Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Uni Győr MÉLY-ÚT | I | V, 105 - 97 | 0 - 1 |
FRASER Brianna Ashaki (32) (Vasas Akadémia) |
TÓTH Orsolya (7) (Vasas Akadémia) |
MURRAY Taylor Janee (9) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Minár László Balázs, Major Ádám (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | V, 59 - 75 | 0 - 2 |
FRASER Brianna Ashaki (16) (Vasas Akadémia) |
MC CALL Erica Angelyn (11) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (5) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Goda László, Nyilas István (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | V, 85 - 75 | 0 - 3 |
FRASER Brianna Ashaki (27) (Vasas Akadémia) |
FRASER Brianna Ashaki (8) (Vasas Akadémia) |
MURRAY Taylor Janee (10) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József, Sallai István József (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | NKE-FCSM Csata | I | V, 82 - 73 | 0 - 4 |
GUSTAFSON Megan Elizabeth (27) (NKE-FCSM Csata ) |
CANNON Emma Jean (14) (NKE-FCSM Csata ) |
LELIK Réka (7) (NKE-FCSM Csata ) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Nagy Viktor, Ádám József, Horváth Csongor Béla (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PEAC-Pécs | O | GY, 69 - 67 | 1 - 4 |
FRASER Brianna Ashaki (27) (Vasas Akadémia) |
BRAVARD Cierra Nichole (11) (PEAC-Pécs) |
DIEME MARIZY Bintou (7) (PEAC-Pécs) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Tóth Cecília, Balogh Gyula, Györfy Rúben (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Aluinvent DVTK | O | V, 62 - 87 | 1 - 5 |
FRASER Brianna Ashaki (21) (Vasas Akadémia) |
ZELE Dorina (9) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (6) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nyilas István, Major Ádám (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | PINKK-Pécsi 424 | O | GY, 84 - 63 | 2 - 5 |
LANDRY Shenita (21) (PINKK-Pécsi 424) |
LANDRY Shenita (8) (PINKK-Pécsi 424) |
MURRAY Taylor Janee (7) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István József, Horváth Csongor Béla (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Sopron Basket | I | V, 95 - 60 | 2 - 6 |
HATÁR Bernadett (16) (Sopron Basket) |
KRAJISNIK Tina (13) (Sopron Basket) |
BROOKS Jelena (7) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Balog György Attila, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | ELTE BEAC Újbuda | O | GY, 85 - 62 | 3 - 6 |
FRASER Brianna Ashaki (26) (Vasas Akadémia) |
FOGG Abigail Margaret Anna (15) (ELTE BEAC Újbuda) |
MURRAY Taylor Janee (10) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Minár László Balázs, Vida József (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | TFSE-MTK | I | V, 81 - 60 | 3 - 7 |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (20) (TFSE-MTK) |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (13) (TFSE-MTK) |
JENKINS Chanise Monique (6) (TFSE-MTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Balogh Gyula, Györfy Rúben (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | V, 96 - 84 | 3 - 8 |
FRASER Brianna Ashaki (31) (Vasas Akadémia) |
FRASER Brianna Ashaki (12) (Vasas Akadémia) |
RUFF-NAGY Dóra (7) (ZTE NKK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Fodor Attila, Kovács Nimród János (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Uni Győr MÉLY-ÚT | O | GY, 75 - 74 | 4 - 8 |
HRUSCAKOVA Zofia (32) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
FRASER Brianna Ashaki (13) (Vasas Akadémia) |
TÓTH Orsolya (6) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Nagy Viktor, Pozsonyi László, Sallai István József (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 86 - 61 | 4 - 9 |
FRASER Brianna Ashaki (20) (Vasas Akadémia) |
MC CALL Erica Angelyn (9) (KSC-Szekszárd) |
DOJKIC Ivana (8) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Major Ádám, Horváth Csongor Béla (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | NKE-FCSM Csata | O | V, 72 - 76 | 4 - 10 |
FRASER Brianna Ashaki (26) (Vasas Akadémia) |
CANNON Emma Jean (11) (NKE-FCSM Csata ) |
HORVÁTH Bernadett Katalin (7) (NKE-FCSM Csata ) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Vida József, Dr. Oláh Márk (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | V, 69 - 70 | 4 - 11 |
HIGGINS Kristina Jasmine (31) (VBW CEKK Cegléd) |
FRASER Brianna Ashaki (15) (Vasas Akadémia) |
SWANIER Naketia Marie (7) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Balog György Attila, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | PEAC-Pécs | I | V, 92 - 91 | 4 - 12 |
FRASER Brianna Ashaki (29) (Vasas Akadémia) |
UDODENKO Taisiia (9) (PEAC-Pécs) |
BÖRÖNDY Vivien (8) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Hervay Tibor, Sallai István József (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Aluinvent DVTK | I | V, 99 - 69 | 4 - 13 |
FRASER Brianna Ashaki (18) (Vasas Akadémia) |
GOREE Cyesha Damian (9) (Aluinvent DVTK) |
KÁNYÁSI Veronika (6) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Minár László Balázs, Balogh Gyula, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | PINKK-Pécsi 424 | I | GY, 81 - 89 | 5 - 13 |
FRASER Brianna Ashaki (38) (Vasas Akadémia) |
YURKEVICHUS Tetiana (21) (PINKK-Pécsi 424) |
MURRAY Taylor Janee (10) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Kovács Nimród János, Nyilas István (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Sopron Basket | O | V, 52 - 86 | 5 - 14 |
FRASER Brianna Ashaki (19) (Vasas Akadémia) |
KRAJISNIK Tina (10) (Sopron Basket) |
DÉNESNÉ FEGYVERNEKY Zsófia (10) (Sopron Basket) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Hervay Tibor, Dr. Oláh Márk (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | ELTE BEAC Újbuda | I | GY, 63 - 74 | 6 - 14 |
FRASER Brianna Ashaki (21) (Vasas Akadémia) |
FRASER Brianna Ashaki (13) (Vasas Akadémia) |
SCHLOTT Jennifer Ann (6) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Minár László Balázs, Csabai-Kaskötő Brigitta (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | TFSE-MTK | O | V, 77 - 84 | 6 - 15 |
FRASER Brianna Ashaki (29) (Vasas Akadémia) |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (16) (TFSE-MTK) |
MURRAY Taylor Janee (7) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Boros Tamás, dr. Mészáros Balázs (Forrai Sámuel) |