Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA | I | V, 80 - 58 | 0 - 1 | - | - | ||
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András (Dr.Villányi Antal) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kosárlabda Akadémia | O | GY, 70 - 51 | 1 - 1 | - | - | ||
Játékvezetők: Németh András, Németh Balázs (Dr.Villányi Antal) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi SI KA/B | I | GY, 55 - 100 | 2 - 1 | - | - | ||
Játékvezetők: Németh András, Magyar Gyöngyi (Dr.Villányi Antal) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC | O | GY, 109 - 25 | 3 - 1 |
PAJOR Máté (24) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
HEGEDÜS Brúnó (8) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
PAJOR Máté (6) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd / A | O | GY, 60 - 56 | 4 - 1 |
SZALAY Domonkos (20) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
SZALAY Domonkos (11) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
SZALAY Domonkos (4) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 83 - 51 | 4 - 2 |
HALMAI Dániel (25) (Dombóvári Kosársuli KE) |
MAKKOS Dávid (8) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
HALMAI Dániel (5) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | PVSK Nemzeti Akadémia/A | O | GY, 83 - 68 | 5 - 2 |
TÓSZEGI SABATH Levente (22) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
FÜGEMANN Dániel (9) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
SZALAY Domonkos (3) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Schneider Bertold Antal (Dr.Villányi Antal) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kaposvári SI | O | GY, 79 - 62 | 6 - 2 |
SZALAY Domonkos (20) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
SZALAY Domonkos (12) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
LAKI Patrik (5) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János (Dr.Villányi Antal) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | NKA Pécs/B | O | GY, 89 - 32 | 7 - 2 |
HEGEDÜS Brúnó (24) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
HEGEDÜS Brúnó (16) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
SZALAY Domonkos (5) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor (Dr.Villányi Antal) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Soproni Sportiskola KA/A | O | V, 91 - 104 | 7 - 3 |
CSÁTALJAY Péter (49) (Soproni Sportiskola KA/A) |
SZALAY Domonkos (10) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
CSENDES Péter (7) (Soproni Sportiskola KA/A) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter (Dr.Villányi Antal) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | GY, 69 - 49 | 8 - 3 |
MAKKOS Dávid (19) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
SZŐKE Bálint (12) (Dombóvári Kosársuli KE) |
MAKKOS Dávid (4) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Lovas Péter, Szabó Tibor (Dr.Villányi Antal) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szombathelyi SI KA/A | I | GY, 63 - 65 | 9 - 3 |
NÉMETH Bálint Péter (17) (Szombathelyi SI KA/A) |
SZALAY Domonkos (13) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
SZŰCS Valter (4) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Bence, Herczeg Ágoston (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | PVSK Nemzeti Akadémia/A | I | V, 76 - 68 | 9 - 4 |
HŐGYE Patrik (22) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
HEGEDÜS Brúnó (10) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
GRÓF Máté (6) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kaposvári SI | I | GY, 51 - 75 | 10 - 4 |
SZALAY Domonkos (28) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
- | - |
Aréna: Eötvös Loránd Műszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Mester Milán, Frank Bianka (Kele János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | NKA Pécs/B | I | GY, 59 - 80 | 11 - 4 |
VASS Csongor (22) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
MAKKOS Dávid (14) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
MAKKOS Dávid (5) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
Játékvezetők: Ács Dezső, Fodor Sándor Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Soproni Sportiskola KA/A | I | V, 78 - 68 | 11 - 5 |
SZALAY Domonkos (22) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
SZALAY Domonkos (16) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
CSENDES Péter (10) (Soproni Sportiskola KA/A) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 56 - 97 | 11 - 6 |
SCHMERA Gergely (31) (NKA Pécs/A) |
SCHMERA Gergely (13) (NKA Pécs/A) |
MERKL Barna Márton (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Polyák Máté, Schneider Bertold Antal (Dr.Villányi Antal) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 83 - 47 | 11 - 7 |
REIZINGER Máté (26) (Dombóvári Kosársuli KE) |
HALMAI Dániel (15) (Dombóvári Kosársuli KE) |
HALMAI Dániel (8) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Játékvezetők: Ács Dezső, Balogh László (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 60 - 50 | 11 - 8 |
SZALAY Domonkos (16) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
HEGEDÜS Brúnó (18) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (8) (NKA Pécs/A) |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szombathelyi SI KA/A | O | V, 66 - 69 | 11 - 9 |
KOVÁCS Levente Hetény (25) (Szombathelyi SI KA/A) |
MAKKOS Dávid (11) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
MAKKOS Dávid (6) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
Aréna: Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lovas Péter, Szabó Tibor (Dr.Villányi Antal) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | PVSK Nemzeti Akadémia/A | I | GY, 49 - 61 | 12 - 9 |
SZALAY Domonkos (23) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
SZALAY Domonkos (19) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
MAKKOS Dávid (7) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
Játékvezetők: Nagy Bence László, dr. Szakács Imre Vilmos (Éles Péter Emil) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | GYKSE Szekszárd | O | GY, 98 - 76 | 13 - 9 |
SZALAY Domonkos (31) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
SZALAY Domonkos (13) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
MAKKOS Dávid (6) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | OSE Lions/A | I | GY, 55 - 89 | 14 - 9 |
SZALAY Domonkos (24) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
HEGEDÜS Brúnó (16) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
SZALAY Domonkos (4) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Vörös Eszter (Gecsei Ferenc) |