Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Közgáz SC és DSK/B | I | V, 91 - 54 | 0 - 1 |
FÖLDES Dániel Gábor (19) (Közgáz SC és DSK/B) |
DR. ESSŐSY Mátyás Miklós (4) (Közgáz SC és DSK/B) |
ALFARAG Osama Faraj Hashem (2) (Közgáz SC és DSK/B) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Hartai Tamás, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | TF-BP SE | O | GY, 87 - 85 | 1 - 1 |
KOROMPAI Zsolt László (23) (TF-BP SE) |
KOROMPAI Zsolt László (7) (TF-BP SE) |
PINTÉR Máté Ferenc (5) (TF-BP SE) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Jurászik László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | SZPA-HSE | I | V, 103 - 87 | 1 - 2 |
TULKÁN Máté (32) (SZPA-HSE) |
BURJÁN Imre (7) (Monori SE) |
TULKÁN Máté (12) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Kozma Balázs, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MAFC BME | O | GY, 81 - 63 | 2 - 2 |
LAZA Máté (23) (Monori SE) |
TUBA Zoltán (3) (MAFC BME) |
LAZA Máté (4) (Monori SE) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Nagy László, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BKG PRIMA Akadémia U18 | O | GY, 93 - 69 | 3 - 2 |
IGONDA Benedek (20) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
IGONDA Benedek (4) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
HÁRY Szabolcs (6) (Monori SE) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Tóth Kitti, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | VMG DSE | O | GY, 90 - 88 | 4 - 2 |
MORAUVSZKI Gergely (27) (VMG DSE) |
BURJÁN Imre (5) (Monori SE) |
TAKÁCS Áron (4) (VMG DSE) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sértő Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | PILIS BASKET | I | GY, 65 - 84 | 5 - 2 |
GOMOLA Bence (19) (Monori SE) |
JAKKEL Mihály Péter (4) (PILIS BASKET) |
MANNINGER Marcell (4) (PILIS BASKET) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szentendrei KSE | O | GY, 90 - 65 | 6 - 2 |
BURJÁN Imre (24) (Monori SE) |
DOROGI Erik (3) (Szentendrei KSE) |
BURJÁN Imre (7) (Monori SE) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | BLF KK | O | GY, 91 - 81 | 7 - 2 |
KÖNTÖS Gergő (29) (Monori SE) |
KÖNTÖS Gergő (7) (Monori SE) |
RÉVÉSZ Ádám (6) (BLF KK) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kandó FSC | I | GY, 58 - 73 | 8 - 2 |
KÖNTÖS Gergő (24) (Monori SE) |
MAROSSY Dávid (5) (Kandó FSC) |
PÁLINKÁS Tamás (2) (Kandó FSC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kitti, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Józsefvárosi KC | O | V, 70 - 75 | 8 - 3 |
PETRUCSIK Bence (23) (Józsefvárosi KC) |
PETRUCSIK Bence (3) (Józsefvárosi KC) |
PETRUCSIK Bence (8) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Németh Patrik, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület | I | V, 106 - 48 | 8 - 4 |
DOBOS Viktor (25) (Pénzügyőr Sportegyesület) |
DOBOS Viktor (6) (Pénzügyőr Sportegyesület) |
KÖNTÖS Gergő (4) (Monori SE) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Lövei László, Nagy László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Gödi SE | I | V, 84 - 68 | 8 - 5 |
GRKOVIC Marko (28) (Gödi SE) |
HÁRY Szabolcs (4) (Monori SE) |
GRKOVIC Marko (3) (Gödi SE) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Honvéd-NKE | O | V, 69 - 90 | 8 - 6 |
GARAI Gergő (23) (Honvéd-NKE) |
GARAI Gergő (5) (Honvéd-NKE) |
BÉRES Benedek (4) (Honvéd-NKE) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Sértő Róbert, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | SZPA-HSE | O | V, 66 - 98 | 8 - 7 |
KULIFAI Máté (31) (SZPA-HSE) |
GYURICSKÓ András (4) (Monori SE) |
BURJÁN Imre (6) (Monori SE) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Sértő Róbert, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | MAFC BME | I | V, 88 - 59 | 8 - 8 |
VÁRFALVI Dániel (20) (MAFC BME) |
KÖNTÖS Gergő (3) (Monori SE) |
FORRAY Gábor (7) (MAFC BME) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | BKG PRIMA Akadémia U18 | I | GY, 68 - 78 | 9 - 8 |
IGONDA Benedek (25) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
PILLER Bálint Nándor (3) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
PILLER Bálint Nándor (7) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Közgáz SC és DSK/B | O | V, 73 - 92 | 9 - 9 |
GYURICSKÓ András (24) (Monori SE) |
JÁNOSI Ádám (3) (Közgáz SC és DSK/B) |
GYURICSKÓ András (5) (Monori SE) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Sentényi Barna, Sértő Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | VMG DSE | I | V, 94 - 62 | 9 - 10 | - | - | |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Lázár Zsigmond György |