Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki KA/A | I | GY, 61 - 86 | 1 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Horváth Andreasz (Béndek Gábor Miklós) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK/A | I | GY, 44 - 125 | 2 - 0 | - | - |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Sportiskola KA/A | O | V, 77 - 82 | 2 - 1 | - | - | ||
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás (Béndek Gábor Miklós) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár/A | O | GY, 123 - 46 | 3 - 1 | - | - | ||
Játékvezetők: Szücs Balázs, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KS | O | GY, 151 - 26 | 4 - 1 | - | - | ||
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Debreceni KA/A | I | V, 91 - 71 | 4 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vasas Akadémia/A | O | GY, 77 - 73 | 5 - 2 |
SZALCZGRUBER Ádám (28) (DKKA/A) |
KERTÉSZ Dávid (12) (DKKA/A) |
DEIANA Sergio (2) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kecskeméti KA | O | GY, 89 - 79 | 6 - 2 |
SZABÓ Dániel (32) (Kecskeméti KA / A) |
SZABÓ Dániel (13) (Kecskeméti KA / A) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (5) (Kecskeméti KA / A) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Egri Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Óbudai Kosárlabda Akadémia | O | GY, 115 - 59 | 7 - 2 |
SZALCZGRUBER Ádám (27) (DKKA/A) |
DÓCS Benedek András (21) (Kaszások Akadémia) |
SIMON Benedek (8) (DKKA/A) |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | V, 97 - 84 | 7 - 3 |
HAJDU Péter Márton (44) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
HAJDU Péter Márton (15) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
HAJDU Péter Márton (4) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Gruber Nikolett Lilla (Halmos Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | NYKK-Eötvös | O | GY, 136 - 21 | 8 - 3 |
KERTÉSZ Dávid (25) (DKKA/A) |
KERTÉSZ Dávid (16) (DKKA/A) |
KERTÉSZ Dávid (6) (DKKA/A) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Egri Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Debreceni KA/A | I | V, 97 - 90 | 8 - 4 |
SZALCZGRUBER Ádám (25) (DKKA/A) |
KERTÉSZ Dávid (13) (DKKA/A) |
CZEGLÉDI Bence (7) (Debreceni KA/A) |
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MAFC/A | O | GY, 105 - 69 | 9 - 4 |
BATA Olivér (28) (DKKA/A) |
TÓTH Vilmos Károly (9) (MAFC/A) |
BATA Olivér (5) (DKKA/A) |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Horváth Andreasz (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 79 - 66 | 9 - 5 |
KERTÉSZ Dávid (26) (DKKA/A) |
CSUTI Kornél (17) (Vasas Akadémia/A) |
SIMON Benedek (4) (DKKA/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kecskeméti KA | I | V, 81 - 73 | 9 - 6 |
SZABÓ Dániel (34) (Kecskeméti KA / A) |
MÁRI György József (18) (Kecskeméti KA / A) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (8) (Kecskeméti KA / A) |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Óbudai Kosárlabda Akadémia | I | GY, 67 - 102 | 10 - 6 |
BATA Olivér (30) (DKKA/A) |
DÓCS Benedek András (12) (Kaszások Akadémia) |
BATA Olivér (8) (DKKA/A) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Tahin András (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | GY, 79 - 64 | 11 - 6 |
CSORBA Gyula Viktor (25) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
HAJDU Péter Márton (12) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
SZALCZGRUBER Ádám (5) (DKKA/A) |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Bónitz István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MAFC/A | I | V, 79 - 71 | 11 - 7 |
SIMON Benedek (24) (DKKA/A) |
TÓTH Vilmos Károly (15) (MAFC/A) |
BOKA-MAGÓ Áron István (6) (MAFC/A) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Kapros Roland (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Debreceni KA/A | O | GY, 64 - 52 | 12 - 7 |
SIMON Benedek (20) (DKKA/A) |
VIRÁGH Benedek (16) (Debreceni KA/A) |
BATA Olivér (6) (DKKA/A) |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | NYKK-Eötvös | I | GY, 62 - 115 | 13 - 7 | - | - | |
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik (Molnár Péter Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 66 - 111 | 13 - 8 |
PIFKÓ Bálint (37) (NKA Pécs/A) |
SCHMERA Gergely (13) (NKA Pécs/A) |
PIFKÓ Bálint (10) (NKA Pécs/A) |
Játékvezetők: Szájer József, Gombos Márk Bálint (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Soproni Sportiskola KA/A | I | V, 100 - 80 | 13 - 9 |
CSÁTALJAY Péter (44) (Soproni Sportiskola KA/A) |
BŐHM Ádám (14) (Soproni Sportiskola KA/A) |
CSENDES Péter (15) (Soproni Sportiskola KA/A) |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián (Kozák Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 68 - 62 | 13 - 10 |
SZALCZGRUBER Ádám (21) (DKKA/A) |
KERTÉSZ Dávid (15) (DKKA/A) |
HALMAI Dániel (10) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szombathelyi SI KA/A | O | V, 80 - 85 | 13 - 11 |
SIMON Benedek (29) (DKKA/A) |
SIMON Benedek (11) (DKKA/A) |
KERTÉSZ Dávid (4) (DKKA/A) |
Játékvezetők: Czupi Márton, Tatár Domonkos (Birkás Károly) |