Műsor - 2020. október 3. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló DEACDEAC I V, 97 - 83 0 - 1 HINES Shaqiulle Savan (24)
(DEAC)
JACKSON Justin Le Shayne (9)
(Atomerőmű SE)
MOODY Stefan Tyler (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Fodor Attila (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. október 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O GY, 87 - 77 1 - 1 THOMAS JR Cleveland Joseph (21)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
EILINGSFELD János (12)
(Atomerőmű SE)
KOVÁCS Ákos (6)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Goda László (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. október 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O GY, 66 - 63 2 - 1 LÓRÁNT Péter (18)
(Atomerőmű SE)
JACKSON Justin Le Shayne (9)
(Atomerőmű SE)
WARNER Angelo Curtis (8)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. október 24. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló OSE LionsOSE Lions O GY, 90 - 84 3 - 1 BAILEY Adrio Ramone (30)
(OSE Lions)
HAYES Bradley Jordan (11)
(OSE Lions)
ANDERSON JR Cedric Paul (5)
(OSE Lions)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, TÖRÖK RÓBERT (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. október 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Sopron KCSopron KC I GY, 76 - 82 4 - 1 JACKSON Justin Le Shayne (27)
(Atomerőmű SE)
WIDEMAN Tyler Robin (13)
(Sopron KC)
THOMPSON James Bernard (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Lengyel Ádám József (Forrai Sámuel)
Műsor - 2020. november 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 88 - 76 4 - 2 TAYLOR Travis T. (18)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (13)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. november 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 117 - 63 5 - 2 EILINGSFELD János (27)
(Atomerőmű SE)
SHEPARD Winston (12)
(Atomerőmű SE)
SHEPARD Winston (9)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Farkas Gábor, Major Ádám, Németh Patrik (Fekete László)
Műsor - 2020. december 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 71 - 66 6 - 2 LÓRÁNT Péter (21)
(Atomerőmű SE)
DICKEY III James L. (22)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
GOVENS Anthony Darrin (6)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Pozsonyi László, Söjtöry Tamás Ferenc (Németh Csaba János)
Műsor - 2020. december 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O GY, 93 - 75 7 - 2 JACKSON Justin Le Shayne (18)
(Atomerőmű SE)
MELEG Gergő Zorád (10)
(PVSK-VEOLIA)
RUJÁK András (7)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. december 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 66 - 93 8 - 2 IAN THAYNE Baker (25)
(Atomerőmű SE)
JACKSON Justin Le Shayne (8)
(Atomerőmű SE)
SHEPARD Winston (4)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Balogh Gyula (Forrai Sámuel)
Műsor - 2020. december 12. 17:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 81 - 64 8 - 3 VOJVODA Dávid (20)
(Alba Fehérvár)
DAVIS Stacy Wright (13)
(Alba Fehérvár)
KOVÁCS Ákos (7)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Goda László, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. december 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló DEACDEAC O GY, 89 - 73 9 - 3 CAPERS Kevin Jerome (26)
(Atomerőmű SE)
SHEPARD Winston (9)
(Atomerőmű SE)
SHEPARD Winston (7)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. december 27. 18:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 89 - 80 9 - 4 SUBOTIC Bojan (25)
(Szolnoki Olajbányász)
EILINGSFELD János (13)
(Atomerőmű SE)
WARNER Angelo Curtis (8)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 83 - 75 10 - 4 DUREN Tyreek Andrew (17)
(Zalakerámia ZTE KK)
VUKO Tonko (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
KOVÁCS Ákos (7)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Lengyel Ádám József (Farkas Zoltán)
Műsor - 2021. január 9. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I V, 75 - 72 10 - 5 EILINGSFELD János (15)
(Atomerőmű SE)
JACKSON Justin Le Shayne (11)
(Atomerőmű SE)
KOVÁCS Ákos (8)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Pozsonyi László (Farkas Zoltán)
Műsor - 2021. január 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 77 - 74 11 - 5 SHEPARD Winston (21)
(Atomerőmű SE)
TAYLOR Travis T. (7)
(Egis Körmend)
IRELAND ANTHONY BERNARD (4)
(Egis Körmend)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Farkas Gábor (Bogárdi János)
Műsor - 2021. január 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló OSE LionsOSE Lions I V, 87 - 84 11 - 6 WASHINGTON Eric Gerard (19)
(OSE Lions)
SHEPARD Winston (9)
(Atomerőmű SE)
WASHINGTON Eric Gerard (7)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Boros Tamás (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. január 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 79 - 75 11 - 7 RIVERS Demetre Earl (18)
(Kaposvári KK)
RÉVÉSZ Ádám (11)
(Kaposvári KK)
CURRY Morris Sharaud (14)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Csabai-Kaskötő Brigitta (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. január 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 90 - 93 12 - 7 WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON (22)
(Jászberény)
WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON (12)
(Jászberény)
GARRETT JR Jarvis L (6)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Frányó Péter, Györfy Rúben, Lengyel Ádám József (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. február 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 68 - 77 12 - 8 KELLER Ákos (16)
(Falco KC)
KELLER Ákos (12)
(Falco KC)
PERL Zoltán (6)
(Falco KC)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Goda László (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. február 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Sopron KCSopron KC O V, 88 - 90 12 - 9 BORISOV Milos (40)
(Sopron KC)
BORISOV Milos (12)
(Sopron KC)
KOVÁCS Ákos (8)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Fodor Attila (Fekete László)
Műsor - 2021. február 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I V, 85 - 78 12 - 10 LEWIS II Michael O'Neal (21)
(PVSK-VEOLIA)
EILINGSFELD János (6)
(Atomerőmű SE)
RUJÁK András (10)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Lengyel Ádám József (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. március 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I GY, 80 - 93 13 - 10 LÓRÁNT Péter (32)
(Atomerőmű SE)
BARAC Boris (11)
(Falco KC)
PERL Zoltán (5)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás Ferenc (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. március 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O - -
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Faidt Mihály)
Műsor - 2021. március 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I - -
Aréna: Városi Sportcsarnok
Műsor - 2021. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O - -
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok

Megyei szövetségek