Műsor - 2020. október 3. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló OSE LionsOSE Lions I V, 78 - 70 0 - 1 ABELL Remy Christianson (27)
(OSE Lions)
WIDEMAN Tyler Robin (13)
(Sopron KC)
ANDERSON JR Cedric Paul (8)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Nagy Viktor (Bogárdi János)
Műsor - 2020. október 7. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 92 - 83 1 - 1 THOMPSON James Bernard (26)
(Sopron KC)
WIDEMAN Tyler Robin (11)
(Sopron KC)
DILLARD Kevin Andre (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. október 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 102 - 81 1 - 2 BROWN Zachary Garrett (27)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (20)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
KERPEL-FRONIUS Gáspár (6)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Goda László (Téczely Tamás)
Műsor - 2020. október 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 76 - 82 1 - 3 JACKSON Justin Le Shayne (27)
(Atomerőmű SE)
WIDEMAN Tyler Robin (13)
(Sopron KC)
THOMPSON James Bernard (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Lengyel Ádám József (Forrai Sámuel)
Műsor - 2020. november 10. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló DEACDEAC I GY, 81 - 86 2 - 3 BORISOV Milos (22)
(Sopron KC)
THOMPSON James Bernard (9)
(Sopron KC)
THOMPSON James Bernard (9)
(Sopron KC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. november 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 78 - 93 3 - 3 VUKO Tonko (20)
(Zalakerámia ZTE KK)
WIDEMAN Tyler Robin (10)
(Sopron KC)
SIMON Kristóf (5)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs (Bogárdi János)
Műsor - 2020. december 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I V, 83 - 77 3 - 4 THOMPSON James Bernard (21)
(Sopron KC)
WIDEMAN Tyler Robin (14)
(Sopron KC)
RUJÁK András (8)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Kovács Nimród János (Bognár Tibor)
Műsor - 2020. december 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 97 - 86 4 - 4 CURRY Morris Sharaud (26)
(Kaposvári KK)
JUKIC Josip (6)
(Kaposvári KK)
KRNJAJSKI Boris (9)
(Kaposvári KK)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Csabai-Kaskötő Brigitta, Goda László (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. december 12. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 89 - 83 4 - 5 JOGÉLA Tauras (20)
(Sopron KC)
TAYLOR Travis T. (9)
(Egis Körmend)
THAMES Xavier Raynard (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, dr. Mészáros Balázs (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. december 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 56 - 103 5 - 5 JOGÉLA Tauras (24)
(Sopron KC)
JOGÉLA Tauras (7)
(Sopron KC)
THOMPSON James Bernard (4)
(Sopron KC)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Drenyovszki Dániel (Vághy Tamás János)
Műsor - 2020. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 101 - 98 6 - 5 BORISOV Milos (26)
(Sopron KC)
LAKE De'Quon (7)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (7)
(Falco KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Pozsonyi László (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. december 30. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O V, 70 - 80 6 - 6 GOVENS Anthony Darrin (28)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (11)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DŽELETOVIĆ Ðorđe (6)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, TÖRÖK RÓBERT, Nagy Viktor (Bognár Tibor)
Műsor - 2021. január 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O V, 72 - 79 6 - 7 WARNER Angelo Curtis (18)
(Szolnoki Olajbányász)
SUBOTIC Bojan (9)
(Szolnoki Olajbányász)
JACKSON Antino Alvares (10)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. január 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 82 - 80 6 - 8 THOMPSON James Bernard (24)
(Sopron KC)
HENDLEIN Roland (10)
(Kaposvári KK)
KRNJAJSKI Boris (7)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Fodor Attila (Téczely Tamás)
Műsor - 2021. január 16. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O GY, 83 - 76 7 - 8 THOMPSON James Bernard (29)
(Sopron KC)
BRKIC Veljko (11)
(PVSK-VEOLIA)
THOMPSON James Bernard (5)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Forrai Sámuel)
Műsor - 2021. január 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 83 - 87 7 - 9 DAVIS Stacy Wright (24)
(Alba Fehérvár)
AHMAD Esa Yaqin (13)
(Alba Fehérvár)
VOJVODA Dávid (5)
(Alba Fehérvár)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Lengyel Ádám József (Bognár Tibor)
Műsor - 2021. január 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 95 - 71 7 - 10 ELMORE Jonathan Barett (27)
(Sopron KC)
AHMAD Esa Yaqin (10)
(Alba Fehérvár)
TURNER Frank Rahim (6)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. január 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O - -
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Nagy Viktor, Balogh Gyula (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. január 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló DEACDEAC O - -
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Sörlei Attila (Forrai Sámuel)
Műsor - 2021. február 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I - -
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Műsor - 2021. február 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I - -
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2021. március 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló OSE LionsOSE Lions O - -
Aréna: NOVOMATIC Aréna
Műsor - 2021. március 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Egis KörmendEgis Körmend O - -
Aréna: NOVOMATIC Aréna
Műsor - 2021. március 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I - -
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Műsor - 2021. március 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I - -
Aréna: Arena Savaria
Műsor - 2021. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O - -
Aréna: NOVOMATIC Aréna

Megyei szövetségek