Műsor - 2020. október 3. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 97 - 83 1 - 0 HINES Shaqiulle Savan (24)
(DEAC)
JACKSON Justin Le Shayne (9)
(Atomerőmű SE)
MOODY Stefan Tyler (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Fodor Attila (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. október 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 88 - 76 1 - 1 MOODY Stefan Tyler (30)
(DEAC)
TÓTH Ádám (11)
(DEAC)
WARNER Angelo Curtis (7)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Nyilas István (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. október 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O GY, 67 - 59 2 - 1 POLYÁK László (17)
(DEAC)
DRAMICANIN Rastko (9)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
MOODY Stefan Tyler (6)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. október 31. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 90 - 92 3 - 1 GOVENS Anthony Darrin (35)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
HINES Shaqiulle Savan (10)
(DEAC)
GOVENS Anthony Darrin (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Farkas Gábor, Goda László, Minár László Balázs (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. november 10. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Sopron KCSopron KC O V, 81 - 86 3 - 2 BORISOV Milos (22)
(Sopron KC)
THOMPSON James Bernard (9)
(Sopron KC)
THOMPSON James Bernard (9)
(Sopron KC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. november 14. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I GY, 91 - 102 4 - 2 DRENOVAC Djordje (26)
(DEAC)
FUNDERBURK JR Kenneth Dermont (5)
(PVSK-VEOLIA)
RUJÁK András (6)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László)
Műsor - 2020. november 29. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló OSE LionsOSE Lions O GY, 92 - 87 5 - 2 MOODY Stefan Tyler (21)
(DEAC)
MOLNÁR Márton (10)
(DEAC)
MOODY Stefan Tyler (11)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Benczur Tamás, Fodor Attila (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. december 2. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 83 - 87 5 - 3 THAMES Xavier Raynard (26)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (15)
(Egis Körmend)
GUYTON Carlton (8)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Goda László (Bogárdi János)
Műsor - 2020. december 5. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 64 - 76 5 - 4 VOJVODA Dávid (22)
(Alba Fehérvár)
HINES Shaqiulle Savan (10)
(DEAC)
CURRY Ronald Lee JR. (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Nyilas István (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. december 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 77 - 71 5 - 5 DRENOVAC Djordje (22)
(DEAC)
VÁRADI Benedek (8)
(Falco KC)
ANDERSON Kyan Shakeel (6)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, TÖRÖK RÓBERT (Balogh László György)
Műsor - 2020. december 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 89 - 73 5 - 6 CAPERS Kevin Jerome (26)
(Atomerőmű SE)
SHEPARD Winston (9)
(Atomerőmű SE)
SHEPARD Winston (7)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. december 23. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O GY, 82 - 71 6 - 6 POLYÁK László (19)
(DEAC)
SUBOTIC Bojan (7)
(Szolnoki Olajbányász)
DRENOVAC Djordje (5)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Goda László (Fekete László)
Műsor - 2020. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 90 - 93 7 - 6 DRENOVAC Djordje (26)
(DEAC)
HINES Shaqiulle Savan (8)
(DEAC)
DUREN Tyreek Andrew (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Forrai Sámuel)
Műsor - 2020. december 30. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I V, 72 - 67 7 - 7 DRAMICANIN Rastko (20)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
KARAHODZIC Kemal (8)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
WITTMANN Krisztián (6)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Szilágyi Bálint (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2021. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 90 - 49 8 - 7 MILISAVLJEVIC Milos (18)
(Kaposvári KK)
SOMOGYI Ádám (12)
(DEAC)
SOMOGYI Ádám (9)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. január 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 112 - 109 8 - 8 MOODY Stefan Tyler (28)
(DEAC)
TAYLOR Travis T. (13)
(Egis Körmend)
RONALD Moore (9)
(DEAC)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. január 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló OSE LionsOSE Lions I GY, 81 - 101 9 - 8 ANDERSON JR Cedric Paul (22)
(OSE Lions)
HINES Shaqiulle Savan (7)
(DEAC)
SOMOGYI Ádám (9)
(DEAC)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Frányó Péter (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2021. január 19. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 67 - 107 10 - 8 FÜZI Róbert (20)
(Jászberény)
WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON (9)
(Jászberény)
PRIMORAC Mladen (5)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Ádám József, TÖRÖK RÓBERT, Dr. Oláh Márk (Bogárdi János)
Műsor - 2021. január 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 106 - 70 11 - 8 DRENOVAC Djordje (24)
(DEAC)
WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON (10)
(Jászberény)
RONALD Moore (8)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2021. január 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 81 - 72 12 - 8 DUREN Tyreek Andrew (19)
(Zalakerámia ZTE KK)
SZABÓ Zsolt (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
DUREN Tyreek Andrew (4)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Nyilas István (Farkas Zoltán)
Műsor - 2021. január 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Sopron KCSopron KC I GY, 71 - 83 13 - 8 DRENOVAC Djordje (20)
(DEAC)
MOLNÁR Márton (9)
(DEAC)
RONALD Moore (7)
(DEAC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Sörlei Attila (Forrai Sámuel)
Műsor - 2021. február 6. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 93 - 84 14 - 8 KELLER Iván (18)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (19)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
MOODY Stefan Tyler (10)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2021. február 27. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I GY, 95 - 102 15 - 8 TÓTH Ádám (24)
(DEAC)
DAVIS Stacy Wright (6)
(Alba Fehérvár)
RONALD Moore (10)
(DEAC)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, dr. Mészáros Balázs (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. március 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 98 - 89 16 - 8 DRENOVAC Djordje (30)
(DEAC)
MOLNÁR Márton (9)
(DEAC)
ANDERSON Kyan Shakeel (7)
(Falco KC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Fodor Attila (Balogh László György)
Műsor - 2021. március 12. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 93 - 72 16 - 9 CURRY Morris Sharaud (27)
(Kaposvári KK)
ALLEN Jeffery Edward (9)
(Kaposvári KK)
CURRY Morris Sharaud (7)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tóth Cecília, Kovács Nimród János (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O GY, 96 - 80 17 - 9 DRENOVAC Djordje (20)
(DEAC)
BRKIC Veljko (11)
(PVSK-VEOLIA)
MOODY Stefan Tyler (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Györfy Rúben, Sörlei Attila (Farkas Zoltán)

Megyei szövetségek