Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | I | V, 66 - 63 | 0 - 1 |
TAIWO Samuel (28) (Szolnoki Olaj KK U20) |
TAIWO Samuel (20) (Szolnoki Olaj KK U20) |
FRANK Áron (6) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű SE U20 | O | GY, 104 - 59 | 1 - 1 |
POLSTER Attila (20) (Alba Fehérvár U20) |
KUTTOR Gergő (10) (Alba Fehérvár U20) |
TAKÁCS Martin (7) (Alba Fehérvár U20) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Poór Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | I | GY, 67 - 83 | 2 - 1 |
POPADIC Miljan (26) (PVSK U20) |
LUKÁCS Norbert (12) (Alba Fehérvár U20) |
TAKÁCS Martin (5) (Alba Fehérvár U20) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | O | GY, 98 - 59 | 3 - 1 |
LUKÁCS Norbert (20) (Alba Fehérvár U20) |
KUTTOR Gergő (7) (Alba Fehérvár U20) |
BALSAY Ádám (5) (Alba Fehérvár U20) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | I | GY, 72 - 99 | 4 - 1 |
TAKÁCS Martin (19) (Alba Fehérvár U20) |
SEYI AWOGBEMI Sodiq (8) (Alba Fehérvár U20) |
TAKÁCS Milán (8) (Alba Fehérvár U20) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Földi László, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | O | GY, 87 - 62 | 5 - 1 |
VERASZTÓ Péter (25) (Falco KC U20) |
VERASZTÓ Péter (8) (Falco KC U20) |
VERASZTÓ Péter (4) (Falco KC U20) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | JP Auto - JKSE U20 | O | GY, 106 - 52 | 6 - 1 |
SZŐKE Péter Soma (21) (Jászberény U20) |
KUTTOR Gergő (13) (Alba Fehérvár U20) |
TAKÁCS Martin (6) (Alba Fehérvár U20) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Egis Körmend U20 | I | GY, 81 - 82 | 7 - 1 | - | - | |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DEAC U20 | O | GY, 84 - 74 | 8 - 1 | - | - | |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Novák Bence, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | OSE Lions U20 | I | GY, 46 - 94 | 9 - 1 | - | - | |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | I | GY, 71 - 75 | 10 - 1 | - | - | |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kaposvári KK U20 | O | GY, 104 - 60 | 11 - 1 | - | - | |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyari Viktor, Koller István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Sopron KC U20 | I | GY, 59 - 116 | 12 - 1 | - | - | |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | O | GY, 78 - 52 | 13 - 1 | - | - | |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Molnár Tamás, KOCSIS JÓZSEF |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Atomerőmű SE U20 | I | GY, 83 - 112 | 14 - 1 | - | - | |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | I | GY, 54 - 62 | 15 - 1 | - | - | |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | O | GY, 112 - 68 | 16 - 1 | - | - | |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | O | GY, 99 - 70 | 17 - 1 | - | - | |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | I | GY, 61 - 80 | 18 - 1 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Németh András, Kiss Márton Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | JP Auto - JKSE U20 | I | GY, 59 - 85 | 19 - 1 | - | - | |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Egis Körmend U20 | O | GY, 97 - 91 | 20 - 1 | - | - | |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Horváth Andreasz |