Műsor - 2020. október 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló DEACDEAC O GY, 88 - 76 1 - 0 MOODY Stefan Tyler (30)
(DEAC)
TÓTH Ádám (11)
(DEAC)
WARNER Angelo Curtis (7)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Nyilas István (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. október 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 66 - 63 1 - 1 LÓRÁNT Péter (18)
(Atomerőmű SE)
JACKSON Justin Le Shayne (9)
(Atomerőmű SE)
WARNER Angelo Curtis (8)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. november 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 78 - 84 2 - 1 DŽELETOVIĆ Ðorđe (23)
(Szedeák)
DICKEY III James L. (10)
(Szedeák)
WARNER Angelo Curtis (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, TÖRÖK RÓBERT, Györfy Rúben (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. december 3. 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 100 - 69 3 - 1 BADZIM Roko (22)
(Szolnoki Olajbányász)
SUBOTIC Bojan (8)
(Szolnoki Olajbányász)
CURRY Morris Sharaud (8)
(Kaposvári KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Balogh Gyula (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2020. december 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló OSE LionsOSE Lions I GY, 76 - 80 4 - 1 ABELL Remy Christianson (26)
(OSE Lions)
SUBOTIC Bojan (11)
(Szolnoki Olajbányász)
ANDERSON JR Cedric Paul (4)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Lengyel Ádám József (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. december 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I GY, 68 - 86 5 - 1 WARNER Angelo Curtis (21)
(Szolnoki Olajbányász)
BRKIC Veljko (9)
(PVSK-VEOLIA)
PONGÓ Máté (7)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Benczur Tamás, Farkas Gábor (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 110 - 62 6 - 1 BADZIM Roko (20)
(Szolnoki Olajbányász)
BRBAKLIC Aleksa (10)
(Jászberény)
WARNER Angelo Curtis (8)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Kovács Nimród János (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. december 19. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 85 - 83 7 - 1 CAKARUN Marjan (24)
(Szolnoki Olajbányász)
CAKARUN Marjan (9)
(Szolnoki Olajbányász)
WARNER Angelo Curtis (8)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. december 23. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló DEACDEAC I V, 82 - 71 7 - 2 POLYÁK László (19)
(DEAC)
SUBOTIC Bojan (7)
(Szolnoki Olajbányász)
DRENOVAC Djordje (5)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Goda László (Fekete László)
Műsor - 2020. december 27. 18:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 89 - 80 8 - 2 SUBOTIC Bojan (25)
(Szolnoki Olajbányász)
EILINGSFELD János (13)
(Atomerőmű SE)
WARNER Angelo Curtis (8)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. december 30. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I GY, 75 - 80 9 - 2 PERL Zoltán (26)
(Falco KC)
SUBOTIC Bojan (9)
(Szolnoki Olajbányász)
VÁRADI Benedek (6)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. január 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Sopron KCSopron KC I GY, 72 - 79 10 - 2 WARNER Angelo Curtis (18)
(Szolnoki Olajbányász)
SUBOTIC Bojan (9)
(Szolnoki Olajbányász)
JACKSON Antino Alvares (10)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. január 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 88 - 83 11 - 2 DUREN Tyreek Andrew (23)
(Zalakerámia ZTE KK)
GLENN Ja Barion (12)
(Zalakerámia ZTE KK)
PONGÓ Máté (7)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter Árpád, Goda László (Fekete László)
Műsor - 2021. január 9. 17:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 89 - 86 11 - 3 SUBOTIC Bojan (30)
(Szolnoki Olajbányász)
CAKARUN Marjan (10)
(Szolnoki Olajbányász)
WARNER Angelo Curtis (5)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Nyilas István (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. január 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I GY, 76 - 96 12 - 3 WARNER Angelo Curtis (17)
(Szolnoki Olajbányász)
CAKARUN Marjan (5)
(Szolnoki Olajbányász)
PONGÓ Máté (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Lengyel Ádám József (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. január 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O V, 73 - 76 12 - 4 WITTMANN Krisztián (21)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
CAKARUN Marjan (8)
(Szolnoki Olajbányász)
WARNER Angelo Curtis (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Söjtöry Tamás Ferenc (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 94 - 63 13 - 4 CAKARUN Marjan (23)
(Szolnoki Olajbányász)
SUBOTIC Bojan (10)
(Szolnoki Olajbányász)
WARNER Angelo Curtis (10)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Papp Péter, Minár László Balázs (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2021. február 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló OSE LionsOSE Lions O GY, 85 - 69 14 - 4 SUBOTIC Bojan (22)
(Szolnoki Olajbányász)
BAILEY Adrio Ramone (10)
(OSE Lions)
PONGÓ Máté (8)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Benczur Tamás, Kovács Nimród János (Faidt Mihály)
Műsor - 2021. február 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 78 - 86 15 - 4 COLEMAN Marcus Orlando (29)
(Jászberény)
BRBAKLIC Aleksa (11)
(Jászberény)
COLEMAN Marcus Orlando (9)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Bognár Tibor)
Műsor - 2021. február 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 61 - 82 16 - 4 SUBOTIC Bojan (20)
(Szolnoki Olajbányász)
ALLEN Jeffery Edward (10)
(Kaposvári KK)
WARNER Angelo Curtis (8)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Sörlei Attila (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. március 3. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I GY, 70 - 85 17 - 4 SUBOTIC Bojan (22)
(Szolnoki Olajbányász)
OMENAKA Godwin Ekene (10)
(Alba Fehérvár)
WARNER Angelo Curtis (7)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Györfy Rúben (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. március 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O GY, 87 - 66 18 - 4 BADZIM Roko (21)
(Szolnoki Olajbányász)
CAKARUN Marjan (15)
(Szolnoki Olajbányász)
PONGÓ Máté (8)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. március 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 91 - 83 19 - 4 CAKARUN Marjan (24)
(Szolnoki Olajbányász)
PADGETT James Junior (12)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (10)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. március 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 76 - 70 19 - 5 SUBOTIC Bojan (22)
(Szolnoki Olajbányász)
SUBOTIC Bojan (17)
(Szolnoki Olajbányász)
TAYLOR Travis T. (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Ádám József (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2021. március 20. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 79 - 77 20 - 5 PERL Zoltán (22)
(Falco KC)
KELLER Ákos (12)
(Falco KC)
ANDERSON Kyan Shakeel (6)
(Falco KC)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Boros Tamás (Fekete László)
Műsor - 2021. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O V, 74 - 91 20 - 6 GOVENS Anthony Darrin (29)
(Szedeák)
DICKEY III James L. (8)
(Szedeák)
GOVENS Anthony Darrin (11)
(Szedeák)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor (Hartyáni Zsolt)

Megyei szövetségek