 | 13 - 2 |
TÓTH Zoltán (21) (Cegléd) |
KOVÁCS Benedek (14) (SMAFC) |
MÁRKUS Tamás (4) (SMAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület | O | GY, 88 - 81 | 14 - 2 |
FEKETE Viktor Norbert (23) (Cegléd) |
KOVÁCS Bálint Benedek (8) (Cegléd) |
FEKETE Viktor Norbert (6) (Cegléd) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Vadász Csaba, Borgula György, Kruk Melinda (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Atomerőmű KSE Bonyhád | O | GY, 82 - 75 | 15 - 2 |
FEKETE Viktor Norbert (25) (Cegléd) |
KOVÁCS Bálint Benedek (9) (Cegléd) |
VERASZTÓ Péter (10) (Bonyhádi KSE) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Varga-Záray Katalin, Dr. Oláh Márk (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Újpest-MT | I | V, 92 - 76 | 15 - 3 |
IVOSEV Tamás (38) (Újpest-MT) |
IVOSEV Tamás (14) (Újpest-MT) |
FEKETE Viktor Norbert (6) (Cegléd) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Mintál Csaba, Németh Patrik (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Békési SzSK | O | GY, 100 - 72 | 16 - 3 |
FEKETE Viktor Norbert (17) (Cegléd) |
MÉSZÁROS Máté (7) (Cegléd) |
BALOG Gábor (5) (Békés) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Nyilas István, Lövei László, Kruk Melinda (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | EKE Eger KOK | I | GY, 56 - 80 | 17 - 3 |
MÁTÉ Balázs (14) (EKE Eger KOK) |
DOBBS Charleston Edward (10) (Cegléd) |
ILLÉS Balázs (7) (EKE Eger KOK) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Balogh Gyula, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | DEAC U23 | O | GY, 103 - 66 | 18 - 3 |
DOBBS Charleston Edward (23) (Cegléd) |
CSÁKVÁRI Csaba László (11) (Cegléd) |
MÉSZÁROS Máté (10) (Cegléd) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Vadász Csaba, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület | I | GY, 63 - 85 | 19 - 3 |
TÓTH Zoltán (21) (Cegléd) |
BARANYI Péter Balázs (13) (Pénzügyőr SE) |
SZÁLAS Gábor (5) (Pénzügyőr SE) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Németh Patrik, Kruk Melinda (HOFFMANN Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | O | GY, 97 - 73 | 20 - 3 |
KÁMÁN Bálint (26) (SZE Győri KC) |
KOVÁCS Bálint Benedek (10) (Cegléd) |
KERTÉSZ Dániel (9) (SZE Győri KC) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Kovács Nimród János, Radnóti Miklós, Reisz Péter (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | GY, 77 - 104 | 21 - 3 |
VARGA Ákos (27) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BÁLINT Erik (8) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (7) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Makrai Márton, Gergely Csaba (Bogárdi János) |