Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DEAC | O | GY, 88 - 76 | 1 - 0 |
MOODY Stefan Tyler (30) (DEAC) |
TÓTH Ádám (11) (DEAC) |
WARNER Angelo Curtis (7) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Nyilas István (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű SE | I | V, 66 - 63 | 1 - 1 |
LÓRÁNT Péter (18) (Atomerőmű SE) |
JACKSON Justin Le Shayne (9) (Atomerőmű SE) |
WARNER Angelo Curtis (8) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | GY, 78 - 84 | 2 - 1 |
GJORGJI Dzeletovic (23) (Szedeák) |
DICKEY III James L (10) (Szedeák) |
WARNER Angelo Curtis (6) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, TÖRÖK RÓBERT, Györfy Rúben (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 100 - 69 | 3 - 1 |
BADZIM Roko (22) (Szolnoki Olajbányász) |
SUBOTIC Bojan (8) (Szolnoki Olajbányász) |
CURRY Morris Sharaud (8) (Kaposvári KK) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Balogh Gyula (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | OSE Lions | I | GY, 76 - 80 | 4 - 1 |
ABELL Remy (26) (OSE Lions) |
SUBOTIC Bojan (11) (Szolnoki Olajbányász) |
ANDERSON JR Cedric Paul Anderson (4) (OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Lengyel Ádám József (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | PVSK-VEOLIA | I | GY, 68 - 86 | 5 - 1 |
WARNER Angelo Curtis (21) (Szolnoki Olajbányász) |
BRKIC Veljko (9) (PVSK-VEOLIA) |
PONGÓ Máté (7) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Benczur Tamás, Farkas Gábor (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Jászberényi KSE | O | GY, 110 - 62 | 6 - 1 |
BADZIM Roko (20) (Szolnoki Olajbányász) |
BRBAKLIC Aleksa (10) (Jászberény) |
WARNER Angelo Curtis (8) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Kovács Nimród János (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 85 - 83 | 7 - 1 |
CAKARUN Marjan (24) (Szolnoki Olajbányász) |
CAKARUN Marjan (9) (Szolnoki Olajbányász) |
WARNER Angelo Curtis (8) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | DEAC | I | V, 82 - 71 | 7 - 2 |
POLYÁK László (19) (DEAC) |
SUBOTIC Bojan (7) (Szolnoki Olajbányász) |
DRENOVAC Dorde (5) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Goda László (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Atomerőmű SE | O | GY, 89 - 80 | 8 - 2 |
SUBOTIC Bojan (25) (Szolnoki Olajbányász) |
EILINGSFELD János (13) (Atomerőmű SE) |
WARNER Angelo Curtis (8) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | GY, 75 - 80 | 9 - 2 |
PERL Zoltán (26) (Falco KC) |
SUBOTIC Bojan (9) (Szolnoki Olajbányász) |
VÁRADI Benedek (6) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Sopron KC | I | GY, 72 - 79 | 10 - 2 |
WARNER Angelo Curtis (18) (Szolnoki Olajbányász) |
SUBOTIC Bojan (9) (Szolnoki Olajbányász) |
JACKSON Antino Alvares (10) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 88 - 83 | 11 - 2 |
DUREN Tyreek Andrew (23) (Zalakerámia ZTE KK) |
GLENN Ja Barion (12) (Zalakerámia ZTE KK) |
PONGÓ Máté (7) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter Árpád, Goda László (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 89 - 86 | 11 - 3 |
SUBOTIC Bojan (30) (Szolnoki Olajbányász) |
CAKARUN Marjan (10) (Szolnoki Olajbányász) |
WARNER Angelo Curtis (5) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Nyilas István (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | I | GY, 76 - 96 | 12 - 3 |
WARNER Angelo Curtis (17) (Szolnoki Olajbányász) |
CAKARUN Marjan (5) (Szolnoki Olajbányász) |
PONGÓ Máté (6) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Lengyel Ádám József (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | O | V, 73 - 76 | 12 - 4 |
WITTMANN Krisztián (21) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét) |
CAKARUN Marjan (8) (Szolnoki Olajbányász) |
WARNER Angelo Curtis (6) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Söjtöry Tamás Ferenc (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Egis Körmend | O | GY, 94 - 63 | 13 - 4 |
CAKARUN Marjan (23) (Szolnoki Olajbányász) |
SUBOTIC Bojan (10) (Szolnoki Olajbányász) |
WARNER Angelo Curtis (10) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Papp Péter, Minár László Balázs (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | OSE Lions | O | GY, 85 - 69 | 14 - 4 |
SUBOTIC Bojan (22) (Szolnoki Olajbányász) |
BAILEY Adrio Ramone (10) (OSE Lions) |
PONGÓ Máté (8) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Benczur Tamás, Kovács Nimród János (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Jászberényi KSE | I | GY, 78 - 86 | 15 - 4 |
COLEMAN Marcus Orlando (29) (Jászberény) |
BRBAKLIC Aleksa (11) (Jászberény) |
COLEMAN Marcus Orlando (9) (Jászberény) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Kaposvári KK | I | GY, 61 - 82 | 16 - 4 |
SUBOTIC Bojan (20) (Szolnoki Olajbányász) |
ALLEN Jeffery Edward (10) (Kaposvári KK) |
WARNER Angelo Curtis (8) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Sörlei Attila (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Alba Fehérvár | I | GY, 70 - 85 | 17 - 4 |
SUBOTIC Bojan (22) (Szolnoki Olajbányász) |
OMENAKA Godwin Ekene (10) (Alba Fehérvár) |
WARNER Angelo Curtis (7) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Györfy Rúben (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | PVSK-VEOLIA | O | GY, 87 - 66 | 18 - 4 |
BADZIM Roko (21) (Szolnoki Olajbányász) |
CAKARUN Marjan (15) (Szolnoki Olajbányász) |
PONGÓ Máté (8) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Sopron KC | O | GY, 91 - 83 | 19 - 4 |
CAKARUN Marjan (24) (Szolnoki Olajbányász) |
PADGETT James (12) (Sopron KC) |
WARNER Angelo Curtis (10) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Egis Körmend | I | V, 76 - 70 | 19 - 5 |
SUBOTIC Bojan (22) (Szolnoki Olajbányász) |
SUBOTIC Bojan (17) (Szolnoki Olajbányász) |
TAYLOR Travis T. (7) (Egis Körmend) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Ádám József (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | GY, 79 - 77 | 20 - 5 |
PERL Zoltán (22) (Falco KC) |
KELLER Ákos (12) (Falco KC) |
ANDERSON Kyan Shakeel (6) (Falco KC) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Boros Tamás (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | V, 74 - 91 | 20 - 6 |
GOVENS Darrin Anthony (29) (Szedeák) |
DICKEY III James L (8) (Szedeák) |
GOVENS Darrin Anthony (11) (Szedeák) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor (Hartyáni Zsolt) |