Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Egis Körmend U20 | I | V, 125 - 47 | 0 - 1 |
TAKÁCS Kristóf (22) (Egis Körmend U20) |
MARTINEZ Ralf Ádám (11) (Egis Körmend U20) |
ÉRSEK Marcell (9) (Egis Körmend U20) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DEAC U20 | O | V, 58 - 93 | 0 - 2 |
CSOMOR Péter (24) (DEAC U20) |
CSIKAI András (12) (DEAC U20) |
CSOMOR Péter (4) (DEAC U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | I | V, 106 - 80 | 0 - 3 |
FARKAS Attila (32) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
FARKAS Attila (14) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
SIMÓ Bence Zoltán (5) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Lovas Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kaposvári KK U20 | O | V, 52 - 88 | 0 - 4 |
PAP Attila (18) (OSE Lions U20) |
VEILANDICS Barna (11) (Kaposvári KK U20) |
ESKÜDT Zsombor (3) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | I | V, 92 - 39 | 0 - 5 |
KÖRMENDI Bence (19) (Falco KC U20) |
VUJITY-ZSOLNAY Benjamin (9) (OSE Lions U20) |
PÁSZTOR Mátyás Bence (4) (Falco KC U20) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Sopron KC U20 | I | V, 105 - 37 | 0 - 6 |
FAZEKAS Csaba Balázs (31) (Sopron KC U20) |
FAZEKAS Csaba Balázs (12) (Sopron KC U20) |
CSÁTALJAY Barna (8) (Sopron KC U20) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | O | V, 70 - 93 | 0 - 7 |
ORBÁN Péter Bendegúz (23) (Szolnoki Olaj KK U20) |
DOKMANOVIC Milán (13) (OSE Lions U20) |
PALLAI Tamás Ottó (5) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű SE U20 | I | V, 94 - 83 | 0 - 8 | - | - | |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Propszt Amanda, Sterczer Péter Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | O | V, 57 - 71 | 0 - 9 | - | - | |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Alba Fehérvár U20 | O | V, 46 - 94 | 0 - 10 | - | - | |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | I | V, 133 - 50 | 0 - 11 | - | - | |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Jáhni Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | O | V, 80 - 87 | 0 - 12 | - | - | |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | JP Auto - JKSE U20 | I | V, 94 - 81 | 0 - 13 | - | - | |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Kovács Csaba, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Egis Körmend U20 | O | V, 39 - 99 | 0 - 14 | - | - | |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | DEAC U20 | I | V, 83 - 58 | 0 - 15 | - | - | |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Szücs Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | O | V, 75 - 80 | 0 - 16 | - | - | |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Kaposvári KK U20 | I | V, 81 - 72 | 0 - 17 | - | - | |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Ács Dezső, Fodor Sándor Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | O | V, 63 - 90 | 0 - 18 | - | - | |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Sopron KC U20 | O | GY, 89 - 70 | 1 - 18 | - | - | |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | I | V, 75 - 68 | 1 - 19 | - | - | |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Atomerőmű SE U20 | O | GY, 89 - 60 | 2 - 19 | - | - | |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet |