Műsor - 2019. szeptember 29. 17:00
Műsor - 2019. október 6. 17:00
Műsor - 2019. október 13. 17:00
Műsor - 2019. október 27. 17:00
Műsor - 2019. november 3. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
5. forduló | Pilis Basket |
I |
GY, 55 - 68
|
3 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Válé Flórián, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2019. november 10. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
6. forduló | ELTE Fortis |
O |
GY, 81 - 73
|
4 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: dr. Stánicz Péter, Polonkai Balázs István |
Műsor - 2019. november 17. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
7. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet |
O |
GY, 75 - 43
|
5 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Válé Flórián, Hartai Tamás |
Műsor - 2019. december 1. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
8. forduló | TFSE II. |
I |
V, 67 - 61
|
5 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: TF E-terem |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Kozma Balázs |
Műsor - 2019. december 8. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
9. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia |
O |
GY, 73 - 58
|
6 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Makrai Márton, Polonkai Balázs István |
Műsor - 2020. január 11. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
12. forduló | Bajai Női Kosárlabda Klub |
O |
V, 57 - 92
|
6 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Csoma Viktor |
Műsor - 2020. január 19. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
11. forduló | Nyíregyházi Kosársuli |
O |
V, 55 - 72
|
6 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Válé Flórián, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2020. január 25. 14:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
13. forduló | Szombathelyi Egyetem |
I |
V, 71 - 48
|
6 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor |
Műsor - 2020. február 2. 13:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
14. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc U23 |
I |
GY, 67 - 75
|
7 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Generali Aréna |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László |
Műsor - 2020. február 9. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
15. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület |
I |
V, 57 - 43
|
7 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba |
Műsor - 2020. február 15. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
16. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd II. |
I |
V, 79 - 64
|
7 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Farkas Péter Gábor |
Műsor - 2020. február 22. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
17. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE |
I |
V, 85 - 66
|
7 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán |
Műsor - 2020. március 1. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
18. forduló | Pilis Basket |
O |
GY, 68 - 57
|
8 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2020. március 5. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
19. forduló | ELTE Fortis |
I |
V, 75 - 53
|
8 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás |