Műsor - 2019. szeptember 29. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló TFSE II.TFSE II. I V, 85 - 83 0 - 1 BERNÁTH Réka (30)
(TFSE II.)
PAP Regina (10)
(Bajai NKK)
BERNÁTH Réka (7)
(TFSE II.)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Gaál István Tamás, dr. Stánicz Péter
Műsor - 2019. október 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Kiss Lenke Kosárlabda AkadémiaKiss Lenke Kosárlabda Akadémia O GY, 94 - 52 1 - 1 PAP Regina (23)
(Bajai NKK)
PAP Regina (14)
(Bajai NKK)
KUCSORA Réka (7)
(Bajai NKK)
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence
Műsor - 2019. október 13. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Tatai SETatai SE I GY, 40 - 107 2 - 1 TAMÁS Gréta (31)
(Bajai NKK)
JAGICZA Diána (12)
(Tatai SE)
KUCSORA Réka (3)
(Bajai NKK)
Aréna: Vaszary János Általános Iskola Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Kaposi Renátó
Műsor - 2019. október 27. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O GY, 67 - 41 3 - 1 PAP Regina (18)
(Bajai NKK)
SZÖLLŐSI Boglárka (13)
(Bajai NKK)
KUCSORA Réka (4)
(Bajai NKK)
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
Műsor - 2019. október 31. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló ELTE FortisELTE Fortis I GY, 64 - 80 4 - 1 - -
Aréna: Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Hartai Tamás
Műsor - 2019. november 16. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 O GY, 69 - 66 5 - 1 - -
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , dr. Szalóki Bence
Műsor - 2019. december 1. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Szolnoki MÁV SportegyesületSzolnoki MÁV Sportegyesület I GY, 64 - 96 6 - 1 - -
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
Műsor - 2019. december 8. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Atomerőmű KSC Szekszárd II. Atomerőmű KSC Szekszárd II. I V, 73 - 56 6 - 2 - -
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szalóki Bence
Műsor - 2019. december 15. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Kanizsai Vadmacskák SEKanizsai Vadmacskák SE I V, 81 - 73 6 - 3 - -
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán
Műsor - 2020. január 11. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Törekvés SETörekvés SE I GY, 57 - 92 7 - 3 - -
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont Játékvezetők: Gyurka Tamás, Csoma Viktor
Műsor - 2020. január 26. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Szegedi Kosárlabda EgyletSzegedi Kosárlabda Egylet I GY, 45 - 95 8 - 3 - -
Aréna: Etelka sori csarnok Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
Műsor - 2020. február 2. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló TFSE II.TFSE II. O V, 52 - 82 8 - 4 - -
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence
Műsor - 2020. február 8. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Kiss Lenke Kosárlabda AkadémiaKiss Lenke Kosárlabda Akadémia I GY, 73 - 99 9 - 4 - -
Aréna: Lónyay Református Gimnázium Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Bátovszky Zsolt
Műsor - 2020. február 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Pilis BasketPilis Basket O GY, 81 - 57 10 - 4 - -
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Propszt Amanda
Műsor - 2020. február 22. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli I GY, 83 - 93 11 - 4 - -
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
Műsor - 2020. március 8. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Szombathelyi EgyetemSzombathelyi Egyetem O GY, 83 - 49 12 - 4 - -
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Propszt Amanda

Megyei szövetségek