Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | EKE Eger | O | GY, 89 - 71 | 1 - 0 |
SZICSÁK Bence (24) (EKE Eger) |
SZICSÁK Bence (12) (EKE Eger) |
NAGY Botond Ágoston (7) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | I | GY, 79 - 96 | 2 - 0 |
DEMETER Ádám (27) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
MOKÁNSZKI Máté (8) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
KOVÁCS Zoltán (5) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
Aréna: Nyíregyházi Főiskola | Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Miskolci Egyetem | O | GY, 66 - 64 | 3 - 0 |
LIPPAI Szabolcs (24) (Miskolci Egyetem) |
LIPPAI Szabolcs (18) (Miskolci Egyetem) |
KOZÁK Márton (5) (Miskolci Egyetem) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | AKE-BGE | O | GY, 74 - 53 | 4 - 0 |
LAMAN Richárd (17) (TFSE) |
FÉLIX Ákos (13) (TFSE) |
STEIER Roland László (4) (AKE-BGE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Kozma Balázs, Jurászik László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | ELTE BEAC | I | GY, 78 - 96 | 5 - 0 |
GYURCSÁNYI Péter (29) (ELTE BEAC) |
MOKOS Dániel (18) (ELTE BEAC) |
SZABÓ Domokos Mátyás (14) (TFSE) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Debreceni Egyetem | O | GY, 94 - 75 | 6 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (36) (TFSE) |
GÁSPÁR Mátyás (11) (Debreceni Egyetem) |
NAGY Benedek Ágost (8) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Debreceni Medikus SE | O | GY, 109 - 58 | 7 - 0 |
CSIRPÁK Patrik Tibor (23) (Debreceni Medikus SE) |
LAMAN Richárd (13) (TFSE) |
VELKEY Lőrinc (8) (Debreceni Medikus SE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Szegedi RSC | I | GY, 46 - 95 | 8 - 0 |
LAMAN Richárd (19) (TFSE) |
FÉLIX Ákos (11) (TFSE) |
SZABÓ Domokos Mátyás (6) (TFSE) |
Aréna: JGYPK Topolya sori Sportcsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | EKE Eger | I | GY, 63 - 106 | 9 - 0 |
NAGY Benedek Ágost (24) (TFSE) |
KELENFÖLDI Domonkos (11) (TFSE) |
NAGY Botond Ágoston (7) (TFSE) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | O | GY, 80 - 73 | 10 - 0 |
DEMETER Ádám (21) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
MOKÁNSZKI Máté (12) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
NAGY Botond Ágoston (11) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Miskolci Egyetem | I | V, 81 - 74 | 10 - 1 |
KOZÁK Bertalan (22) (Miskolci Egyetem) |
KELENFÖLDI Domonkos (11) (TFSE) |
TAKÁCS Dániel (10) (Miskolci Egyetem) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | AKE-BGE | I | GY, 63 - 85 | 11 - 1 |
PINTÉR Dávid (17) (TFSE) |
PINTÉR Dávid (12) (TFSE) |
SZABÓ Domokos Mátyás (11) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Németh Patrik, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | ELTE BEAC | O | GY, 76 - 49 | 12 - 1 |
BARTOS Bálint István (26) (ELTE BEAC) |
SZABÓ Domokos Mátyás (12) (TFSE) |
SZABÓ Domokos Mátyás (5) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Debreceni Egyetem | I | GY, 73 - 105 | 13 - 1 |
ARMAGHANI Ármin (22) (TFSE) |
PINTÉR Dávid (8) (TFSE) |
SZABÓ Domokos Mátyás (9) (TFSE) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László |