Műsor - 2019. október 3. 20:10
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Közgáz SC és DSK/BKözgáz SC és DSK/B I V, 91 - 54 0 - 1 FÖLDES Dániel (19)
(Közgáz SC és DSK/B)
DR.ESSŐSY Mátyás Miklós (4)
(Közgáz SC és DSK/B)
FARAJ ALFARAG Osama (2)
(Közgáz SC és DSK/B)
Aréna: Lónyay Református Gimnázium Játékvezetők: Hartai Tamás, Kapros Roland
Műsor - 2019. október 9. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló TF-BP SETF-BP SE O GY, 87 - 85 1 - 1 KOROMPAI Zsolt László (23)
(TF-BP SE)
KOROMPAI Zsolt László (7)
(TF-BP SE)
PINTÉR Máté Ferenc (5)
(TF-BP SE)
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Jurászik László
Műsor - 2019. október 18. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló SZPA-HSESZPA-HSE I V, 103 - 87 1 - 2 TULKÁN Máté (32)
(SZPA-HSE)
BURJÁN Imre (7)
(Monori SE)
TULKÁN Máté (12)
(SZPA-HSE)
Aréna: HIT Park Labdacsarnok Játékvezetők: Kozma Balázs, Simon Kristóf Kolos
Műsor - 2019. október 25. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló MAFC BMEMAFC BME O GY, 81 - 63 2 - 2 LAZA Máté (23)
(Monori SE)
TUBA Zoltán (3)
(MAFC BME)
LAZA Máté (4)
(Monori SE)
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor Játékvezetők: Nagy László, Lázár Zsigmond György
Műsor - 2019. november 6. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló BKG PRIMA Akadémia U18BKG PRIMA Akadémia U18 O GY, 93 - 69 3 - 2 IGONDA Benedek (20)
(BKG PRIMA Akadémia U18)
IGONDA Benedek (4)
(BKG PRIMA Akadémia U18)
HÁRY Szabolcs (6)
(Monori SE)
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor Játékvezetők: Tóth Kitti, Gaál Norbert
Műsor - 2019. november 13. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló VMG DSEVMG DSE O GY, 90 - 88 4 - 2 MORAUVSZKI Gergely (27)
(VMG DSE)
BURJÁN Imre (5)
(Monori SE)
TAKÁCS Áron (4)
(VMG DSE)
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sértő Róbert
Műsor - 2019. november 24. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló PILIS BASKETPILIS BASKET I GY, 65 - 84 5 - 2 GOMOLA Bence (19)
(Monori SE)
JAKKEL Mihály Péter (4)
(PILIS BASKET)
MANNINGER Marcell (4)
(PILIS BASKET)
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás
Műsor - 2019. november 29. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Szentendrei KSESzentendrei KSE O GY, 90 - 65 6 - 2 BURJÁN Imre (24)
(Monori SE)
DOROGI Erik (3)
(Szentendrei KSE)
BURJÁN Imre (7)
(Monori SE)
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Káré Gergő
Műsor - 2019. december 6. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló BLF KKBLF KK O GY, 91 - 81 7 - 2 KÖNTÖS Gergő (29)
(Monori SE)
KÖNTÖS Gergő (7)
(Monori SE)
RÉVÉSZ Ádám (6)
(BLF KK)
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor Játékvezetők: Gyurka Tamás, Káré Gergő
Műsor - 2019. december 15. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
10. forduló Kandó FSCKandó FSC I GY, 58 - 73 8 - 2 KÖNTÖS Gergő (24)
(Monori SE)
MAROSSY Dávid (5)
(Kandó FSC)
PÁLINKÁS Tamás (2)
(Kandó FSC)
Aréna: Lónyay Református Gimnázium Játékvezetők: Tóth Kitti, Matics Sándor
Műsor - 2019. december 18. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló Józsefvárosi KCJózsefvárosi KC O V, 70 - 75 8 - 3 PETRUCSIK Bence (23)
(Józsefvárosi KC)
PETRUCSIK Bence (3)
(Józsefvárosi KC)
PETRUCSIK Bence (8)
(Józsefvárosi KC)
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor Játékvezetők: Németh Patrik, Gyurka Tamás
Műsor - 2020. január 17. 20:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
14. forduló Pénzügyőr SportegyesületPénzügyőr Sportegyesület I V, 106 - 48 8 - 4 DOBOS Viktor (25)
(Pénzügyőr Sportegyesület)
DOBOS Viktor (6)
(Pénzügyőr Sportegyesület)
KÖNTÖS Gergő (4)
(Monori SE)
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem Játékvezetők: Lövei László, Nagy László
Műsor - 2020. január 23. 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
15. forduló Gödi SEGödi SE I V, 84 - 68 8 - 5 GRKOVIC Marko (28)
(Gödi SE)
HÁRY Szabolcs (4)
(Monori SE)
GRKOVIC Marko (3)
(Gödi SE)
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra
Műsor - 2020. február 10. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló Honvéd-NKEHonvéd-NKE O V, 69 - 90 8 - 6 GARAI Gergő (23)
(Honvéd-NKE)
GARAI Gergő (5)
(Honvéd-NKE)
BÉRES Benedek (4)
(Honvéd-NKE)
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor Játékvezetők: Sértő Róbert, Káré Gergő
Műsor - 2020. február 14. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
18. forduló SZPA-HSESZPA-HSE O V, 66 - 98 8 - 7 KULIFAI Máté (31)
(SZPA-HSE)
GYURICSKÓ András (4)
(Monori SE)
BURJÁN Imre (6)
(Monori SE)
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor Játékvezetők: Sértő Róbert, Lázár Zsigmond György
Műsor - 2020. február 23. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
19. forduló MAFC BMEMAFC BME I V, 88 - 59 8 - 8 VÁRFALVI Dániel (20)
(MAFC BME)
KÖNTÖS Gergő (3)
(Monori SE)
FORRAY Gábor (7)
(MAFC BME)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis
Műsor - 2020. március 1. 20:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
20. forduló BKG PRIMA Akadémia U18BKG PRIMA Akadémia U18 I GY, 68 - 78 9 - 8 IGONDA Benedek (25)
(BKG PRIMA Akadémia U18)
PILLER Bálint Nándor (3)
(BKG PRIMA Akadémia U18)
PILLER Bálint Nándor (7)
(BKG PRIMA Akadémia U18)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert
Műsor - 2020. március 2. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
16. forduló Közgáz SC és DSK/BKözgáz SC és DSK/B O V, 73 - 92 9 - 9 GYURICSKÓ András (24)
(Monori SE)
JÁNOSI Ádám (3)
(Közgáz SC és DSK/B)
GYURICSKÓ András (5)
(Monori SE)
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor Játékvezetők: Sentényi Barna, Sértő Róbert
Műsor - 2020. március 8. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
21. forduló VMG DSEVMG DSE I V, 94 - 62 9 - 10 - -
Aréna: Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok Játékvezetők: Sértő Róbert, Lázár Zsigmond György

Megyei szövetségek