Műsor - 2020. október 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 97 - 90 1 - 0 RIVERS Demetre Earl (32)
(Kaposvári KK)
SINOVEC Stefan (10)
(Kaposvári KK)
CURRY Morris Sharaud (9)
(Kaposvári KK)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Minár László Balázs, Pozsonyi László (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. október 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 87 - 77 1 - 1 THOMAS JR Cleveland Joseph (21)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
EILINGSFELD János (12)
(Atomerőmű SE)
KOVÁCS Ákos (6)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Goda László (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. október 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló DEACDEAC I V, 67 - 59 1 - 2 POLYÁK László (17)
(DEAC)
DRAMICANIN Rastko (9)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
MOODY Stefan Tyler (6)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. október 24. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 79 - 63 1 - 3 THOMAS JR Cleveland Joseph (18)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
HENDLEIN Roland (15)
(Kaposvári KK)
CURRY Morris Sharaud (9)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Goda László, Boros Tamás (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. október 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 82 - 69 2 - 3 WITTMANN Krisztián (33)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
TAYLOR Travis T. (10)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (5)
(Egis Körmend)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Pozsonyi László, Sörlei Attila (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. november 8. 17:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló OSE LionsOSE Lions I V, 82 - 74 2 - 4 DRAMICANIN Rastko (20)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
KARAHODZIC Kemal (11)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
ABELL Remy Christianson (5)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. december 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I V, 102 - 85 2 - 5 FUNDERBURK JR Kenneth Dermont (27)
(PVSK-VEOLIA)
BUDIMIR Veljko (9)
(PVSK-VEOLIA)
FUNDERBURK JR Kenneth Dermont (5)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. december 22. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O GY, 79 - 73 3 - 5 THOMAS JR Cleveland Joseph (27)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
DRAMICANIN Rastko (10)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
WITTMANN Krisztián (5)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Kovács Nimród János (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. december 27. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 73 - 85 3 - 6 KARAHODZIC Kemal (27)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
THOMAS JR Cleveland Joseph (8)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
TURNER Frank Rahim (10)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Csabai-Kaskötő Brigitta (Téczely Tamás)
Műsor - 2020. december 30. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló DEACDEAC O GY, 72 - 67 4 - 6 DRAMICANIN Rastko (20)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
KARAHODZIC Kemal (8)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
WITTMANN Krisztián (6)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Szilágyi Bálint (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2021. január 6. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 66 - 60 4 - 7 DAVIS Stacy Wright (17)
(Alba Fehérvár)
DAVIS Stacy Wright (14)
(Alba Fehérvár)
WITTMANN Krisztián (5)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor, Kovács Nimród János (Faidt Mihály)
Műsor - 2021. január 9. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 75 - 72 5 - 7 EILINGSFELD János (15)
(Atomerőmű SE)
JACKSON Justin Le Shayne (11)
(Atomerőmű SE)
KOVÁCS Ákos (8)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Pozsonyi László (Farkas Zoltán)
Műsor - 2021. január 11. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 96 - 82 6 - 7 THOMAS JR Cleveland Joseph (22)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON (11)
(Jászberény)
KINNEY James Edwin (6)
(Jászberény)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Makrai Márton (Nagy János)
Műsor - 2021. január 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O V, 76 - 96 6 - 8 WARNER Angelo Curtis (17)
(Szolnoki Olajbányász)
CAKARUN Marjan (5)
(Szolnoki Olajbányász)
PONGÓ Máté (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Lengyel Ádám József (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. január 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I GY, 73 - 76 7 - 8 WITTMANN Krisztián (21)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
CAKARUN Marjan (8)
(Szolnoki Olajbányász)
WARNER Angelo Curtis (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Söjtöry Tamás Ferenc (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 83 - 94 8 - 8 DONOVAN TREVEON Donaldson (28)
(Zalakerámia ZTE KK)
GLENN Ja Barion (13)
(Zalakerámia ZTE KK)
WITTMANN Krisztián (7)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. január 22. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 89 - 65 9 - 8 WITTMANN Krisztián (21)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
KARAHODZIC Kemal (9)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
THOMAS JR Cleveland Joseph (5)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Faidt Mihály)
Műsor - 2021. január 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Sopron KCSopron KC I V, 82 - 81 9 - 9 BORISOV Milos (25)
(Sopron KC)
THOMAS JR Cleveland Joseph (10)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
THOMPSON James Bernard (6)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Nagy Viktor, Balogh Gyula (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. január 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 88 - 68 9 - 10 PERL Zoltán (24)
(Falco KC)
BRUINSMA Evan John (9)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (8)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. február 3. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O V, 95 - 99 9 - 11 GOVENS Anthony Darrin (36)
(Szedeák)
DICKEY III James L. (15)
(Szedeák)
THOMAS JR Cleveland Joseph (8)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. február 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 77 - 57 9 - 12 SIMONS Benjamin David (15)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (11)
(Egis Körmend)
THAMES Xavier Raynard (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Sörlei Attila (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. február 27. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Sopron KCSopron KC O V, 74 - 92 9 - 13 BORISOV Milos (28)
(Sopron KC)
JOGÉLA Tauras (9)
(Sopron KC)
ELMORE Jonathan Barett (8)
(Sopron KC)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Balogh Gyula (Balogh László György)
Műsor - 2021. március 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 122 - 116 9 - 14 DŽELETOVIĆ Ðorđe (25)
(Szedeák)
DICKEY III James L. (23)
(Szedeák)
GOVENS Anthony Darrin (16)
(Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László (Farkas János)
Műsor - 2021. március 9. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 96 - 98 9 - 15 VÁRADI Benedek (33)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (6)
(Falco KC)
ANDERSON Kyan Shakeel (11)
(Falco KC)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Minár László Balázs, Makrai Márton (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. március 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló OSE LionsOSE Lions O V, 82 - 86 9 - 16 WASHINGTON Eric Gerard (22)
(OSE Lions)
BAILEY Adrio Ramone (8)
(OSE Lions)
WITTMANN Krisztián (9)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Fodor Attila (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 74 - 90 10 - 16 COLEMAN Marcus Orlando (25)
(Jászberény)
COLEMAN Marcus Orlando (8)
(Jászberény)
WITTMANN Krisztián (7)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Boros Tamás (Balogh László György)

Megyei szövetségek