Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 105 - 97 | 1 - 0 |
FRASER Brianna Ashaki (32) (Vasas Akadémia) |
TÓTH Orsolya (7) (Vasas Akadémia) |
MURRAY Taylor Janee (9) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Minár László Balázs, Major Ádám (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | V, 80 - 71 | 1 - 1 |
YGUERAVIDE VIANA Sandra (20) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
HORTI Dóra (12) (ZTE NKK) |
YGUERAVIDE VIANA Sandra (9) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Kulcsár Tibor (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Aluinvent DVTK | O | GY, 67 - 64 | 2 - 1 |
YGUERAVIDE VIANA Sandra (24) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
MORRISON Ziomara (10) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (8) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Hervay Tibor (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | PEAC-Pécs | O | GY, 82 - 68 | 3 - 1 |
HRUSCAKOVA Zofia (22) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
UDODENKO Taisiia (8) (PEAC-Pécs) |
YGUERAVIDE VIANA Sandra (9) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László, Lengyel Ádám József (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Sopron Basket | O | V, 53 - 59 | 3 - 2 |
HRUSCAKOVA Zofia (21) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
HATÁR Bernadett (7) (Sopron Basket) |
YGUERAVIDE VIANA Sandra (5) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Söjtöry Tamás Ferenc (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PINKK-Pécsi 424 | I | GY, 54 - 92 | 4 - 2 |
LANDRY Shenita (17) (PINKK-Pécsi 424) |
STACH Emma (7) (PINKK-Pécsi 424) |
DúL Panka Dulcinea (5) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Ádám József, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | ELTE BEAC Újbuda | O | GY, 101 - 58 | 5 - 2 |
HRUSCAKOVA Zofia (27) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
HRUSCAKOVA Zofia (9) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
YGUERAVIDE VIANA Sandra (7) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | TFSE-MTK | I | V, 70 - 62 | 5 - 3 |
JENKINS Chanise Monique (20) (TFSE-MTK) |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (11) (TFSE-MTK) |
PAPP Klaudia (5) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Pozsonyi László, Sörlei Attila (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | GY, 72 - 82 | 6 - 3 |
YGUERAVIDE VIANA Sandra (19) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
BREZINOVA Renata (11) (VBW CEKK Cegléd) |
RAKSÁNYI Krisztina (4) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Szilágyi Bálint (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | NKE-FCSM Csata | O | V, 74 - 76 | 6 - 4 |
GUSTAFSON Megan Elizabeth (20) (NKE-FCSM Csata ) |
GUSTAFSON Megan Elizabeth (11) (NKE-FCSM Csata ) |
YGUERAVIDE VIANA Sandra (9) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Boros Tamás (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 102 - 69 | 6 - 5 |
DOJKIC Ivana (22) (KSC-Szekszárd) |
MC CALL Erica Angelyn (9) (KSC-Szekszárd) |
DOJKIC Ivana (8) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Lengyel Ádám József (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 75 - 74 | 6 - 6 |
HRUSCAKOVA Zofia (32) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
FRASER Brianna Ashaki (13) (Vasas Akadémia) |
TÓTH Orsolya (6) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Nagy Viktor, Pozsonyi László, Sallai István József (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | - | - | |||
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Hervay Tibor, Nepp László Oszkár (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Aluinvent DVTK | I | V, 89 - 64 | 6 - 8 |
MORRISON Ziomara (28) (Aluinvent DVTK) |
MORRISON Ziomara (11) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (5) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Papp Péter, Balog György Attila, Balogh Gyula (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | PEAC-Pécs | I | V, 86 - 68 | 6 - 9 |
BRAVARD Cierra Nichole (19) (PEAC-Pécs) |
BRAVARD Cierra Nichole (10) (PEAC-Pécs) |
YGUERAVIDE VIANA Sandra (8) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Ádám József, Goda László, Györfy Rúben (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Sopron Basket | I | V, 76 - 48 | 6 - 10 |
CRVENDAKIC Aleksandra (17) (Sopron Basket) |
BROOKS Jelena (13) (Sopron Basket) |
JANUARY Briann (8) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Csabai-Kaskötő Brigitta, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | PINKK-Pécsi 424 | O | GY, 88 - 79 | 7 - 10 |
STACH Emma (32) (PINKK-Pécsi 424) |
HOLLIVAY Rachel Lashawn (15) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
TENYÉR Zsófia (6) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Horváth Csongor Béla, Dr. Oláh Márk (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | ELTE BEAC Újbuda | I | V, 70 - 68 | 7 - 11 |
FOGG Abigail Margaret Anna (22) (ELTE BEAC Újbuda) |
FOGG Abigail Margaret Anna (9) (ELTE BEAC Újbuda) |
LAKLÓTH Anna (5) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Lengyel Ádám József, Varga-Záray Katalin (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | TFSE-MTK | O | GY, 81 - 72 | 8 - 11 |
YGUERAVIDE VIANA Sandra (21) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (17) (TFSE-MTK) |
RAKSÁNYI Krisztina (5) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Balogh Gyula (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | GY, 72 - 64 | 9 - 11 |
SOTIRIOU Aikaterina (24) (VBW CEKK Cegléd) |
HIGGINS Kristina Jasmine (12) (VBW CEKK Cegléd) |
YGUERAVIDE VIANA Sandra (5) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás Ferenc, Kulcsár Tibor (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | V, 49 - 82 | 9 - 12 |
RUZICKOVA Marie (16) (KSC-Szekszárd) |
MC CALL Erica Angelyn (8) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (6) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | NKE-FCSM Csata | I | GY, 68 - 88 | 10 - 12 |
YGUERAVIDE VIANA Sandra (27) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
CANNON Emma Jean (9) (NKE-FCSM Csata ) |
YGUERAVIDE VIANA Sandra (7) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Papp Péter, Sallai István József, Szilágyi Bálint (Fekete László) |