Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Alba Fehérvár | O | V, 55 - 64 | 0 - 1 |
SEYI AWOGBEMI Sodiq (22) (Alba Fehérvár) |
SEYI AWOGBEMI Sodiq (15) (Alba Fehérvár) |
MOLNÁR Mátyás (5) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Széchenyi István Gimnázium | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla (Szabó László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Debreceni KA | O | GY, 79 - 51 | 1 - 1 |
FODOR Máté (14) (Szolnoki KA) |
FODOR Máté (12) (Szolnoki KA) |
NEMES Ákos (4) (Debreceni KA) |
Aréna: Széchenyi István Gimnázium | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fehérvári Gergely (Hegedűs Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | MAFC | I | V, 74 - 66 | 1 - 2 |
HERLÓ György (19) (MAFC) |
SEBŐK András (9) (Szolnoki KA) |
TÓTH Barna (6) (MAFC) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos (Bagi Károly Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Vasas Akadémia/A | I | GY, 47 - 53 | 2 - 2 |
GÁSZNER Flórián (15) (Vasas Akadémia/A) |
CSORNAI Bence (10) (Szolnoki KA) |
CSORNAI Csaba (3) (Szolnoki KA) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gaál Norbert, Sancilio Alexis (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kecskeméti KA | O | GY, 70 - 51 | 3 - 2 |
CSORNAI Bence (24) (Szolnoki KA) |
KISS Dominik (8) (Szolnoki KA) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (7) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Széchenyi István Gimnázium | Játékvezetők: Gál János, Fehérvári Gergely (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Újpest-MT/A | I | GY, 68 - 103 | 4 - 2 |
CSORNAI Bence (30) (Szolnoki KA) |
KISS Dominik (9) (Szolnoki KA) |
TÓTH Barnabás (3) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Kapros Roland, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | GY, 86 - 70 | 5 - 2 |
BELLA Ádám (25) (Szolnoki KA) |
KOLOK Balázs Dániel (15) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PAFFÉRI Péter (15) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Széchenyi István Gimnázium | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fehérvári Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 82 - 54 | 5 - 3 |
TAKÁCS Erik (15) (Alba Fehérvár) |
TAKÁCS Erik (9) (Alba Fehérvár) |
KÖRMÖCZI Mihály (3) (Alba Fehérvár) |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Egri Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Debreceni KA | I | GY, 54 - 58 | 6 - 3 |
CSORNAI Bence (20) (Szolnoki KA) |
FODOR Máté (12) (Szolnoki KA) |
KURUCZ Ádám (4) (Debreceni KA) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szücs Balázs (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | MAFC | O | GY, 51 - 50 | 7 - 3 |
TÓTH Barna (18) (MAFC) |
BŐSZE Bálint (15) (MAFC) |
HERLÓ György (4) (MAFC) |
Aréna: Széchenyi István Gimnázium | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Vasas Akadémia/A | O | GY, 71 - 68 | 8 - 3 |
RADICS Gerzson (27) (Vasas Akadémia/A) |
BARTHA Zsombor (15) (Vasas Akadémia/A) |
CSORNAI Csaba (6) (Szolnoki KA) |
Aréna: Széchenyi István Gimnázium | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely (Hegedűs Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Kecskeméti KA | I | V, 60 - 53 | 8 - 4 |
SZABÓ Dániel (19) (Kecskeméti KA) |
BELLA Ádám (10) (Szolnoki KA) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (6) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Újpest-MT/A | O | GY, 91 - 62 | 9 - 4 |
CSORNAI Bence (19) (Szolnoki KA) |
NAGY Gergely Máté (11) (Újpest-MT/A) |
SEBŐK András (4) (Szolnoki KA) |
Aréna: Zöld Ház | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mile Gábor (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | - | - | |||
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | I | V, 78 - 51 | 9 - 6 |
TAKÁCS Zsolt (19) (FALCO-VE KC/A) |
TAKÁCS Zsolt (17) (FALCO-VE KC/A) |
SIPOS Mátyás (5) (FALCO-VE KC/A) |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Polyák Máté (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 38 - 70 | 9 - 7 |
NNAJI James Ugochukwu (15) (NKA Pécs/A) |
NNAJI James Ugochukwu (10) (NKA Pécs/A) |
KAZY Balázs (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Fehérvári Gergely (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Budapesti Honvéd /A | I | V, 84 - 59 | 9 - 8 |
KÁRMÁN Domonkos (31) (Budapesti Honvéd/A) |
KÁRMÁN Domonkos (13) (Budapesti Honvéd/A) |
TANOH DEZ András (7) (Budapesti Honvéd/A) |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 74 - 54 | 10 - 8 |
FICSÓR Bence (23) (Szolnoki KA) |
SIMÓ Bence Zoltán (10) (Zalakerámia ZTE KK) |
CSOMÓS Kristóf (6) (Szolnoki KA) |
Aréna: Széchenyi István Gimnázium | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla (Szabó László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | O | V, 55 - 76 | 10 - 9 |
SÖVEGJÁRTÓ Ábel György (17) (FALCO-VE KC/A) |
SIPOS Mátyás (9) (FALCO-VE KC/A) |
SIPOS Mátyás (4) (FALCO-VE KC/A) |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szabó László (Hegedűs Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 76 - 61 | 10 - 10 |
NNAJI James Ugochukwu (25) (NKA Pécs/A) |
NNAJI James Ugochukwu (12) (NKA Pécs/A) |
ZALAY Zsombor (6) (NKA Pécs/A) |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budapesti Honvéd /A | O | V, 53 - 69 | 10 - 11 |
TANOH DEZ András (23) (Budapesti Honvéd/A) |
TARJÁN Izsák Simon (17) (Budapesti Honvéd/A) |
DÉKÁNY Imre (8) (Budapesti Honvéd/A) |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária (Szabó László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 89 - 83 | 10 - 12 |
SEBŐK András (23) (Szolnoki KA) |
SIMÓ Bence Zoltán (11) (Zalakerámia ZTE KK) |
SIMÓ Bence Zoltán (15) (Zalakerámia ZTE KK) |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Püspöki Lotti (Dr.Villányi Antal) |