Műsor - 2020. november 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló OSE LionsOSE Lions O GY, 93 - 91 1 - 0 DELAS Ante (31)
(Zalakerámia ZTE KK)
BAILEY Adrio Ramone (19)
(OSE Lions)
DUREN Tyreek Andrew (5)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta, Boros Tamás (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. november 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Sopron KCSopron KC O V, 78 - 93 1 - 1 VUKO Tonko (20)
(Zalakerámia ZTE KK)
WIDEMAN Tyler Robin (10)
(Sopron KC)
SIMON Kristóf (5)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs (Bogárdi János)
Műsor - 2020. november 30. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 79 - 97 1 - 2 CURRY Ronald Lee JR. (22)
(Alba Fehérvár)
VUKO Tonko (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
TURNER Frank Rahim (8)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. december 3. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 64 - 90 1 - 3 VÁRADI Benedek (19)
(Falco KC)
SEARCY Devin Dariel (10)
(Falco KC)
ANDERSON Kyan Shakeel (12)
(Falco KC)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Minár László Balázs (Fekete László)
Műsor - 2020. december 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 97 - 83 1 - 4 DŽELETOVIĆ Ðorđe (25)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (17)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
GOVENS Anthony Darrin (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Ádám József, Sörlei Attila (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. december 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 66 - 93 1 - 5 IAN THAYNE Baker (25)
(Atomerőmű SE)
JACKSON Justin Le Shayne (8)
(Atomerőmű SE)
SHEPARD Winston (4)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Balogh Gyula (Forrai Sámuel)
Műsor - 2020. december 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 69 - 76 2 - 5 DUREN Tyreek Andrew (23)
(Zalakerámia ZTE KK)
HENDLEIN Roland (11)
(Kaposvári KK)
DUREN Tyreek Andrew (7)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nyilas István, Kovács Nimród János (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. december 19. 16:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O GY, 83 - 72 3 - 5 SZABÓ Zsolt (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
VUKO Tonko (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
RUJÁK András (8)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Frányó Péter, Goda László, Györfy Rúben (Fekete László)
Műsor - 2020. december 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 101 - 93 3 - 6 AHMAD Esa Yaqin (25)
(Alba Fehérvár)
AHMAD Esa Yaqin (11)
(Alba Fehérvár)
CURRY Ronald Lee JR. (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, dr. Mészáros Balázs (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló DEACDEAC O V, 90 - 93 3 - 7 DRENOVAC Djordje (26)
(DEAC)
HINES Shaqiulle Savan (8)
(DEAC)
DUREN Tyreek Andrew (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Forrai Sámuel)
Műsor - 2020. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 83 - 75 3 - 8 DUREN Tyreek Andrew (17)
(Zalakerámia ZTE KK)
VUKO Tonko (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
KOVÁCS Ákos (7)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Lengyel Ádám József (Farkas Zoltán)
Műsor - 2021. január 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 88 - 83 3 - 9 DUREN Tyreek Andrew (23)
(Zalakerámia ZTE KK)
GLENN Ja Barion (12)
(Zalakerámia ZTE KK)
PONGÓ Máté (7)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter Árpád, Goda László (Fekete László)
Műsor - 2021. január 9. 17:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O GY, 89 - 86 4 - 9 SUBOTIC Bojan (30)
(Szolnoki Olajbányász)
CAKARUN Marjan (10)
(Szolnoki Olajbányász)
WARNER Angelo Curtis (5)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Nyilas István (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. január 13. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 82 - 70 4 - 10 DUREN Tyreek Andrew (23)
(Zalakerámia ZTE KK)
GLENN Ja Barion (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
VÁRADI Benedek (12)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O V, 83 - 94 4 - 11 DONOVAN TREVEON Donaldson (28)
(Zalakerámia ZTE KK)
GLENN Ja Barion (13)
(Zalakerámia ZTE KK)
WITTMANN Krisztián (7)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. január 22. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I V, 89 - 65 4 - 12 WITTMANN Krisztián (21)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
KARAHODZIC Kemal (9)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
THOMAS JR Cleveland Joseph (5)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Faidt Mihály)
Műsor - 2021. január 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló DEACDEAC I - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Nyilas István (Farkas Zoltán)
Műsor - 2021. január 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Egis KörmendEgis Körmend I - -
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok
Műsor - 2021. február 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Egis KörmendEgis Körmend O - -
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Műsor - 2021. február 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló OSE LionsOSE Lions I - -
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Műsor - 2021. február 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I - -
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok
Műsor - 2021. február 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O - -
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Műsor - 2021. március 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I - -
Aréna: Bercsényi tornacsarnok
Műsor - 2021. március 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O - -
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Műsor - 2021. március 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O - -
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Műsor - 2021. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Sopron KCSopron KC I - -
Aréna: NOVOMATIC Aréna

Megyei szövetségek