Műsor - 2020. október 18. 14:10
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 93 - 72 1 - 0 THAMES Xavier Raynard (21)
(Egis Körmend)
WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON (10)
(Egis Körmend)
THAMES Xavier Raynard (8)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, TÖRÖK RÓBERT, dr. Mészáros Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. október 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I V, 82 - 69 1 - 1 WITTMANN Krisztián (33)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
TAYLOR Travis T. (10)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (5)
(Egis Körmend)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Pozsonyi László, Sörlei Attila (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. november 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 88 - 76 2 - 1 TAYLOR Travis T. (18)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (13)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. november 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló OSE LionsOSE Lions O GY, 79 - 74 3 - 1 THAMES Xavier Raynard (19)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (8)
(Egis Körmend)
THAMES Xavier Raynard (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Goda László (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. november 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 66 - 73 4 - 1 MILISAVLJEVIC Milos (20)
(Kaposvári KK)
TAYLOR Travis T. (10)
(Egis Körmend)
CURRY Morris Sharaud (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Lengyel Ádám József (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. december 2. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló DEACDEAC I GY, 83 - 87 5 - 1 THAMES Xavier Raynard (26)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (15)
(Egis Körmend)
GUYTON Carlton (8)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Goda László (Bogárdi János)
Műsor - 2020. december 5. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 64 - 93 6 - 1 FÜZI Róbert (17)
(Jászberény)
WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON (8)
(Egis Körmend)
THAMES Xavier Raynard (8)
(Egis Körmend)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Fodor Attila (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. december 9. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O V, 74 - 80 6 - 2 DICKEY III James L. (24)
(Szedeák)
DICKEY III James L. (15)
(Szedeák)
GOVENS Anthony Darrin (7)
(Szedeák)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, TÖRÖK RÓBERT, Boros Tamás (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. december 12. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 89 - 83 7 - 2 JOGÉLA Tauras (20)
(Sopron KC)
TAYLOR Travis T. (9)
(Egis Körmend)
THAMES Xavier Raynard (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, dr. Mészáros Balázs (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. december 16. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 91 - 82 7 - 3 VOJVODA Dávid (26)
(Alba Fehérvár)
TAYLOR Travis T. (15)
(Egis Körmend)
THAMES Xavier Raynard (9)
(Egis Körmend)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. december 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 88 - 81 7 - 4 BROWN Zachary Garrett (27)
(Szedeák)
TAYLOR Travis T. (14)
(Egis Körmend)
GOVENS Anthony Darrin (8)
(Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I V, 86 - 81 7 - 5 LEWIS II Michael O'Neal (22)
(PVSK-VEOLIA)
TAYLOR Travis T. (7)
(Egis Körmend)
FUNDERBURK JR Kenneth Dermont (7)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Major Ádám (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 75 - 70 8 - 5 CURRY Ronald Lee JR. (22)
(Alba Fehérvár)
TAYLOR Travis T. (14)
(Egis Körmend)
CURRY Ronald Lee JR. (3)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. január 6. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O GY, 81 - 70 9 - 5 MÓCSÁN Bálint (17)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (16)
(Egis Körmend)
IRELAND ANTHONY BERNARD (8)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Frányó Péter, TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. január 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló DEACDEAC O GY, 112 - 109 10 - 5 MOODY Stefan Tyler (28)
(DEAC)
TAYLOR Travis T. (13)
(Egis Körmend)
RONALD Moore (9)
(DEAC)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. január 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 77 - 74 10 - 6 SHEPARD Winston (21)
(Atomerőmű SE)
TAYLOR Travis T. (7)
(Egis Körmend)
IRELAND ANTHONY BERNARD (4)
(Egis Körmend)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Farkas Gábor (Bogárdi János)
Műsor - 2021. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 94 - 63 10 - 7 CAKARUN Marjan (23)
(Szolnoki Olajbányász)
SUBOTIC Bojan (10)
(Szolnoki Olajbányász)
WARNER Angelo Curtis (10)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Papp Péter, Minár László Balázs (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2021. február 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 92 - 69 10 - 8 DUREN Tyreek Andrew (24)
(Zalakerámia ZTE KK)
TAYLOR Travis T. (8)
(Egis Körmend)
THAMES Xavier Raynard (5)
(Egis Körmend)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Boros Tamás (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. február 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O GY, 77 - 57 11 - 8 SIMONS Benjamin David (15)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (11)
(Egis Körmend)
THAMES Xavier Raynard (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Sörlei Attila (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. február 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O V, 68 - 72 11 - 9 GARRETT JR Jarvis L (23)
(Jászberény)
TAYLOR Travis T. (8)
(Egis Körmend)
PRIMORAC Mladen (5)
(Jászberény)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Bogárdi János)
Műsor - 2021. március 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Sopron KCSopron KC I V, 89 - 87 11 - 10 THOMPSON James Bernard (22)
(Sopron KC)
TAYLOR Travis T. (10)
(Egis Körmend)
ELMORE Jonathan Barett (8)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Téczely Tamás)
Műsor - 2021. március 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 97 - 80 12 - 10 GLENN Ja Barion (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
TAYLOR Travis T. (17)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Boros Tamás (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. március 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 93 - 99 12 - 11 IRELAND ANTHONY BERNARD (32)
(Egis Körmend)
KELLER Ákos (10)
(Falco KC)
PERL Zoltán (9)
(Falco KC)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Faidt Mihály)
Műsor - 2021. március 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O GY, 76 - 70 13 - 11 SUBOTIC Bojan (22)
(Szolnoki Olajbányász)
SUBOTIC Bojan (17)
(Szolnoki Olajbányász)
TAYLOR Travis T. (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Ádám József (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2021. március 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 95 - 79 13 - 12 MÓCSÁN Bálint (26)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (9)
(Egis Körmend)
IRELAND ANTHONY BERNARD (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló OSE LionsOSE Lions I GY, 87 - 92 14 - 12 TAYLOR Travis T. (23)
(Egis Körmend)
BAILEY Adrio Ramone (10)
(OSE Lions)
ABELL Remy Christianson (7)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter)

Megyei szövetségek