Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | NKA Pécs U20 | O | V, 71 - 97 | 0 - 1 |
VÁITS Olivér (27) (NKA Pécs U20) |
DOBRIJEVIC Aleksa (13) (NKA Pécs U20) |
VÁITS Olivér (4) (NKA Pécs U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | MAFC U20 | I | GY, 72 - 78 | 1 - 1 |
POLGÁRDY Ádám (19) (MAFC U20) |
KELENFÖLDI Domonkos (10) (Vasas Akadémia U20) |
DORMÁN Balázs (3) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | TF-BP U20 | O | V, 67 - 78 | 1 - 2 |
SZÁNTÓ Dániel (32) (TF-BP U20) |
ROZS Máté Zoltán (15) (TF-BP U20) |
MOHAMED Számi (4) (TF-BP U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | O | GY, 97 - 47 | 2 - 2 |
SÓLYOM Botond (16) (Vasas Akadémia U20) |
MEZŐDI Patrik Zoárd (14) (Vasas Akadémia U20) |
KÓDOR Tamás Olivér (6) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | O | GY, 181 - 45 | 3 - 2 |
KÓDOR Tamás Olivér (46) (Vasas Akadémia U20) |
MEZŐDI Patrik Zoárd (14) (Vasas Akadémia U20) |
MEZŐDI Patrik Zoárd (10) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Ntasis Lazaros |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MTK Elite Basket U20 | I | GY, 64 - 95 | 4 - 2 |
FODOR Ádám Márk (15) (Vasas Akadémia U20) |
BARTHA Zsombor (11) (Vasas Akadémia U20) |
LAKATOS Máté (6) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Belák Zoltán, Varga Dániel Géza |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | I | V, 80 - 67 | 4 - 3 |
TÓTH Bence Miklós (15) (Budapesti Honvéd SE U20) |
KELEMEN Ádám (11) (Vasas Akadémia U20) |
TÓTH Bence Miklós (5) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | PRIMA-BDSEbasket U20 | O | GY, 81 - 68 | 5 - 3 |
GYAPJAS Máté (31) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
ZSIHLA Zsombor (9) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
KELEMEN Ádám (6) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Makay Dániel József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | NKA Pécs U20 | I | V, 87 - 82 | 5 - 4 |
KELEMEN Ádám (25) (Vasas Akadémia U20) |
HERGER Salamon (10) (NKA Pécs U20) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (4) (NKA Pécs U20) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | MAFC U20 | O | V, 63 - 76 | 5 - 5 |
BŐSZE Bálint (26) (MAFC U20) |
VANTAL András László (11) (MAFC U20) |
VANTAL András László (8) (MAFC U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Pohánka Balázs, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | TF-BP U20 | I | V, 93 - 80 | 5 - 6 |
KOROMPAI Ákos István (23) (TF-BP U20) |
SZÁNTÓ Dániel (16) (TF-BP U20) |
SZÁNTÓ Dániel (10) (TF-BP U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | O | V, 62 - 73 | 5 - 7 |
CSIKÓS Botond Péter (19) (Nyíregyháza U20) |
KUTTOR Gergő (13) (Nyíregyháza U20) |
DEMETER Ádám (7) (Nyíregyháza U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | I | GY, 61 - 124 | 6 - 7 |
VÁRSZEGI Ádám (21) (Vasas Akadémia U20) |
KELEMEN Ádám (8) (Vasas Akadémia U20) |
KELEMEN Ádám (8) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | MEAFC-Miskolc U20 | I | V, 72 - 55 | 6 - 8 |
SÁNDOR Bence (19) (MEAFC-Miskolc U20) |
RAGÁLYI Levente Gergely (13) (MEAFC-Miskolc U20) |
LAKATOS Máté (4) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | I | GY, 25 - 136 | 7 - 8 |
DUNAI Zétény Péter (19) (Vasas Akadémia U20) |
KÓDOR Tamás Olivér (13) (Vasas Akadémia U20) |
KÓDOR Tamás Olivér (5) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród János, Csallóközi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | O | V, 72 - 79 | 7 - 9 |
GLATZ Gábor Soma (19) (PE Veszprém U20) |
SIPOS Mátyás (11) (PE Veszprém U20) |
SIPOS Mátyás (7) (PE Veszprém U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Paulus Bence Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Beszterce KK U20 | O | GY, 85 - 51 | 8 - 9 |
BOGATIN Ádám István (18) (Beszterce KK U20) |
BOGATIN Ádám István (10) (Beszterce KK U20) |
GÁSZNER Flórián (6) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | MTK Elite Basket U20 | O | GY, 74 - 62 | 9 - 9 |
LÁNCOS Krisztián (17) (MTK Elite Basket U20) |
LÁNCOS Krisztián (13) (MTK Elite Basket U20) |
SPIRIEV Artemon Bendegúz (4) (MTK Elite Basket U20) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | I | GY, 54 - 81 | 10 - 9 |
KRASOVEC Ádám (16) (Vasas Akadémia U20) |
KUTTOR Gergő (13) (Nyíregyháza U20) |
MEZŐDI Patrik Zoárd (6) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | O | GY, 65 - 63 | 11 - 9 |
TANOH DEZ András (21) (Budapesti Honvéd SE U20) |
RADICS Gerzson (15) (Vasas Akadémia U20) |
DORMÁN Balázs (7) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | I | V, 97 - 87 | 11 - 10 |
DORMÁN Balázs (29) (Vasas Akadémia U20) |
GAÁL Bence (8) (PE Veszprém U20) |
BIRKÁS András (7) (PE Veszprém U20) |
Aréna: Március 15. Sportcsarnok | Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | MEAFC-Miskolc U20 | O | GY, 77 - 72 | 12 - 10 |
HORVÁTH Botond (21) (Vasas Akadémia U20) |
KELEMEN Ádám (13) (Vasas Akadémia U20) |
CSEH Botond (5) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Matics Sándor, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | PRIMA-BDSEbasket U20 | I | GY, 53 - 79 | 13 - 10 | - | - | |
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Játékvezetők: Belák Zoltán, Szűcs Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Beszterce KK U20 | I | GY, 46 - 97 | 14 - 10 |
KÓDOR Tamás Olivér (14) (Vasas Akadémia U20) |
MONYE Martin (10) (Beszterce KK U20) |
MEZŐDI Patrik Zoárd (7) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Vigh Balázs |