Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BME-MAFC | I | V, 90 - 43 | 0 - 1 |
KOMMA László András (23) (BME-MAFC) |
CSEPREGI Ádám István (11) (BME-MAFC) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (9) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem | O | GY, 90 - 78 | 1 - 1 |
SZABÓ Levente (36) (Mosonmagyaróvár Széchenyi E.) |
KACSKÓ Csaba (8) (Veszprémi Egyetemi SC) |
TÓTH Richárd (5) (Mosonmagyaróvár Széchenyi E.) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Közgáz SC és DSK | O | V, 63 - 100 | 1 - 2 |
KISS Barnabás (20) (Közgáz SC és DSK) |
KISS Barnabás (14) (Közgáz SC és DSK) |
KISS Barnabás (7) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | PTE-Petőfi SE | O | GY, 71 - 66 | 2 - 2 |
NOVÁK Patrik (18) (Veszprémi Egyetemi SC) |
SCHMITZ Dávid (10) (PTE-Petőfi SE) |
SCHMITZ Dávid (6) (PTE-Petőfi SE) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | SMAFC | I | V, 101 - 69 | 2 - 3 |
TUKOVITS Balázs (32) (SMAFC) |
HEISZENBERGER Norbert (11) (SMAFC) |
HORVÁTH Máté (16) (SMAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE | O | V, 53 - 94 | 2 - 4 |
KÖRMENDI Bence (28) (Szombathelyi Egyetemi SE) |
KÖRMENDI Bence (15) (Szombathelyi Egyetemi SE) |
HORVÁTH Csaba (8) (Szombathelyi Egyetemi SE) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | PTE-PEAC | I | V, 100 - 70 | 2 - 5 |
NAGY Kevin Krisztián (22) (PTE-PEAC) |
KOVÁCS Botond Áron (10) (Veszprémi Egyetemi SC) |
NAGY Kevin Krisztián (6) (PTE-PEAC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | NKE SE | O | GY, 102 - 55 | 3 - 5 |
NOVÁK Patrik (23) (Veszprémi Egyetemi SC) |
NOVÁK Patrik (12) (Veszprémi Egyetemi SC) |
BIRKÁS András (6) (Veszprémi Egyetemi SC) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Közgáz SC és DSK | I | V, 72 - 65 | 3 - 6 |
BRUDER Flórián (19) (Veszprémi Egyetemi SC) |
BRUDER Flórián (13) (Veszprémi Egyetemi SC) |
LACZÓ Levente (6) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | BME-MAFC | O | V, 47 - 104 | 3 - 7 |
BARANYI Péter Balázs (23) (BME-MAFC) |
BARANYI Péter Balázs (16) (BME-MAFC) |
HORVÁTH Marcell (5) (BME-MAFC) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem | I | V, 113 - 54 | 3 - 8 |
DOMSITZ Márton (36) (Mosonmagyaróvár Széchenyi E.) |
DOMSITZ Márton (14) (Mosonmagyaróvár Széchenyi E.) |
GEIGER Bálint József (10) (Mosonmagyaróvár Széchenyi E.) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | PTE-Petőfi SE | I | V, 73 - 59 | 3 - 9 |
BIRKÁS András (28) (Veszprémi Egyetemi SC) |
KOVÁCS Botond Áron (14) (Veszprémi Egyetemi SC) |
BIRKÁS András (3) (Veszprémi Egyetemi SC) |
Aréna: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | SMAFC | O | GY, 63 - 49 | 4 - 9 |
TUKOVITS Balázs (16) (SMAFC) |
KOVÁCS Botond Áron (11) (Veszprémi Egyetemi SC) |
HORVÁTH Máté (6) (SMAFC) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE | I | V, 76 - 48 | 4 - 10 |
NOVÁK Patrik (20) (Veszprémi Egyetemi SC) |
FRISNYÁK Dániel Ádám (10) (Szombathelyi Egyetemi SE) |
HORVÁTH Csaba (5) (Szombathelyi Egyetemi SE) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bognár Tamás, Kiss Márton Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | PTE-PEAC | O | V, 53 - 91 | 4 - 11 |
KIS Milán (21) (PTE-PEAC) |
KIS Milán (17) (PTE-PEAC) |
NAGY Kevin Krisztián (5) (PTE-PEAC) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Magyari Viktor |