Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | PVSK Nemzeti Akadémia/A | O | GY, 75 - 74 | 1 - 0 |
HOLCZ Rebeka (33) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
HOLCZ Rebeka (15) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
HOLCZ Rebeka (4) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Soproni Darazsak Akadémia | I | V, 88 - 65 | 1 - 1 |
PFEIFFER Virág Angyalka (24) (Soproni Darazsak Akadémia) |
NÉMETH Lili (13) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
PFEIFFER Virág Angyalka (8) (Soproni Darazsak Akadémia) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Hernicz Balazs (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | O | GY, 82 - 77 | 2 - 1 |
BAA Dominika (41) (Kanizsai DKK) |
NÉMETH Lili (25) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
ZSÁMÁR Panna (7) (Kanizsai DKK) |
Játékvezetők: Bálind Attila, Domokos Lőrinc (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Széchenyi KA | I | GY, 72 - 91 | 3 - 1 |
HOLCZ Rebeka (27) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
NÉMETH Lili (19) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
HOLCZ Rebeka (8) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Aréna: Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Magyari Viktor, Földesi Marcell (HOFFMANN Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 89 - 40 | 3 - 2 |
HOLCZ Rebeka (25) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
OLAWUYI Adenike Olayemi (15) (NKA Pécs/A) |
NAGY Réka Andrea (4) (NKA Pécs/A) |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PVSK Nemzeti Akadémia/A | I | V, 70 - 55 | 3 - 3 |
HOLCZ Rebeka (26) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
HOLCZ Rebeka (8) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
TEMES Boróka (6) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Éles Péter Emil) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Széchenyi KA | O | GY, 64 - 62 | 4 - 3 |
HOLCZ Rebeka (30) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
MOLNÁROVÁ Anna-Laura (8) (Széchenyi KA) |
BOGDÁN Réka Anna (4) (Széchenyi KA) |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Soproni Darazsak Akadémia | O | V, 70 - 82 | 4 - 4 |
HOLCZ Rebeka (46) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
HOLCZ Rebeka (17) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
PFEIFFER Virág Angyalka (3) (Soproni Darazsak Akadémia) |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 62 - 81 | 4 - 5 |
HOLCZ Rebeka (37) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
ÉDES Emese (12) (NKA Pécs/A) |
PIUKOVITS Dorka (3) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | I | V, 98 - 77 | 4 - 6 |
BAA Dominika (43) (Kanizsai DKK) |
HOLCZ Rebeka (17) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
ZSÁMÁR Panna (5) (Kanizsai DKK) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Göncz Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Csata DSE | I | V, 97 - 25 | 4 - 7 |
TOMAN Petra (24) (Csata DSE) |
NÉMETH Lili (8) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
BAJZÁTH Lili (7) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Németh Fanni (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DVTK Akadémia/A | O | V, 79 - 91 | 4 - 8 |
OLÁH Fruzsina (32) (DVTK Akadémia/A) |
NÉMETH Lili (16) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
OLÁH Fruzsina (5) (DVTK Akadémia/A) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vasas Akadémia/A | O | V, 40 - 94 | 4 - 9 |
AHO Tyra Nolwenn (20) (Vasas Akadémia) |
KÁDÁR Orsolya (11) (Vasas Akadémia) |
AHO Tyra Nolwenn (5) (Vasas Akadémia) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BEAC -Újbuda KA/A | O | V, 64 - 83 | 4 - 10 |
KATONA Boglárka (29) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
NÉMETH Lili (12) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
PIUKOVITS Dorka (4) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Csata DSE | O | V, 36 - 116 | 4 - 11 |
TOMAN Petra (21) (Csata DSE) |
NÉMETH Lili (9) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
FARKAS Szonja (6) (Csata DSE) |
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | DVTK Akadémia/A | I | V, 99 - 59 | 4 - 12 |
OLÁH Fruzsina (20) (DVTK Akadémia/A) |
NÉMETH Lili (10) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
CSOMA Petra (5) (DVTK Akadémia/A) |
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Domán István (Bene Szilárd Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 79 - 44 | 4 - 13 |
AHO Tyra Nolwenn (19) (Vasas Akadémia) |
NÉMETH Lili (18) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
PIUKOVITS Dorka (5) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Hartai Tamás (Kis Balázs Ferenc) |