Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | MEAFC-Miskolc U20 | O | GY, 102 - 71 | 1 - 0 |
SZÁNTÓ Dániel (24) (TF-BP U20) |
SZÁNTÓ Dániel (11) (TF-BP U20) |
SZÁNTÓ Dániel (4) (TF-BP U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Hartai Tamás, Ntasis Lazaros |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia U20 | I | GY, 67 - 78 | 2 - 0 |
SZÁNTÓ Dániel (32) (TF-BP U20) |
ROZS Máté Zoltán (15) (TF-BP U20) |
MOHAMED Számi (4) (TF-BP U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | PRIMA-BDSEbasket U20 | O | GY, 90 - 67 | 3 - 0 |
KUTROVICH Bence Csaba (22) (TF-BP U20) |
ROZS Máté Zoltán (14) (TF-BP U20) |
KUTROVICH Bence Csaba (5) (TF-BP U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | NKA Pécs U20 | I | GY, 77 - 92 | 4 - 0 |
KAROSI Gergely (35) (TF-BP U20) |
KOROMPAI Ákos István (10) (TF-BP U20) |
MAGDA Dávid Csaba (4) (TF-BP U20) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Lovász Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | MAFC U20 | O | GY, 89 - 78 | 5 - 0 |
KAROSI Gergely (39) (TF-BP U20) |
KAROSI Gergely (14) (TF-BP U20) |
MAGDA Dávid Csaba (8) (TF-BP U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Kozma Balázs, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | I | GY, 58 - 112 | 6 - 0 |
KOROMPAI Ákos István (34) (TF-BP U20) |
ROZS Máté Zoltán (14) (TF-BP U20) |
SZÁNTÓ Dániel (6) (TF-BP U20) |
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fekete Csaba, Lukácsi Lóránt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | I | GY, 68 - 133 | 7 - 0 |
KUTROVICH Bence Csaba (30) (TF-BP U20) |
KUTROVICH Bence Csaba (15) (TF-BP U20) |
KUTROVICH Bence Csaba (8) (TF-BP U20) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Mihály, Goldring Zsuzsanna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | I | GY, 63 - 87 | 8 - 0 |
KUTROVICH Bence Csaba (26) (TF-BP U20) |
GLATZ Gábor Soma (17) (PE Veszprém U20) |
KUTROVICH Bence Csaba (7) (TF-BP U20) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | MTK Elite Basket U20 | O | GY, 109 - 76 | 9 - 0 |
TAMÁSI Péter András (26) (TF-BP U20) |
ROZS Máté Zoltán (15) (TF-BP U20) |
KUTROVICH Bence Csaba (17) (TF-BP U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | I | GY, 80 - 94 | 10 - 0 |
MAGDA Dávid Csaba (30) (TF-BP U20) |
KUTTOR Gergő (31) (Nyíregyháza U20) |
KUTROVICH Bence Csaba (9) (TF-BP U20) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szulics Zsolt János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | I | V, 91 - 79 | 10 - 1 |
KAROSI Gergely (30) (TF-BP U20) |
ROZS Máté Zoltán (16) (TF-BP U20) |
KAROSI Gergely (8) (TF-BP U20) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | O | V, 80 - 84 | 10 - 2 |
KUTROVICH Bence Csaba (31) (TF-BP U20) |
SIPOS Mátyás (12) (PE Veszprém U20) |
SIPOS Mátyás (13) (PE Veszprém U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | MEAFC-Miskolc U20 | I | GY, 83 - 100 | 11 - 2 |
TAMÁSI Péter András (35) (TF-BP U20) |
TAMÁSI Péter András (14) (TF-BP U20) |
SZÁNTÓ Dániel (11) (TF-BP U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Szobonya Erik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Beszterce KK U20 | I | GY, 74 - 104 | 12 - 2 |
ROZS Máté Zoltán (27) (TF-BP U20) |
MONYE Martin (16) (Beszterce KK U20) |
KUTROVICH Bence Csaba (8) (TF-BP U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Vasas Akadémia U20 | O | GY, 93 - 80 | 13 - 2 |
KOROMPAI Ákos István (23) (TF-BP U20) |
SZÁNTÓ Dániel (16) (TF-BP U20) |
SZÁNTÓ Dániel (10) (TF-BP U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | PRIMA-BDSEbasket U20 | I | GY, 72 - 118 | 14 - 2 |
KOROMPAI Ákos István (34) (TF-BP U20) |
LUKÁCS Péter (13) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
KOROMPAI Ákos István (10) (TF-BP U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh Patrik, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | NKA Pécs U20 | O | GY, 94 - 76 | 15 - 2 |
KAROSI Gergely (33) (TF-BP U20) |
SZÁNTÓ Dániel (11) (TF-BP U20) |
MAGDA Dávid Csaba (6) (TF-BP U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Makay Dániel József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | MAFC U20 | I | GY, 100 - 103 | 16 - 2 |
POLGÁRDY Ádám (27) (MAFC U20) |
PFANDLER Bence (13) (MAFC U20) |
POLGÁRDY Ádám (7) (MAFC U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Beszterce KK U20 | O | GY, 105 - 81 | 17 - 2 |
KOROMPAI Ákos István (23) (TF-BP U20) |
MAGDA Dávid Csaba (11) (TF-BP U20) |
ROZS Máté Zoltán (7) (TF-BP U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | O | GY, 105 - 54 | 18 - 2 |
MAGDA Dávid Csaba (40) (TF-BP U20) |
NYERGES Gergő (14) (Nagykőrös U20) |
NYERGES Gergő (7) (Nagykőrös U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | O | GY, 136 - 68 | 19 - 2 |
KOROMPAI Ákos István (34) (TF-BP U20) |
ROZS Máté Zoltán (16) (TF-BP U20) |
KUTROVICH Bence Csaba (8) (TF-BP U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | MTK Elite Basket U20 | I | GY, 64 - 101 | 20 - 2 |
ROZS Máté Zoltán (24) (TF-BP U20) |
ROZS Máté Zoltán (14) (TF-BP U20) |
SZÁNTÓ Dániel (8) (TF-BP U20) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Sértő Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | O | GY, 100 - 89 | 21 - 2 |
KOROMPAI Ákos István (25) (TF-BP U20) |
KAROSI Gergely (12) (TF-BP U20) |
VÉGSŐ Bálint (6) (Nyíregyháza U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | O | V, 83 - 104 | 21 - 3 | - | - | |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőts Dávid István |