Műsor - 2020. október 7. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Sopron KCSopron KC I V, 92 - 83 0 - 1 THOMPSON James Bernard (26)
(Sopron KC)
WIDEMAN Tyler Robin (11)
(Sopron KC)
DILLARD Kevin Andre (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. október 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O V, 67 - 89 0 - 2 GOVENS Anthony Darrin (19)
(Szedeák)
DICKEY III James L. (17)
(Szedeák)
DONOVAN TREVEON Donaldson (11)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Farkas Gábor, Major Ádám (Fekete László)
Műsor - 2020. október 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 79 - 64 0 - 3 DONOVAN TREVEON Donaldson (30)
(Jászberény)
JUKIC Josip (10)
(Kaposvári KK)
CURRY Morris Sharaud (5)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. november 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 117 - 63 0 - 4 EILINGSFELD János (27)
(Atomerőmű SE)
SHEPARD Winston (12)
(Atomerőmű SE)
SHEPARD Winston (9)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Farkas Gábor, Major Ádám, Németh Patrik (Fekete László)
Műsor - 2020. december 5. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 64 - 93 0 - 5 FÜZI Róbert (17)
(Jászberény)
WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON (8)
(Egis Körmend)
THAMES Xavier Raynard (8)
(Egis Körmend)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Fodor Attila (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. december 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I V, 120 - 102 0 - 6 DONOVAN TREVEON Donaldson (32)
(Jászberény)
DEMETER Attila (9)
(PVSK-VEOLIA)
BÍRÓ Levente (7)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Nagy Viktor, Györfy Rúben, Horváth Csongor Béla (Farkas János)
Műsor - 2020. december 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló OSE LionsOSE Lions I V, 115 - 72 0 - 7 BRBAKLIC Aleksa (25)
(Jászberény)
BRBAKLIC Aleksa (11)
(Jászberény)
ANDERSON JR Cedric Paul (6)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Minár László Balázs, Sörlei Attila, Dr. Oláh Márk (Fekete László)
Műsor - 2020. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 110 - 62 0 - 8 BADZIM Roko (20)
(Szolnoki Olajbányász)
BRBAKLIC Aleksa (10)
(Jászberény)
WARNER Angelo Curtis (8)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Kovács Nimród János (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. december 18. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 81 - 108 0 - 9 DONOVAN TREVEON Donaldson (25)
(Jászberény)
VÁRADI Benedek (12)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (11)
(Falco KC)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Tóth Cecília, Goda László, Lengyel Ádám József (Bogárdi János)
Műsor - 2020. december 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Sopron KCSopron KC O V, 56 - 103 0 - 10 JOGÉLA Tauras (24)
(Sopron KC)
JOGÉLA Tauras (7)
(Sopron KC)
THOMPSON James Bernard (4)
(Sopron KC)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Drenyovszki Dániel (Vághy Tamás János)
Műsor - 2020. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 125 - 69 0 - 11 DŽELETOVIĆ Ðorđe (24)
(Szedeák)
DICKEY III James L. (7)
(Szedeák)
KERPEL-FRONIUS Gáspár (13)
(Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Györfy Rúben, Szilágyi Bálint (Bogárdi János)
Műsor - 2020. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O V, 67 - 101 0 - 12 RIVERS Demetre Earl (32)
(Kaposvári KK)
KRNJAJSKI Boris (9)
(Kaposvári KK)
KINNEY James Edwin (6)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Papp Péter, Sörlei Attila (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2021. január 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O V, 83 - 108 0 - 13 FUNDERBURK JR Kenneth Dermont (30)
(PVSK-VEOLIA)
RUJÁK András (7)
(PVSK-VEOLIA)
KINNEY James Edwin (8)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Lengyel Ádám József, Németh Patrik (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. január 11. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I V, 96 - 82 0 - 14 THOMAS JR Cleveland Joseph (22)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON (11)
(Jászberény)
KINNEY James Edwin (6)
(Jászberény)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Makrai Márton (Nagy János)
Műsor - 2021. január 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 82 - 65 0 - 15 DAVIS Stacy Wright (21)
(Alba Fehérvár)
AHMAD Esa Yaqin (10)
(Alba Fehérvár)
BRBAKLIC Aleksa (6)
(Jászberény)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Szilágyi Bálint, Horváth Csongor Béla (Téczely Tamás)
Műsor - 2021. január 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 54 - 72 0 - 16 TURNER Frank Rahim (15)
(Alba Fehérvár)
WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON (10)
(Jászberény)
TURNER Frank Rahim (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Balogh Gyula, Sörlei Attila (Farkas János)
Műsor - 2021. január 19. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló DEACDEAC O V, 67 - 107 0 - 17 FÜZI Róbert (20)
(Jászberény)
WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON (9)
(Jászberény)
PRIMORAC Mladen (5)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Ádám József, TÖRÖK RÓBERT, Dr. Oláh Márk (Bogárdi János)
Műsor - 2021. január 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló DEACDEAC I V, 106 - 70 0 - 18 DRENOVAC Djordje (24)
(DEAC)
WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON (10)
(Jászberény)
RONALD Moore (8)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2021. január 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 114 - 88 0 - 19 COLEMAN Marcus Orlando (30)
(Jászberény)
KELLER Ákos (9)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (11)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. január 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 90 - 93 0 - 20 WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON (22)
(Jászberény)
WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON (12)
(Jászberény)
GARRETT JR Jarvis L (6)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Frányó Péter, Györfy Rúben, Lengyel Ádám József (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. február 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O V, 78 - 86 0 - 21 COLEMAN Marcus Orlando (29)
(Jászberény)
BRBAKLIC Aleksa (11)
(Jászberény)
COLEMAN Marcus Orlando (9)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Bognár Tibor)
Műsor - 2021. február 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Egis KörmendEgis Körmend I GY, 68 - 72 1 - 21 GARRETT JR Jarvis L (23)
(Jászberény)
TAYLOR Travis T. (8)
(Egis Körmend)
PRIMORAC Mladen (5)
(Jászberény)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Bogárdi János)
Műsor - 2021. március 2. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O V, 110 - 117 1 - 22 WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON (30)
(Jászberény)
PRIMORAC Mladen (9)
(Jászberény)
GARRETT JR Jarvis L (8)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, Makrai Márton (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. március 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló OSE LionsOSE Lions O V, 68 - 86 1 - 23 ABELL Remy Christianson (19)
(OSE Lions)
COLEMAN Marcus Orlando (9)
(Jászberény)
WASHINGTON Eric Gerard (9)
(OSE Lions)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2021. március 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 98 - 99 2 - 23 COLEMAN Marcus Orlando (36)
(Jászberény)
COLEMAN Marcus Orlando (9)
(Jászberény)
DUREN Tyreek Andrew (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Balogh Gyula (Forrai Sámuel)
Műsor - 2021. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O V, 74 - 90 2 - 24 COLEMAN Marcus Orlando (25)
(Jászberény)
COLEMAN Marcus Orlando (8)
(Jászberény)
WITTMANN Krisztián (7)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Boros Tamás (Balogh László György)

Megyei szövetségek