Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Ifjú Tigrisek | I | GY, 68 - 93 | 1 - 0 |
NAGY Bence (26) (PTE-PEAC) |
NAGY Bence (4) (PTE-PEAC) |
NAGY Bence (8) (PTE-PEAC) |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | OSE Lions II. | I | V, 79 - 74 | 1 - 1 |
TúRI András (24) (OSE Lions II.) |
DR. POPGYÁKUNIK Balázs (4) (PTE-PEAC) |
DR. POPGYÁKUNIK Balázs (8) (PTE-PEAC) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kozármisleny SE | I | GY, 76 - 94 | 2 - 1 |
KÖVECS Martin (20) (Kozármisleny SE) |
NAGY Bence (3) (PTE-PEAC) |
KÖVECS Martin (11) (Kozármisleny SE) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fodor Sándor Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | CVSE Vulkán Fürdő | I | V, 81 - 73 | 2 - 2 |
GREBENÁR Péter (29) (CVSE Vulkán Fürdő) |
DR. POPGYÁKUNIK Balázs (4) (PTE-PEAC) |
ORBÁN Tibor Ferenc (4) (CVSE Vulkán Fürdő) |
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Földesi Marcell |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Ifjú Tigrisek | O | GY, 116 - 88 | 3 - 2 |
DÁVIDHÁZI Dániel (35) (Ifjú Tigrisek) |
DR. POPGYÁKUNIK Balázs (7) (PTE-PEAC) |
TAMÁSI Péter András (9) (Ifjú Tigrisek) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MOGAAC | O | GY, 119 - 74 | 4 - 2 |
NAGY Bence (31) (PTE-PEAC) |
NAGY Bence (4) (PTE-PEAC) |
TÓTH Richárd (8) (MOGAAC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Fodor Sándor Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE | I | GY, 76 - 77 | 5 - 2 |
GÁSPÁR Erik Dániel (25) (PTE-PEAC) |
CZEIGLI Roland (4) (SZOESE) |
NAGY Bence (6) (PTE-PEAC) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Dombóvári KSE | O | GY, 64 - 39 | 6 - 2 |
NAGY Bence (15) (PTE-PEAC) |
NAGY Bence (3) (PTE-PEAC) |
NYULÁSZ Barnabás (4) (PTE-PEAC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Koncsek Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Soproni Tigrisek KE | O | GY, 116 - 83 | 7 - 2 |
SCHUJ Márton János (28) (PTE-PEAC) |
SCHUJ Márton János (8) (PTE-PEAC) |
ERDŐSI Gyula (4) (Soproni Tigrisek KE) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | MOGAAC | I | GY, 75 - 101 | 8 - 2 |
BARUTA Richárd Roland (24) (MOGAAC) |
BARUTA Richárd Roland (3) (MOGAAC) |
TÓTH Richárd (5) (MOGAAC) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Kozármisleny SE | O | GY, 97 - 74 | 9 - 2 |
DR. POPGYÁKUNIK Balázs (20) (PTE-PEAC) |
SZAVAI Péter (2) (Kozármisleny SE) |
KÖVECS Martin (10) (Kozármisleny SE) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | CVSE Vulkán Fürdő | O | GY, 73 - 67 | 10 - 2 |
SZABÓ Bence Dávid (24) (CVSE Vulkán Fürdő) |
SCHUJ Márton János (5) (PTE-PEAC) |
SZABÓ Bence Dávid (3) (CVSE Vulkán Fürdő) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Soproni Tigrisek KE | I | V, 92 - 71 | 10 - 3 | - | - | |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Ádám, Kovács Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | OSE Lions II. | O | GY, 96 - 73 | 11 - 3 | - | - | |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Frank Bianka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE | O | GY, 73 - 70 | 12 - 3 | - | - | |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Fodor Sándor Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Dombóvári KSE | I | GY, 70 - 72 | 13 - 3 | - | - | |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Csallóközi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Ifjú Tigrisek | I | GY, 69 - 87 | 14 - 3 | - | - | |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté |