Műsor - 2020. október 3. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló DEACDEAC I V, 97 - 83 0 - 1 HINES Shaqiulle Savan (24)
(DEAC)
JACKSON Justin Le Shayne (9)
(Atomerőmű SE)
MOODY Stefan Tyler (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Fodor Attila (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. október 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O GY, 87 - 77 1 - 1 THOMAS JR Cleveland Joseph (21)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
EILINGSFELD János (12)
(Atomerőmű SE)
KOVÁCS Ákos (6)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Goda László (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. október 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O GY, 66 - 63 2 - 1 LÓRÁNT Péter (18)
(Atomerőmű SE)
JACKSON Justin Le Shayne (9)
(Atomerőmű SE)
WARNER Angelo Curtis (8)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. október 24. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló OSE LionsOSE Lions O GY, 90 - 84 3 - 1 BAILEY Adrio Ramone (30)
(OSE Lions)
HAYES Bradley Jordan (11)
(OSE Lions)
ANDERSON JR Cedric Paul (5)
(OSE Lions)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, TÖRÖK RÓBERT (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. október 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Sopron KCSopron KC I GY, 76 - 82 4 - 1 JACKSON Justin Le Shayne (27)
(Atomerőmű SE)
WIDEMAN Tyler Robin (13)
(Sopron KC)
THOMPSON James Bernard (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Lengyel Ádám József (Forrai Sámuel)
Műsor - 2020. november 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 88 - 76 4 - 2 TAYLOR Travis T. (18)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (13)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. november 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 117 - 63 5 - 2 EILINGSFELD János (27)
(Atomerőmű SE)
SHEPARD Winston (12)
(Atomerőmű SE)
SHEPARD Winston (9)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Farkas Gábor, Major Ádám, Németh Patrik (Fekete László)
Műsor - 2020. december 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O - -
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Pozsonyi László (Németh Csaba János)
Műsor - 2020. december 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O - -
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Műsor - 2020. december 12. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I - -
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok
Műsor - 2020. december 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló DEACDEAC O - -
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Műsor - 2020. december 23. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I - -
Aréna: Arena Savaria
Műsor - 2020. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I - -
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Műsor - 2020. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O - -
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Műsor - 2021. január 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I - -
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2021. január 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Egis KörmendEgis Körmend O - -
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Műsor - 2021. január 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I - -
Aréna: Városi Sportcsarnok
Műsor - 2021. január 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló OSE LionsOSE Lions I - -
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Műsor - 2021. január 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I - -
Aréna: Kaposvár Aréna
Műsor - 2021. január 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I - -
Aréna: Bercsényi tornacsarnok
Műsor - 2021. február 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Sopron KCSopron KC O - -
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Műsor - 2021. február 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O - -
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Műsor - 2021. február 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I - -
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok
Műsor - 2021. március 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O - -
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O - -
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I - -
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok

Megyei szövetségek