Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Gödi SE | O | GY, 74 - 55 | 1 - 0 |
DINNYÉS Dávid Ferenc (20) (Gödi SE) |
RÉVÉSZ Ádám (2) (BLF KK) |
KÓNYI Árpád Benjámin (6) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Közgáz SC és DSK/B | I | V, 82 - 67 | 1 - 1 |
DANKÓ Tamás (16) (BLF KK) |
MÁTÉS Gábor (3) (Közgáz SC és DSK/B) |
FÖLDES Dániel Gábor (5) (Közgáz SC és DSK/B) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | TF-BP SE | I | V, 78 - 50 | 1 - 2 |
KAROSI Gergely (19) (TF-BP SE) |
KOROMPAI Ákos István (3) (TF-BP SE) |
KAROSI Gergely (6) (TF-BP SE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | SZPA-HSE | O | GY, 77 - 67 | 2 - 2 |
DANKÓ Tamás (19) (BLF KK) |
CZEBA Péter (2) (BLF KK) |
FODOR Bálint (3) (SZPA-HSE) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | MAFC BME | I | V, 74 - 72 | 2 - 3 |
DANKÓ Tamás (23) (BLF KK) |
DANKÓ Tamás (3) (BLF KK) |
RÉVÉSZ Ádám (4) (BLF KK) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy László, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BKG PRIMA Akadémia U18 | O | GY, 150 - 32 | 3 - 3 |
DANKÓ Tamás (32) (BLF KK) |
KÓNYI Árpád Benjámin (3) (BLF KK) |
CZEBA Péter (4) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Józsa András Junior, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | VMG DSE | I | GY, 49 - 87 | 4 - 3 |
DANKÓ Tamás (26) (BLF KK) |
DANKÓ Tamás (2) (BLF KK) |
MOLDVAY Marcell (4) (BLF KK) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Matics Sándor, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | PILIS BASKET | O | GY, 99 - 58 | 5 - 3 |
DANKÓ Tamás (24) (BLF KK) |
DANKÓ Tamás (2) (BLF KK) |
MANNINGER Marcell (4) (PILIS BASKET) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Monori SE | I | V, 91 - 81 | 5 - 4 |
KÖNTÖS Gergő (29) (Monori SE) |
KÖNTÖS Gergő (7) (Monori SE) |
RÉVÉSZ Ádám (6) (BLF KK) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Szentendrei KSE | O | GY, 109 - 60 | 6 - 4 |
SZIGETI Balázs (27) (BLF KK) |
RÉVÉSZ Ádám (3) (BLF KK) |
BORKUTY Lóránt Ernő (5) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jurászik László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kandó FSC | O | GY, 90 - 46 | 7 - 4 |
DANKÓ Tamás (18) (BLF KK) |
DANKÓ Tamás (4) (BLF KK) |
SZECSEI Gergő László (4) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Bagi Bálint, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Józsefvárosi KC | I | V, 68 - 59 | 7 - 5 |
DILL Anthony Douglas (27) (Józsefvárosi KC) |
ARATÓ Balázs András (2) (Józsefvárosi KC) |
DILL Anthony Douglas (5) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Honvéd-NKE | I | V, 67 - 58 | 7 - 6 |
LACZÓ Levente (17) (Honvéd-NKE) |
ROZS Máté Zoltán (2) (Honvéd-NKE) |
LACZÓ Levente (3) (Honvéd-NKE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület | O | V, 68 - 92 | 7 - 7 |
MIHALICS Gábor (30) (Pénzügyőr Sportegyesület) |
MIHALICS Gábor (4) (Pénzügyőr Sportegyesület) |
KÓNYI Árpád Benjámin (5) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Válé Flórián, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Gödi SE | I | GY, 75 - 86 | 8 - 7 |
JÁNOSI Aurél Soma (24) (Gödi SE) |
JÁNOSI Aurél Soma (3) (Gödi SE) |
RÉVÉSZ Ádám (5) (BLF KK) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Erdész Dávid, Jurászik László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Közgáz SC és DSK/B | O | GY, 82 - 50 | 9 - 7 |
DANKÓ Tamás (17) (BLF KK) |
FÖLDES Dániel Gábor (1) (Közgáz SC és DSK/B) |
RUSKA Norbert Zoltán (4) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Németh Patrik, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | TF-BP SE | O | V, 75 - 81 | 9 - 8 |
KOROMPAI Ákos István (25) (TF-BP SE) |
KOROMPAI Ákos István (6) (TF-BP SE) |
KUTROVICH Bence Csaba (3) (TF-BP SE) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | SZPA-HSE | I | GY, 72 - 86 | 10 - 8 |
SZIGETI Balázs (22) (BLF KK) |
DANKÓ Tamás (4) (BLF KK) |
OLÁH Krisztián (5) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | MAFC BME | O | V, 75 - 77 | 10 - 9 |
VÁRFALVI Dániel (20) (MAFC BME) |
VÁRFALVI Dániel (4) (MAFC BME) |
STER Kristóf (6) (MAFC BME) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Józsa András Junior, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | BKG PRIMA Akadémia U18 | I | GY, 31 - 82 | 11 - 9 |
RÉVÉSZ Marcell (31) (BLF KK) |
RÉVÉSZ Ádám (2) (BLF KK) |
IGONDA Benedek (4) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Németh Patrik |