Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | MOGAAC | O | GY, 89 - 60 | 1 - 0 |
DÁVID Róbert (20) (Dombóvár) |
KŐNIG Richárd (3) (Dombóvár) |
TÓTH Richárd (7) (MOGAAC) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kozármisleny SE | I | GY, 53 - 84 | 2 - 0 |
FAZEKAS Viktor (16) (Dombóvár) |
KOLLER Tamás (2) (Kozármisleny SE) |
BUDAY-SÁNTHA Attila (6) (Kozármisleny SE) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | CVSE Vulkán Fürdő | O | GY, 64 - 60 | 3 - 0 |
ORBÁN Tibor Ferenc (21) (CVSE Vulkán Fürdő) |
FETZER Maximilián (3) (Dombóvár) |
ORBÁN Tibor Ferenc (7) (CVSE Vulkán Fürdő) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Földvári Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Ifjú Tigrisek | I | GY, 66 - 84 | 4 - 0 |
DÁVIDHÁZI Dániel (22) (Ifjú Tigrisek) |
FETZER Maximilián (2) (Dombóvár) |
DÁVIDHÁZI Dániel (2) (Ifjú Tigrisek) |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, dr. Vajda Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE | O | GY, 72 - 42 | 5 - 0 |
FETZER Maximilián (17) (Dombóvár) |
VÉRTES Zsombor (3) (Dombóvár) |
SZILÁGYI Tamás (2) (Dombóvár) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Soproni Tigrisek KE | I | V, 86 - 64 | 5 - 1 |
ERDŐSI Gyula (21) (Soproni Tigrisek KE) |
KUTASI Gergely (3) (Soproni Tigrisek KE) |
ERDŐSI Gyula (6) (Soproni Tigrisek KE) |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Ádám, Kiss Márton Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PTE-PEAC | I | V, 64 - 39 | 5 - 2 |
NAGY Bence (15) (PTE-PEAC) |
NAGY Bence (3) (PTE-PEAC) |
NYULÁSZ Barnabás (4) (PTE-PEAC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Koncsek Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | OSE Lions II. | O | GY, 87 - 59 | 6 - 2 |
VARGA Tamás (17) (OSE Lions II.) |
KÖVÉR Martin (3) (OSE Lions II.) |
VARGA Tamás (4) (OSE Lions II.) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | OSE Lions II. | I | GY, 53 - 81 | 7 - 2 |
VÉRTES Zsombor (22) (Dombóvár) |
TúRI András (4) (OSE Lions II.) |
FETZER Maximilián (5) (Dombóvár) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MOGAAC | I | GY, 34 - 70 | 8 - 2 |
HADNAGY Bence (15) (Dombóvár) |
NAGY-BÍRÓ Benedek (1) (MOGAAC) |
SZABÓ Levente (4) (MOGAAC) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Kozármisleny SE | O | GY, 95 - 43 | 9 - 2 |
KÖVECS Martin (17) (Kozármisleny SE) |
SZILÁGYI Tamás (3) (Dombóvár) |
KÖVECS Martin (8) (Kozármisleny SE) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | CVSE Vulkán Fürdő | I | V, 68 - 62 | 9 - 3 |
SZABÓ Bence Dávid (20) (CVSE Vulkán Fürdő) |
VÉRTES Zsombor (3) (Dombóvár) |
GREBENÁR Péter (7) (CVSE Vulkán Fürdő) |
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna | Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Ifjú Tigrisek | I | GY, 54 - 96 | 10 - 3 |
HADNAGY Bence (23) (Dombóvár) |
HADNAGY Bence (3) (Dombóvár) |
GUNDINGER Soma (6) (Ifjú Tigrisek) |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bognár Tamás, Kiss Márton Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE | I | V, 66 - 51 | 10 - 4 |
OROSZI Viktor (16) (SZOESE) |
VÉRTES Zsombor (2) (Dombóvár) |
HADNAGY Bence (7) (Dombóvár) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Soproni Tigrisek KE | O | V, 64 - 70 | 10 - 5 |
TÓTH Kristóf (24) (Dombóvár) |
TÓTH Kristóf (4) (Dombóvár) |
HALÁSZ Tamás (3) (Soproni Tigrisek KE) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | PTE-PEAC | O | V, 70 - 72 | 10 - 6 | - | - | |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Csallóközi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | OSE Lions II. | I | V, 73 - 71 | 10 - 7 | - | - | |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Németh Patrik |