Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 56 - 63 | 0 - 1 |
BURJÁN Laura (18) (Kecskeméti KC) |
KÁLLÓ Dóra (9) (Kecskeméti KC) |
SIKLÓS Dorottya (3) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BKG PRIMA Akadémia | O | V, 49 - 70 | 0 - 2 |
BURJÁN Laura (16) (Kecskeméti KC) |
DAVIS Camesha Rochell (8) (BKG DSE) |
BOZSÓ Katica (3) (BKG DSE) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Sentényi Barna, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | AJKA | I | V, 78 - 59 | 0 - 3 |
BURJÁN Laura (20) (Kecskeméti KC) |
SZABÓ Petra Judit (9) (AJKA) |
KÁLLÓ Dóra (4) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bakony Sporttelep | Játékvezetők: Horváth Alajos, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MTK-Budapest | O | V, 45 - 63 | 0 - 4 |
KOCH Dóra (18) (MTK-Budapest) |
MUNKÁCSI Enikő Anett (11) (MTK-Budapest) |
PÁL Szandra (3) (MTK-Budapest) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | MAFC | O | GY, 70 - 66 | 1 - 4 |
BURJÁN Laura (22) (Kecskeméti KC) |
ARADI Zsanett (16) (MAFC) |
KÁLLÓ Dóra (6) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PINKK SE | O | V, 66 - 80 | 1 - 5 |
SZŰCS Lilla Katalin (21) (PINKK SE) |
TENYÉR Zsófia (11) (PINKK SE) |
TENYÉR Zsófia (9) (PINKK SE) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | ELTE-BEAC Újbuda | O | V, 57 - 64 | 1 - 6 |
MÉRÉSZ Beatrix (14) (ELTE-BEAC Újbuda) |
MÉRÉSZ Beatrix (15) (ELTE-BEAC Újbuda) |
FEKETE Adrienn (3) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Széchenyi KA Győr | O | GY, 72 - 48 | 2 - 6 |
BURJÁN Bianka (14) (Kecskeméti KC) |
FERENCZI Kata (10) (Győr - SZESE) |
KÁLLÓ Dóra (3) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Sportdarázs | O | V, 57 - 58 | 2 - 7 |
KOCSIS Fanni Dóra (21) (Sportdarázs) |
SZELI Kitti (14) (Sportdarázs) |
MARKÓ Dorina (3) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | DEAC DSI | I | V, 55 - 35 | 2 - 8 |
MEZEI Dóra (14) (DEAC DSI) |
FOLTIN Blanka (21) (DEAC DSI) |
MEZEI Dóra (6) (DEAC DSI) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Domán István, Nyíri Péter Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Tatabányai Kosárlabda Club | O | V, 53 - 75 | 2 - 9 |
SERBÁN Anett (21) (Kecskeméti KC) |
GÖBÖLÖS Réka (9) (Tatabányai KC) |
PUSZTAI Sára (4) (Tatabányai KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Vadász Csaba, Borgula György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | NKA-Pécs-PEAC | I | V, 79 - 69 | 2 - 10 |
BURJÁN Laura (20) (Kecskeméti KC) |
HABLING Lara (8) (NKA-Pécs-PEAC) |
KÁLLÓ Dóra (6) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fodor Sándor Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Csata Diáksport Egyesület | I | V, 53 - 35 | 2 - 11 |
VÁRSZEGI Réka (14) (Csata DSE) |
VÁRSZEGI Réka (11) (Csata DSE) |
GELEI Karola (4) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Stánicz Péter, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | BKG PRIMA Akadémia | I | V, 83 - 67 | 2 - 12 |
SERBÁN Anett (20) (Kecskeméti KC) |
DAVIS Camesha Rochell (17) (BKG DSE) |
DAVIS Camesha Rochell (5) (BKG DSE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | AJKA | O | V, 50 - 81 | 2 - 13 |
SZABÓ Bettina Gréta (19) (AJKA) |
SHIRIAN Fatime (9) (AJKA) |
BALSAY Anna (5) (AJKA) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | MTK-Budapest | I | V, 82 - 46 | 2 - 14 |
PÁL Szandra (18) (MTK-Budapest) |
PÁL Szandra (11) (MTK-Budapest) |
KOCH Dóra (7) (MTK-Budapest) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | MAFC | I | V, 72 - 55 | 2 - 15 |
ARADI Zsanett (20) (MAFC) |
ARADI Zsanett (15) (MAFC) |
BURJÁN Laura (5) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | PINKK SE | I | V, 92 - 64 | 2 - 16 |
VÁRI Zita (21) (PINKK SE) |
BURJÁN Bianka (7) (Kecskeméti KC) |
KÁLLÓ Dóra (5) (Kecskeméti KC) |
Aréna: PTE-ÁOK Mozgástani Intézet | Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor |