Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | ELTE BEAC | I | V, 96 - 60 | 0 - 1 |
FÖLDI Márton (17) (ELTE BEAC) |
GYURCSÁNYI Péter (5) (ELTE BEAC) |
SZÉPLAKI Balázs Bátor (4) (Malév SC) |
Aréna: ELTE Sportcsarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Erdész Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | MAFC Martos | O | V, 65 - 109 | 0 - 2 |
KWAME Robert Ayewubo (22) (MAFC Martos) |
BARTUS Gergely (4) (MAFC Martos) |
WIELLING Jasper Ekke Gerrit (3) (MAFC Martos) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Magyar Zoltán, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BRAVOS | O | GY, 73 - 61 | 1 - 2 |
KORSZAKASZ András (21) (Malév SC) |
MUNTEÁN András Gyula (3) (BRAVOS) |
MUNTEÁN András Gyula (5) (BRAVOS) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Nagy László, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Százhalombattai KSE | I | V, 86 - 66 | 1 - 3 |
KORSZAKASZ András (21) (Malév SC) |
DREVENKA Dávid Imre (3) (Százhalombattai KSE) |
KORSZAKASZ András (8) (Malév SC) |
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Közgáz SC és DSK/A | I | V, 92 - 70 | 1 - 4 |
ÚR Mátyás Péter (19) (Közgáz A) |
KUBATOV Gábor (4) (Malév SC) |
VÁGVÖLGYI Ádám (6) (Közgáz A) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budaörsi DSE | O | GY, 54 - 49 | 2 - 4 |
GYAPJAS Péter (18) (Budaörsi DSE) |
SRANKÓ Zsolt (2) (Malév SC) |
GYAPJAS Péter (7) (Budaörsi DSE) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Sértő Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BKG PRIMA Akadémia | O | V, 67 - 71 | 2 - 5 |
TERÉK Nándor Gábor (23) (BKG PRIMA Akadémia) |
TAGA György (5) (BKG PRIMA Akadémia) |
GÁSPÁR Attila (8) (BKG PRIMA Akadémia) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Kisházi Béla Kálmán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Zuglói Sasok | O | V, 72 - 101 | 2 - 6 |
KORSZAKASZ András (27) (Malév SC) |
PÁLHÁZI Richárd (6) (Zuglói Sasok) |
SEBŐK Bence (7) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Kruk Melinda, Válé Flórián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | PSK-Csepel | O | V, 64 - 95 | 2 - 7 |
LÁSZLÓ Zsolt (26) (PSK-Csepel) |
LÁSZLÓ Zsolt (3) (PSK-Csepel) |
BICSKEI Dániel Béla (5) (Malév SC) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | BKG-Veresegyház | O | GY, 69 - 66 | 3 - 7 |
KORSZAKASZ András (25) (Malév SC) |
MOLNÁR Bence (3) (BKG-Veresegyház) |
SZABÓ Márton Balázs (4) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Magyar Zoltán, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | KKS DSE | O | V, 69 - 78 | 3 - 8 |
GECSEG Ádám (26) (KKS) |
GECSEG Ádám (6) (KKS) |
GECSEG Ádám (4) (KKS) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Pohánka Balázs, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | TFSE | O | V, 62 - 93 | 3 - 9 |
KORSZAKASZ András (17) (Malév SC) |
DÉVÉNYI András (2) (TFSE) |
SZABÓ Domokos Mátyás (4) (TFSE) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Jurászik László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | BUDAFOK II. | I | V, 85 - 60 | 3 - 10 |
NAGY Levente (20) (BUDAFOK II.) |
KISS Mihály Barna (3) (BUDAFOK II.) |
KUBATOV Gábor (5) (Malév SC) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Németh Patrik, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | ELTE BEAC | O | V, 40 - 81 | 3 - 11 |
GYURCSÁNYI Péter (17) (ELTE BEAC) |
GYURCSÁNYI Péter (3) (ELTE BEAC) |
VARGA Zsolt (6) (ELTE BEAC) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Kozma Balázs, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Dunaharaszti MTK | I | V, 105 - 75 | 3 - 12 |
TURSICS Krisztián (28) (Dunaharaszti MTK) |
TURSICS Krisztián (8) (Dunaharaszti MTK) |
BIHARI Máté (4) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, Erdész Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | MAFC Martos | I | V, 109 - 42 | 3 - 13 |
KWAME Robert Ayewubo (28) (MAFC Martos) |
TEMESVÁRI Zsolt (1) (MAFC Martos) |
TEMESVÁRI Zsolt (4) (MAFC Martos) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Matics Sándor, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | BRAVOS | I | V, 84 - 80 | 3 - 14 |
FARKAS Alpár Endre (34) (BRAVOS) |
CSÖBÖR Bálint (4) (Malév SC) |
FARKAS Alpár Endre (10) (BRAVOS) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Százhalombattai KSE | O | V, 73 - 105 | 3 - 15 |
KORSZAKASZ András (24) (Malév SC) |
FERTER Attila (4) (Százhalombattai KSE) |
KORSZAKASZ András (7) (Malév SC) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Közgáz SC és DSK/A | O | V, 49 - 83 | 3 - 16 |
ÚR Mátyás Péter (18) (Közgáz A) |
BERNACCHINI Dániel (3) (Közgáz A) |
TÓTH Szabolcs Ákos (4) (Közgáz A) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Bagi Bálint, Magyar Zoltán |